Source
Chernomorets Odessa Fan Page | Фанатському руху Одеси — 38 років«19 березня 1988 року. Динамо Київ — ...
1 130 Views/Reach
2026-03-19 09:03
Message №4544
Фанатському руху Одеси — 38 років«19 березня 1988 року. Динамо Київ — Чорноморець.Першим виїздом одеських фанатів доля обрала поїздку до Києва.Саме з виїзду до Києва, на матч із Динамо, розпочалася історія одеського фанатського руху.»За 38 років існування нашого руху на нашу долю випало чимало яскравих моментів, але не обійшлося і без переломних. Ми завжди поруч із клубом, незважаючи на всі епізоди історії: від Першої ліги до єврокубків, від єврокубків — до питання самого існування клубу, і знову до підйому. Чорно-синя спільнота завжди була і буде для багатьох не просто 90 хвилинами життя у вихідні дні, а справжньою родиною.Окрім футбольної сцени, на долю нашого руху випало чимало подій, які колись будуть описані у підручниках історії. Представники нашого руху завжди були серед тих, хто відстоював цілісність України під час подій на Майдані та 2 травня і нині продовжують боронити її зі зброєю в руках на різних ділянках фронту. 🇺🇦Ми завжди будемо пам’ятати імена тих, хто віддав своє життя за незалежність нашої держави, і передавати історію про них майбутнім поколінням.Вітаємо всіх, хто був і залишається частиною цієї історії: тих, хто стояв на секторах у різні роки, їздив на виїзди, підтримував команду у найважчі часи та творив історію одеського фанатського руху. Попереду ще багато сторінок цієї історії — і ми напишемо їх разом.З річницею, чорно-синя родино! Разом — назавжди. ⚫🔵