Source
🔋Електромобілі з ЄС 🇪🇺 Faraday auto | Зарубалися» на 10.000 грн з підписником 😁Історія така: знову в комента...
2 370 Views/Reach
2025-09-02 14:02
Message №3293
«Зарубалися» на 10.000 грн з підписником 😁Історія така: знову в коментарях під постами мені пишуть, що Audi e-tron 55 “ніколи” не проїде 350-380 км по трасі. Причому з такою впевненістю, ніби вони особисто це тестували 🤷♂️Я ж завжди пропоную простий варіант: виїжджаємо на трасу, міряємо запас ходу, і хто не правий — донатить 10.000 грн на ЗСУ.Зазвичай після цього всі “експерти” зникають…Але не цього разу 😉🚗 Правдивий тест-драйв e-tron 55 і не тільки 😉Дата: 4 вересня (четвер)Час старту: 09:00Місце зустрічі і старту: ОККО Солонка: https://maps.app.goo.gl/Hnudus2DHdVwGDiS6?g_st=ipcМаршрут:📍 Розворот → Окко Пятничани: https://maps.app.goo.gl/iPFQkhe7yESSr2c88?g_st=ipc📍 Фініш → WOG Солонка: https://maps.app.goo.gl/k7AN2jn4GTLcmRZA9?g_st=ipcЇдемо по міжнародній трасі Київ–Чоп, 45 км в один бік в напрямку Стрия + повернення до Львова, разом 90км. 📢 Запрошую всіх власників електромобілів!Якщо хочете порівняти реальний запас ходу — приєднуйтесь!Чим більше різних моделей буде — тим цікавіше.Умови тесту однакові для всіх: • Круїз-контроль 110 км/год • Клімат-контроль увімкнений, 22°C, авто-режим🎥 Знімаємо все на відео — зробимо окремий ролик на YouTube з результатами, щоб потім більше ніхто не сперечався “на словах”Більше інфорозповів на відео📌 Якщо хочете взяти участь — напишіть мені в Telegram:👉 t.me/ceo_faraday📞 067-305-10-05