Source
Кирило Фесик | Цього тижня в нашому закладі «Я + Сімʼя» відбулась традиційна вистава,...
1 500 Views/Reach
2025-06-01 12:23
Message №2803
Цього тижня в нашому закладі «Я + Сімʼя» відбулась традиційна вистава, присвячена Дню захисту дітей. Через події останніх років цей теплий захід довго не проводився, і саме тому його повернення стало особливо зворушливим. Цьогорічна вистава відбулася у стінах нашого чудового закладу «Сфера» — і, без перебільшення, була дуже насиченою, глибокою та емоційною. Вона не залишила байдужим жодного глядача.Для мене особисто розвиток інфраструктури для дітей з особливими освітніми потребами є важливим викликом і пріоритетом.І садочок «Я + Сім’я» — це приклад того, як має виглядати простір для таких дітей: гармонійний, професійний, щирий і наповнений любов’ю та турботою!Хочу повідомити, що вже з наступного навчального року заклад зустрічатиме своїх вихованців у повністю оновленій, відремонтованій будівлі, яка виділена виключно під потреби та розвиток цього закладу, яка розміщена в центрі Оболоні, на локації з хорошою транспортною інфраструктурою. І я щиро переконаний — «Я + Сім’я» стане найкращим закладом для дітей з особливими потребами не лише в Києві, а й в усій Україні. Адже попереду — ще низка важливих стратегічних вкладень, які ми плануємо втілити для подальшого розвитку закладу.Окремо дякую директору та його дружині — людям, які присвятили своє життя служінню тим, хто потребує найбільшої уваги та турботи. Для мене це особлива, глибоко особиста справа.Дякую, всім батькам за те, що вірите в своїх діток та вкладаєте в них сили, час та свою любов!Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook