Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Кирило Фесик
Added 14 Jul 2024

Кирило Фесик

@fesykkyrylo
Number of subscribers: 6 205
Photos: 4,870
Videos: 169
Links: 709
Description:
Офіційний канал голови Оболонської РДА Для оперативного зв’язку зі мною: https://t.me/fesykchat [email protected] +380502680324
Source

Кирило Фесик | В Оболонському районі на жаль продовжуються трагічні дні, ми знову про...

Telegram community logo - Кирило Фесик Кирило Фесик @fesykkyrylo
16 900 Views/Reach 2025-01-15 16:58 Message №2194
В Оболонському районі на жаль продовжуються трагічні дні, ми знову прощаємось з нашими Героями.10 січня 2025 року ми провели в останню дорогу Глибовця Павла Петровича, який колись навчався у нашому Ліцеї №8, проживав своє життя в рідному Оболонському районі та звідси пішов боронити країну у складі  80-ї окремої десантно-штурмової Галицької бригади на посаді стрілець-снайпер. На жаль 04 січня 2025 року його життя обірвалось під час виконання бойових завдань поблизу населеного пункту Руське Порічне Суджанського району.14 січня 2025 року Оболонь попрощалась з Шевчуком Романом Вікторовичем, випускником Ліцею № 214 та гравцем футбольної команди Зміна Оболонь. В червні 2024 року Роман був призваний в Збройні Сили України. У складі 47-ї окремої механізованої бригади «Маґура» він захищав Україну на Покровському напрямку, а далі був передислокований в Сумську область та брав участь в Курській операції.  04 січня 2025 року при виконанні бойового завдання, під час евакуації пораненого бійця Роман загинув!Сьогодні, 15 січня 2025 року ми віддали честь Кухаренку Дмитру Васильовичу, який також був випускником Ліцею №8. Він захищав країну в складі 95-ї окремої десантно-штурмової Поліської бригади. На превеликий жаль, 05 січня 2025 року поблизу населеного пункту Погребки Суджанського району Курської області, його життя обірвалось під час виконання бойового завдання.Неможливо вимовити той біль та смуток, який відчувають близькі та рідні наших Героїв!Наш обов'язок шанувати та пам'ятати кожного Захисника України, який віддав найцінніше за світле майбутнє нашої держави. Кожен з нас має бути вдячним та намагатись підтримувати родини таких Героїв, адже вони виховали найхоробріших, відданих та відважніших синів нашої держави!Слава нашим Героям! Ми будемо шанувати пам'ять кожного з них та обов'язково допомагати й надалі Захисникам які в цю хвилину боронять нашу країну!