Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Олександр Федієнко 🇺🇦
Added 14 Jul 2024

Олександр Федієнко 🇺🇦

@fediienko_oleksandr
Number of subscribers: 2 429
Photos: 2,580
Videos: 1,020
Links: 947
Description:
Офіційний Telegram-канал народного депутата. ➡️ https://www.facebook.com/FediiencoAlexandr ➡️ https://youtube.com/channel/UCnVOamiTOfSCRUMZ5reLjpQ
Source

Олександр Федієнко 🇺🇦 | Трошки про старлінк. Десь приблизно у 23-му році, я написав розгорнуту...

Telegram community logo - Олександр Федієнко 🇺🇦 Олександр Федієнко 🇺🇦 @fediienko_oleksandr
1 700 Views/Reach 2025-02-22 16:26 Message №3101
Трошки про старлінк. Десь приблизно у 23-му році, я написав розгорнуту аналітику, щодо питання, старлінк, стійкість, та гроші. 👉 посилання Сьогодні на фоні політичної турбулентності, бачу новини що Маск вимкне старлінки і ми зупинимось. Нагадаю, у 23-му році, таке вже було. В цілому такий ризик звісно є, хоча відверто я в нього не дуже вірю.Трошки математики: Україна найбільший споживач сервісу Маска, у Європі та Британії.Більше може тільки США. За моїми оцінками у нас в експлуатації десь понад 160 тисяч модемів старлінк. Якщо перекласти це на гроші, це понад 20 млн доларів. (Там різні пакети, від 90-2,5 тис доларів щомісячно)З цих 130 тисяч, є відсоток, який нам надали партнери країни НАТО, і партнери за них сплачують. Тобто вони навіть не наші. Це якщо про військових. Тому про проблеми у військових я не дуже вірю. Так є нюанси…, але не критичні. Так старлінк сильно розбалував, там де можна було у військових побудувати бездротові мости звʼязку, хлопці ставлять у всіх точках старлінк. Але курщина показала, що можна і без. Не постраждають і старлінки які мають акаунти не громадян України. Більше всього можуть постраждати якраз цивільні обʼєкти України.. це ВЦА, школи, лікарні, інші гуманітарні обʼєкти. Тому відключення якщо воно і можливе (нагадую я маю сумніви) буде спрямовано саме проти громадян України. Фотка власна… Десь знайшов у полі, на 😎💪