Source
Феміда прозріває | Феміда висловлює щиру подяку Нотаріальній палаті за подачу позову прот...
3 720 Views/Reach
2025-10-30 13:02
Message №333
Феміда висловлює щиру подяку Нотаріальній палаті за подачу позову проти Міністерства юстиції, бо вболіває за обидві сторони (але абсолютно впевнена, що позов буде відкликано).Пані Інна Бернацька таки має яйця, слід визнати, й Феміда думає, що вона має непогані шанси виграти суд.Але як завжди, АЄОА (але є одне але). Нинішні очільники МЮ, настільки зайняті енергетикою та Кудрицьким, що не мають навіть найменшого уявлення хто писав цей позов та хто зливає колишній очільниці ВККН дууууже багато інформації.Подякуємо ж Пані Софійці Ковальчук за послідовну підтримку нотаріату та широкі родинні зв’язки саме в нотаріаті!P.S. Підказка для МЮ: хочете відкликання позову-погрозіть Софійці звільненням. Істерика перед найближчою ріднею у вигляді Інни Бернацької буде неймовірна.Упс…P.P.S. Судячи з усього в опозицію до МЮ переходить й асоціація приватних виконавців, тому можемо лише підтримати пані Русецьку та сподіватися, що вона розуміє всю повноту своєї правоти та має сили та зв’язки як пані Бернацька.