Source
Кирило Фесик | У цю суботу ми попрощалися з Героєм 3-ї ОШБр, молодим воїном, який при...
15 300 Views/Reach
2025-03-31 15:44
Message №2472
У цю суботу ми попрощалися з Героєм 3-ї ОШБр, молодим воїном, який присвятив своє життя захисту України в лавах одного з найкращих підрозділів.Іван Шевченко з позивним «Технік» був фанатом київського «Динамо», представником колективу «North Company» та членом організації «Centuria». Народився 20 січня 2002 року в Києві. Його життєвий шлях не був простим — рідна мати залишила його ще немовлям, тож він зростав у дитячому будинку, а згодом у родині опікуна.Навчався у школах №232 та №224, а у 2020 році закінчив Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою, де здобув спеціальність слюсаря та водія.Із початком повномасштабного вторгнення Іван не залишився осторонь. Разом із побратимами вступив до ССО «Азов Київ», а згодом розпочав бойовий шлях у складі 3-ї ОШБр. Став командиром відділення Окремого взводу розвідки. Іван загинув 8 березня 2024 року під час виконання бойового завдання в селі Орлівка на Авдіївському напрямку. Попрощатися з ним прийшла велика кількість свідомих оболонців, побратимів, друзів та представників «Centuria». Церемонія прощання пройшла на високому рівні, і на якийсь час Оболонь завмерла, проводжаючи в останню путь Героя.Пишаюся тим, що культура вшанування полеглих воїнів стає невід’ємною частиною нашої громади. Вже зовсім скоро відкриємо другу чергу Алеї Героїв, де буде увічнене ім’я Івана «Техніка» Шевченка. Принагідно звертаюсь до всіх, хто втратив свою близьку людину у цій війні і хоче вшанувати пам'ять свого Героя, звертайтесь до нас за номером телефону 050 268 03 24! Для нас надзвичайно важливо аби пам'ять кожного полеглого Захисника була вшанована на достойному рівні!Вічна пам’ять і слава Герою!Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook