Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - eye_ukrainew
Added 14 Jul 2024

eye_ukrainew

@eye_ukrainew
Number of subscribers: 14
Photos: 3,450
Videos: 1,360
Links: 1,250
Description:
You can view and join @eye_ukrainew right away.

👥 Number of subscribers

14
Average/Day:: +1
Average/Week:: +2
Average/Month:: +2

👁️ Average views per message

10 089
Average/Day:: 13,000
Average/Week:: 8,021
ERR: 72064.29%

📊 Messages per Day

0
Last day: 0
Week average: 0
Average per day: 0

Logo change history

Name change history

eye_ukrainew 2026-04-04
Око України - Захід. 2024-07-14

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 10,100 26-04-01 15:05
⚡️ ЗБИТО/ПОДАВЛЕНО 345 ВОРОЖИХ БПЛАПісля удару безпілотниками у ніч на 1 квітня, росія здійснила повторні атаки БпЛА. Протягом денної пори із 08.00 по 18.00 Україну атакували понад 360 ударних БпЛА противника (близько 250 із них - "шахеди").З урахуванням нічної атаки з 18.00 31 березня по 18.00 1 квітня 2026 року (за умовну добу), ворог застосував понад 700 ударних безпілотників типу Shahed, Гербера та безпілотників інших типів.Зокрема, за попередніми даними, в період з 08.00 по 18.00 1 квітня, противник застосував 361 ударний БпЛА.Протягом дня переважна більшість безпілотників залітали з південно-східного напрямку, курсом на захід.На жаль, внаслідок російської терористичної атаки, зафіксовано 14 влучань, є постраждалі...До відбиття повітряного нападу залучено усі можливі засоби протиповітряної оборони – пілотовану авіацію, зенітні дрони, РЕБ та наземне ППО. 💥 За попередніми даними, станом на 18:00, протиповітряною обороною збито/подавлено 345 БпЛА противника.Бойова робота триває, у повітряному просторі декілька ворожих БпЛА!Бережіть себе, дотримуйтесь правил безпеки!Тримаймо небо!
👁 6,320 26-03-29 18:06
Птахи СБС пройшлися смерчем по базі Торнадо: знищено три РСЗВ БМ-30 «Смерч/Торнадо-С» та ТЗМ (транспортно-заряджальну машину) для РСЗВ, спалили цистерни з паливом.Базу РСЗВ БМ-30 у нп Совхозне (АР Крим) вночі проти 29 березня з дружнім візитом відпрацювали Птахи 1 ОЦ Сил Безпілотних Систем.🌶️🌶️🌶️Знищено відразу ТРИ реактивних системи залпового вогню 300 мм «Смерч» або «Торнадо» та самохідну транспортно-заряджальну машину до них.Смерч- стара версія, харкає некеровані ракети на 70-90 км; Торнадо-С- модернізований засіб з автоматизованим наведенням та супутниковою навігацією, дальністю вогню 120 км. Торнадо по смерчу, а вадь смерч по торнадо- не принципово, кому як-ся любить. Смертоносних харкачок поменшало. 🔥🔥🔥Цистерни з паливом прикурено Птахами 1 ОЦ СБС поблизу нп Новосвітлівка, у ТОТ Луганської обл у взаємодії з розвідкою СБУ.Цілі впольовано за координацією новоствореного Центру глибинного ураження СБС. Слідкувати результати СБС наживо:Онлайн-табло СБС «ПІДРАХУЙКА»https://sbs-group.army/МАДЯР🇺🇦29.03.26🔵МАДЯР🎞МАДЯР👥МАДЯР👥RB📷МАДЯР🇺🇦СБСонлайн«ПІДРАХУЙКА»СБС
👁 7,050 26-03-27 12:37
⚡️⚡️Уражено радіолокаційний комплекс “Валдай”, пункти управління та склади противника⚡️У ніч на 27 березня Сили оборони України уразили російський радіолокаційний комплекс “Валдай” у районі Гвардійського на тимчасово окупованій території АР Крим. Цікавим є те, що комплекс має виявляти та протидіяти малорозмірним БПЛА.⚡️Також, у Євпаторії на ТОТ АР Крим, уражено наземну станцію управління БпЛА “Форпост”.⚡️Крім того, українські воїни били по командному пункту противника в районі Ольгинки на тимчасово окупованій території Донецької області.⚡️Уражено і склад боєприпасів противника в районі Мангуша на ТОТ Донецької області.⚡️Окрім цього, українські сили уразили склади матеріально-технічних засобів противника у районах Рибинського (ТОТ Донецької області) та Новоселівки (ТОТ Запорізької області).⚡️Також завдано ураження району зосередження живої сили противника в районі Дорожнього на тимчасово окупованій території Донецької області. Масштаби завданих збитків та втрати ворога уточнюються.💪 Сили оборони України продовжують вживати системних заходів щодо зниження бойового потенціалу противника.💥 Далі буде! Слава Україні! 🇺🇦
👁 10,700 26-03-25 11:56
Шановні офіцери, військовослужбовці та ветерани Служби безпеки України!Щиро вітаємо вас із професійним святом — Днем Служби безпеки України!У найскладніші часи ви стоїте на передовій невидимого фронту, захищаючи суверенітет, територіальну цілісність і конституційний лад держави. Ваша робота — основа національної безпеки та спокою громадян.Ви уособлюєте мужність, відданість і професіоналізм. Щодня, ризикуючи життям, дієте рішуче й оперативно, випереджаючи ворога та нейтралізуючи загрози. Ваша стійкість є прикладом справжньої служби Україні.Бажаємо вам міцного здоров’я, витримки, енергії та віри в перемогу. Нехай підтримка рідних і побратимів додає сил у кожній справі.Нехай кожен задум і рішення знаходять гідне втілення, наближаючи справедливий мир для України.Дякуємо за службу та вірність присязі!Слава Україні!Відділення комунікацій 17 окремої  механізованої Криворізької бригади ЗС України.|Instagram|Facebook#170ВМБр #СухопутніВійська#20АрмійськийКорпус #СилиОборониУкраїни #ЗахищаємоСвоє
👁 5,000 26-03-23 10:42
Птахи СБС знищили хаб Shahed, потяг з ПММ, ЗРК «Тор», РЛС «Небо-У», майстерню бч з хлорпікрином, магістральну серверну, тощо•ЗРК «Тор-М1» знищили Птахи 9 бату «Кайрос» 414 обр «Птахи Мадяра» на Донеччині. Це 27-ий засіб ворожого ППО протягом 01-23 березня.Серед чутливих цілей минулої ночі, що подзобали пілоти 9 бату «Кайрос» 414 обр «Птахи Мадяра», опинилися:‼️хаб-склад БПЛА «Shahed» у м.Донецьк (фаєр-шоу у відео, тотальне знищення);‼️серверна магістральних операторів телекомунікацій у м.Донецьк, де сходяться волоконно-оптичнілінії зв’язку;‼️майстерня хімічних боєприпасів з хлорпікрином у Авдіївці;•два склади МТЗ у ТОТ Донецької обл.‼️Відʼємне заправлення на Станиці Луганській триває дотепер, норм зайшли у потяг з паливом та у окремі паливні резервуари Птахи 1 оц Сил Безпілотних Систем за ціленаведенням колег зі Служби Безпеки України.•РЛС «Небо-У» вполювали пілоти 413 оп «Рейд» Сил Безпілотних Систем» у околицях нп Брянськ на болотах рф. Це 28-ий засіб ворожого ППО, вцілений Птахами СБС протягом 01-23 березня. Застосовуються засоби front-strike з бч 5-11 кг та middle-strike FP-1 і 2 українського в-ва з бч 60 та 105кг. Смачного. У глибині боліт Птахи СБС сьогодні теж відмітилися, у сумісній операції з іншими Силами глибинного ураження СОУ:•Нафтовий термінал “Транснефть – порт Приморск” (ПРИМОРСЬК, Ленінградська обл., рф) •Нафтопереробний завод “Башнефть-Уфанефтехим” (УФА, респ. Башкортостан, рф) - 1 ОЦ БпС,про що оприлюднив Генштаб ЗСУ.Координаційний центр глибинного ураження СБС набирає обертів. Мастіть очечо, хробаки.Слідкувати результати СБС наживо:Онлайн-табло СБС «ПІДРАХУЙКА»https://sbs-group.army/МАДЯР🇺🇦23.03.26🔵МАДЯР🎞МАДЯР👥МАДЯР👥RB📷МАДЯР🇺🇦СБСонлайн«ПІДРАХУЙКА»СБС
👁 6,300 26-03-20 17:46
⚡️⚡️Підтверджено пошкодження літака А-50. Уражено завод у Алчевську⚡️⚡️У ніч на 20 березня Сили оборони України завдали уражень по важливих об’єктах російського агресора.⚡️Зокрема, уражено  об'єкти Алчевського металургійного комбінату на ТОТ Луганської області. Підприємство задіяне у виготовленні корпусів артилерійських снарядів (виливка та первинна обробка заготовок великого калібру), а також у виробництві та ремонті броньованої сталі для військової техніки окупаційної армії.⚡️Також уражено інфраструктуру полігону "Восточний" (Новопетрівка, ТОТ Запорізької обл.).Масштаби завданих збитків та втрати ворога уточнюються.🧐🔥Уточнено результати ураження 17 березня 2026 року об'єктів 123-го авіаремонтного заводу у місті Стара Русса (Новгородська область, рф). Додатково підтверджено пошкодження літака дальнього радіолокаційного виявлення А-50. Він знаходився на території підприємства на обслуговуванні та, можливо, очікував на модернізацію.💪Сили оборони України продовжать завдавати ураження по важливих об’єктах воєнно-промислового комплексу окупантів до повного припинення збройної агресії російської федерації проти України.💥Далі буде! Слава Україні!🇺🇦
👁 11,700 26-03-18 20:56
