Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Олександр Федієнко 🇺🇦
Added 14 Jul 2024

Олександр Федієнко 🇺🇦

@fediienko_oleksandr
Number of subscribers: 2 429
Photos: 2,580
Videos: 1,020
Links: 947
Description:
Офіційний Telegram-канал народного депутата. ➡️ https://www.facebook.com/FediiencoAlexandr ➡️ https://youtube.com/channel/UCnVOamiTOfSCRUMZ5reLjpQ
Source

Олександр Федієнко 🇺🇦 | Цифрові відбитки, завжди залишаються. Видаляй їх не видаляй, але вже в...

Telegram community logo - Олександр Федієнко 🇺🇦 Олександр Федієнко 🇺🇦 @fediienko_oleksandr
1 200 Views/Reach 2025-01-28 14:24 Message №3037
Цифрові відбитки, завжди залишаються. Видаляй їх не видаляй, але вже воно несеться по мережам операторів, потрапляючи у зорове поле громадянина, який одразу робить висновок, що таки зрада, бо еХсперти так написали. Я не є експертом з вибухівки, хоча бачив неодноразово тротил який заливають, та який засипають. Не думаю що звичайний громадянин, або навіть військовий з цивільного життя розуміє якого він кольору. Але прокоментувавши не розуміючи предмет, «зрада» пішла по мозоку Українців. Який громадянин знає що таке #УЗРГМ? Я думаю одиниці, як і те які вони бувають:)! Але чому про це не знали ті хто коментує з відео!? Я залишаю всі ці питання за дужками, що командирам треба більше уваги приділяти навчанню підлеглих. Залишається відкритим питання, хто постійно тягне подібне до інформаційного поля. Для чого? І тут я маю власні висновки. Наприклад політична історія для більшого виснаження суспільство зрадами діючої влади. Це може призвести до розбрату там, де потрібна єдність і стійкість. Можливо економічна історія, коли пишемо про «зраду», а потім про перемогу, що купили щось не вітчизняне, за теж працююче. І оцей мікс гонитві за хайпом де сенсації створюють із будь-чого, лише аби назбирати підписників та лайки, це профанація, типу я журналіст волонтер. Або як інколи я читаю, ну яж під світив, це «моя» місія, дешевий популізм, а не місія. Суспільство і так виснажене війною, люди намагаються триматись з останніх сил, та мати віру у військових, яким начебто щось дали браковане. Але такі висери навпаки розриває наше суспільство скандалами, і це точно робота на ворога. Єдність, це все що поки ми маємо, критичне мислення про що я мрію для кожного громадянина, можливість аналізувати, а не тупо довіряти деяким блохерам. Так це зрада! Але це зрада яку ми самі дали нашому ворогу, щоб він бив по нас. Ну а гранати румунськи, таки справні, тротил так там засипаний. Пхати туди УЗРГМ не тієї конструкції не треба.