Source
Кирило Фесик | Сьогодні свій третій день народження відзначає ДФТГ "Легіон Оболонь", ...
15 300 Views/Reach
2025-03-29 07:17
Message №2461
Сьогодні свій третій день народження відзначає ДФТГ "Легіон Оболонь", надійні друзі та гордість нашого району!За три роки ви пройшли величезний шлях! Сьогодні ви – одне з найбільших та найзадіяніших добровольчих формувань територіальної громади, що виконує завдання для посилення обороноздатності столиці й не тільки. З ваших лав до регулярних підрозділів ЗСУ приєдналася велика кількість людей. Водночас до ДФТГ "Легіон Оболонь" повертаються демобілізовані з різних причин бійці.Ваша допомога місту та району як у 2022 році, так і зараз – неоціненна! Не випадково на ваше свято завітали представники 12-го армійського корпусу, що зараз формується і до якого ви незабаром будете безпосередньо підпорядковані, а також керівництво 112-ї бригади. Крім того, мав честь передати вам нагороди від начальника КМВА - Тимура Ткаченка та від себе особисто!Я щиро хочу, щоб культура добровольчих формувань територіальних громад збереглася в нашій країні, адже вони займають надзвичайно важливе місце в системі національної безпеки. Вдячний кожному, хто є частиною великої родини "Легіону Оболонь", а також його керівництву, з яким у мене склалися дружні відносини з перших днів повномасштабного вторгнення, а саме з Ярославом Дербуном, Андрієм Плотніком, Валерієм Плисом, Геннадієм Сінцовим та Олександром Грабом!Фото з нагородження за посиланням!Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook