Source
Академія ФК «Динамо» (Львів) | Оголошуємо про НАЙБІЛЬШИЙ ВІДБІР до «Динамо» (Львів)🔥✍️Літо - пора від...
1 660 Views/Reach
2025-07-08 15:33
Message №1082
Оголошуємо про НАЙБІЛЬШИЙ ВІДБІР до «Динамо» (Львів)🔥✍️Літо - пора відпочинку, але не для «динамівців»😉Наші двері завжди широко відкриті для якісних новобранців, тому цей період використовуємо як можливість знайти підсилення до кожної з наших команд старшої школи✅У суботу, 19 липня, ми запрошуємо футболістів 2006-2012 р.н. на наш спорткомплекс «Динамо» у Львові (вул. Янева, 10) для проведення перегляду нашими наставниками команд U-19, U-17, U-16, U-15 та U-14💪🔍Відбір новачків до U-19 (2006-2008), U-17 (2009) та U-16 (2010) стартує вже о 10:00. Виконавці 2011 та 2012 р.н. розпочнуть свої випробування о 12:00!Крім того, ми також запланували ще додатковий відбір, який відбудеться у серпні точково до кожної з наших «динамівських» команд. Власне тому, якщо із датою першого відбору у вас халепа - не проблема. Пишіть нам у direct та додатково проконсультуємо✅🔜Наразі ж checkpoint саме субота, 19 липня. ОБОВʼЯЗКОВО заповнюйте анкету нижче, яку будемо дублювати у сторіс, готуйте екіпірування і довідку від сімейного лікаря про дозвіл займатись спортом та до зустрічі у «динамівській» сімʼї!🤍💙АНКЕТА ТУТ✅P.S. Випробуй свою вдачу та отримай шанс стати на крок ближчим до своєї мрії і виступати в чемпіонаті України та професійному футболі⚽️