Source
Кирило Фесик | Сьогодні відбулось засідання Ради з питань військових, ветеранів та їх...
2 600 Views/Reach
2025-05-22 15:10
Message №2745
Сьогодні відбулось засідання Ради з питань військових, ветеранів та їхніх родин.Ми доповнили склад нашої Ради новими активними та небайдужими людьми. Дякую кожному, хто долучився до цієї важливої справи.На засіданні визначили низку ключових рішень:– На алеї пам’яті Героїв Оболонського району буде розміщено імена Героїв з міста Бахмут, а також добровольців ДФТГ «Легіон Оболонь», які вступили до лав ЗСУ та загинули, захищаючи Україну. Нагадую, що відкриття другої черги алеї, відбудеться на День Незалежності України.– Узгодили проведення висадки дерев на честь тих, хто не повернувся з бою та має статус безвісти зниклих. На честь кожного Героя буде висаджене дерево з іменною табличкою. Це буде жива пам’ять, яку ми створимо разом.Висадка дерев відбудеться у День Конституції України — символічно й урочисто, з глибокою вдячністю до тих, хто захищав нашу державу та з надією, що вони повернуться!Закликаю всіх, чиї рідні не повернулись з бою, пройти реєстрацію за посиланням в кінці допису.Щиро дякую нашій спільноті — як завжди, зустріч пройшла конструктивно, у відкритій та продуктивній атмосфері.Також сьогодні на засідання завітали представники Громадської спілки «З Перемогою», які зацікавлені у співпраці з нашою Радою та в цілому з родинами Героїв. Разом ми вже плануємо низку заходів для родин, яких торкнулась війна. Про ці заходи повідомимо окремо.Щиро дякую кожному за продуктивну роботу!ПОСИЛАННЯ ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇСоцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook