Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Кирило Фесик
Added 14 Jul 2024

Кирило Фесик

@fesykkyrylo
Number of subscribers: 6 205
Photos: 4,870
Videos: 169
Links: 709
Description:
Офіційний канал голови Оболонської РДА Для оперативного зв’язку зі мною: https://t.me/fesykchat [email protected] +380502680324
Source

Кирило Фесик | Робота над меморіалом на честь полеглих Оболонців вже виходить на фіні...

Telegram community logo - Кирило Фесик Кирило Фесик @fesykkyrylo
921 Views/Reach 2025-02-06 16:00 Message №2286
Робота над меморіалом на честь полеглих Оболонців вже виходить на фінішну пряму, і кожен, хто проходить повз цю локацію, може спостерігати, як вона набуває завершеного вигляду. Спільними зусиллями ми створили невеликий сквер на одній із ключових вулиць нашого району, який матиме глибокий філософський зміст. Це місце стане нагадуванням тисячам Оболонців про подвиг наших Героїв, які віддали свої життя за Свободу та Незалежність України, а також про всіх, хто щохвилини продовжує цю боротьбу. Це буде місце, де ми збиратимемося, щоб вшановувати наших Захисників та важливі пам’ятні дати для країни.Щасливий бачити, скільки людей долучилося до створення меморіалу. В першу чергу, це родини полеглих Героїв, а також соціально відповідальний бізнес, який зробив значний внесок. Якщо чесно, я навіть не очікував на таку підтримку. Сьогодні до нас завітала Ксенія Шиян із нашої дружньої 3-го Батальйону Свобода Бригади швидкого реагування Рубіж Національної гвардії України. Вона передала гільзи для квітів, які мешканці приноситимуть на алею. Ксенія — одна з ідеологів цієї локації, людина, яка зробила величезний внесок у розвиток культури вшанування наших Героїв. Неможливо не згадати й Олега Дурмасенка, який вклав колосальні зусилля у створення цієї алеї, розвиток ветеранської політики та патріотичного виховання. Про нього обов’язково розповімо окремо згодом! Хочу подякувати Благодійному фонду «Завжди Надія» та зокрема Людмилі Байло та Івану Яремі, які вклали свої сили та творче натхнення в прикрашання гільз для нашої алеї! Щиро дякую за ваш внесок, кожна така співпраця надзвичайно важлива в реалізації такого важливого проєкту!Відкриття Алеї пам’яті Героїв Оболоні – вже зовсім скоро!