Source
Кирило Фесик | Більшість киян роками спостерігає, як столиця європейської держави та ...
1 800 Views/Reach
2025-04-08 09:13
Message №2519
Більшість киян роками спостерігає, як столиця європейської держави та найбагатше місто України захаращується покинутими з різних причин автомобілями. Особисто мене ця проблема дратує вже не перший рік. Водночас з усією відповідальністю можу сказати, що знайти дієвий механізм її вирішення — зокрема через недосконалість законодавства — було досить непросто. Але завдяки ініціативі начальника КМВА Тимура Ткаченка, рішенню Ради оборони міста Києва та спільній роботі ряду міських служб — зокрема КП «Київтранспарксервіс» та Центру організації дорожнього руху — було розроблено ефективний алгоритм, до створення якого я також був особисто залучений разом із головою Дарницької РДА Олександром Ковтуновим. Наразі процес очищення вулиць від покинутих авто вже стартував майже по всьому місту, і Оболонський район не залишився остороньАлгоритм дій передбачає попереднє інформування власників: спеціальне повідомлення залишають на авто за 7 календарних днів до фактичного переміщення. І цей крок вже дає результат — лише за перший тиждень понад 10 авто було прибрано самими власниками. У нас створена спеціальна комісія, яка відпрацьовує кожен такий випадок індивідуально. Насамперед — із пошуком власників і спільною роботою над прибиранням авто з вулиць району. Велика подяка всім, хто залучений до цього процесу! Впевнений, що з часом покинутих автівок у нашому районі просто не буде. Якщо бажаєте повідомити про залишене авто — телефонуйте: 098 581 49 51.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook