Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Академія ФК «Динамо» (Львів)
Added 06 Jan 2025

Академія ФК «Динамо» (Львів)

@fcdynamolviv
Number of subscribers: 2 743
Photos: 1,360
Videos: 44
Links: 529
Description:
Офіційний канал інформації ДЮФА «Динамо» (Львів)🌐 ✍️Підписуйся також на інші соцмережі! 📍Instagram: https://www.instagram.com/fcdynamolviv?igsh=aTh6ZnF1NnYxbzht&utm_source=qr 📍Tiktok: https://www.tiktok.com/@fcdynamo.lviv?_t=8hODtkMD0pq&_r=1
Source

Академія ФК «Динамо» (Львів) | Стартує голосування за «Найкращих гравців квітня»⚡️✅Найулюбленіша рубр...

Telegram community logo - Академія ФК «Динамо» (Львів) Академія ФК «Динамо» (Львів) @fcdynamolviv
1 100 Views/Reach 2026-05-04 11:47 Message №1557
Стартує голосування за «Найкращих гравців квітня»⚡️Найулюбленіша рубрика наших вихованців триває. Минулого місяця відбулося чимало офіційних матчів НЛМ, а також завершення «регулярки» цих змагань, тому пристрасті вирували шалені. Крім того, наші вихованці постійно були на слуху у всеукраїнських та регіональних дитячих турнірах. Також стартував і обласний ДЮФЛ. У «динамівців» було чимало шансів себе якнайкраще проявити, а тепер настав наш час відзначати найкращих🔥Переможців цього разу знову буде троє. Відповідно: старша, молодша та початкова школа. Голосування відбуватиметься у коментарях під постом щодо тієї чи іншої групи. Формат: одна людина - один голос. Прізвище свого улюбленця відповідно треба буде залишити у коментарях під дописом. Одна людина може залишити свій голос у кожному з трьох голосувань.Чекаємо на вашу активність та традиційний ажіотаж, а за підтримку у визначенні «найкращих гравців» традиційно дякуємо постійним партнерам нашої рубрики sportmaydan.com.ua та dragonpark.com.ua 🐲🏃‍♂️Ну що ж, не будемо зволікати. Нумо починати?💥Голосування триває до 23:59 6 числа цього місяця‼️Власне тому, імена переможців за підсумками квітня стануть відомими вже зранку 7 травня📆Перелік номінантів формуємо нижче та очікуємо на ваш актив💪Ми - це «Динамо»🔵⚪️