Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - SCOUSERS SECTOR 🇬🇧🇺🇦
Added 14 Jul 2024

SCOUSERS SECTOR 🇬🇧🇺🇦

@fcliverpoolest
Number of subscribers: 858
Photos: 6,230
Videos: 527
Links: 144
Description:
You'll Never Walk Alone! 🖍️ Авторський канал про "Ліверпуль". Новини, аналітика, думки та все, що варте уваги справжніх фанатів червоних. Без зайвого пафосу! Для співпраці: @fut_network На розвиток каналу: https://send.monobank.ua/jar/8KWY36DZPf
Source

SCOUSERS SECTOR 🇬🇧🇺🇦 | Думки Скаузера, "Дім який построїв Слот" (частина 2):Зона шістки та ви...

Telegram community logo - SCOUSERS SECTOR 🇬🇧🇺🇦 SCOUSERS SECTOR 🇬🇧🇺🇦 @fcliverpoolest
132 Views/Reach 2025-10-20 10:57 Message №8446
💭 Думки Скаузера, "Дім який построїв Слот" (частина 2):Зона шістки та високе положення фуллбеків є нашою слабкою ланкою на даний момент. Гравенберг явно здав, що й не дивно, ну не може футболіст в такому віці постійно грати на височайшому рівні, чай не Модріч. Маккалістер просто втратив форму.От і вчора аргентинець провалив перший тайм. Хоча почав бадьоро, але лікоть Вірджіла чи все ще відсутня ігрова форма, та він мав найменше дотиків до м’яча за перший тайм.Занадто багато акценту на володіння та атакуючий тиск, але ніякої підстраховки при втрачених м'ячах — ось плоди бід останнього місяця в ценрті поля.Зараз ще з таким Маккою і травмованими Райаном і Ендо, хто гратиме в найближчих матчах? Знову Джонс і Вірц? Тоді точно серія продовжиться…До речі, зараз модно стало наїзджати на Кертіса. Питання, за що? Скільки він часу має? А як щось і має, то явно не гірший. Другий тренд часто бачу: навіщо було продавати Гарві, треба було Джонса. Ага-ага. По Джонсу я сказав. Він явно не гірший. А, при всій моїй симпатії до кучерявого. Де зараз Елліотт? Правильно, на лавці в дуже кризовій Віллі. Думаєте Емері його гнобить, як Слот Кьєзу?Мо Салах. Чесно, форма Мо Салаха цього сезону — один із найгірших моментів його кр’єри в Ліверпулі. Сім матчів Мо не забиває з гри цього сезону АПЛ. Говорити про втрачені моменти тощо я не буду — ви все бачили самі. Мо просто немає на полі. Він програє у швидкості, постійно поступається в єдиноборствах, про дриблінг і завершення взагалі мовчу. Але грає він, а не Федеріко Кьєза.Італієць навіть в ті хвилинки, що йому через силу (таке відчуття) виділяє Слот доводить користь не просто результативними діями, а грою. Так, може, він не такого рівня майстерності, як Мо, але на даний момент він швидше, краще відчуває гру і момент, та й буквально краще б'є по м'ячу.Федеріко К'єза набрав 5 результативних дій (голів + передач) цього сезону, провівши всього 171 хвилину на полі.Це означає, що він робить одну результативну дію кожні 34,2 хвилини, а в АПЛ – одна кожні 27 хвилин.Основа? Нєа. Не вірю.По грі з МЮ, не маю претензій до Собослая (MVP початку сезону 100%) і, майже до Конате (нежданчик). Ніхто не знає, скаути Реалу на грі не присутні були? Не безгрішно, але краще ніж перші матчі сезону так точно.Гакпо, от мовби зіграв хороший матч, навіть не тормозив атаки, але штангіст і убойний момент головою все насмарку. Привид Дарвіна вчора був на Анфілді. Фло та Екітіке освіжили атаку, видно, що у них є хімія, яка проскакує ще зі старту сезону. Як це недавно у Салаха і Нуньєса.Висновки: не треба впадати в войовничий радикалізм. Час виправити все ще є. На наше щастя. Час, мацати ідеї від матчу до матчу та прийти до знаменника, щоб зачепиться хоча б за один із турнірів, у якому команда Слоту братиме участь до лютого. Особисто я б поставив на ЛЧ. В чемпіонаті головне далеко не відвалитися до зими. А там буде видно, міняти футболістів чи тренера. Не хоронимося раніше положеного. Все буде, але не одразу! Питання лише, що буде? Вірити і молитися. YNWA 🌟 #МетодГравенберга