А тепер поговоримо про інше.Частина людей, котрі були нашими підписниками взагалі втратила совість.І нас це дуже обурює.Як тільки починається тривога на заході, усі вилучені підписники згадують рєзко про наш канал, кидаються до нього і тут з'ясовується , що вони заблоковані.Але ж вони того не знали, бо канал рідко відвідують, на збори для хлопців забили взагалі.Егоїзм вищої марки, бо під час тривог пишуть десятками в бот чи в особисті повідомлення.А є ще такі, що можуть написати о 23 , 1 ночі "Доброго вечора"Яке, нахєр, доброго вечора ?Ми, що раби , чи зобов'язані , чи у когось на зарплаті ?Майте совість, ми теж люди і нам потрібен відпочинок , як і усім.Егоїзм сягає таких висот, що вже деякі хамлять та пред'являють претензіі, що ми зобов'язані дати їм відповідь, ледь не негайно.Сьогодні був рекорд по повідомленням в боті та в приватних...І то під час тривоги ! Тобто люди не розуміють, що вони не просто відбирають наш час, а вони позбавляють усіх вас отримувати своєчасну інформацію, бо тоді замість моніторингу приходиться їм приділяти увагу в боті.Короче.Нагадую, для того, щоб розвантажити канал від ботів, русні, секс-реклами та недобросовісних підписників - у нас є бот, котрий періодично перевіряє та видаляє за певними параметрами.Параметрів багато і різні.Підозрілий нік, підозріла/мала активнісь на каналі, вік, відсутність активності на каналі/в зборах , реклама в профілі, частота входів/виходів з каналу та інше.Прохання усіх переглянути свої профілі. Прибрати будь - яку рекламу, якщо вона є, зробити профіль максимум інформативним (щоб не виглядав, як бот чи русня), бути активними , періодично відвідуючи канал (бо це впливає на рейтинг та роботу каналу) і , головне це - приймати участь в допомозі нашим захисникам.Не скакати туди-сюди, особливо перед загрозами.Коли все нормально і загрози закінчились - дехто одразу тікає з каналу і, пофіігу наші збори та допомога захисникам.А , як тільки припікає, та наближається черговий обстріл, або дрони - одразу згадують , що є такий канал.І вимагають "Долучіть нас, бо нам так зручно!".Або "Ви позбавляєте мене можливості бачити загрози!" Це - абсолютна неповага до нас, котрі по ночах не сплять та псують своє здоров,я, та до хлопців, котрі його віддають за нас з вами.На п'ятому році війни та четвертому році роботи каналу , ми маємо повне моральне право очікувати від вас теж якоїсь віддачі, з повагою ставлячись до нашої роботи, а головне до наших захисників.Якщо хтось, все-таки помилково був видалений, прохання коректно та вчасно (не під час тривоги та не посеред ночі) звертатись в бот.А краще, взагалі, через постійних наших підписників, котрих ми вже знаємо, якщо , звісно ви знайомі.Ми не женемось та не накручуємо кількість підписників, нехай буде набагато менше, але то будуть адекватні, хороші люди.upd: Живий приклад.Щойно ( 23:20 ), після цього посту в бот посипались повідомлення, від вилучених підписників.У деяких в профілі реклама, та інші порушення.Та й взагалі, яка година...?....про що я писав і старався донести ?!Якщо ви не хочете вникати ні в що і проявляєте далі такий егоїзм - подібні повідомлення в бот будуть ігноруватись, а підписники будуть заблоковані ще й в боті.А як інакше, якщо не доходить ?***
👁 9,080 26-03-14 03:33
❗️❗️Спільното, пані та панове, друзі  !Звертаємось до усіх підписників каналу.Знаємо , що важко, бо є ті , хто кожен день донатить - постійні наші активні та небайдужі 🤝🫶❤️То ж звертаємось до усіх  - проявіть свідомість та розуміння !Чому одні постійно донатять, а інші заходять тільки тоді, коли страшно, а коли все  в порядку , то забувають усе до наступного разу !?❗️❗️❗️Зрозумійте, що хлопцяям і так важко, а ще важче буде без нашої допомоги.Вони роблять для нас усе, в тому числі і неможливе.Мова навіть, не в тому, щоб їм допомогти ( хоча це має бути у нас в пріоритеті), а в тому, що допомагаючи їм  - ми допомагаємо і собі.Це ж зрозуміло та логічно.Наразі ми продовжуємо збір коштів на авто , котре зараз вкрай необхідне їм, особливо в такий сезон та таку погоду,оскільки авто повнопривідне, та високої прохідності і  використовується для виконання бойових задач, підвозу бк та евакуаціі, в тому числі і поранених.Тому велике прохання до вас максимально мобілізувати себе та долучитись до збору.У нас переглядів постів на каналі  від 5 до 10 тисяч Якщо 500 людей, хоча б задонатять по 50 -100 -200 гривень, то ми перекриємо вже цей збір  !Долучайтесь !Не зволікайте !❗️❗️❗️🏦 Посилання на банку:https://send.monobank.ua/jar/3aJa8XMW2e💳 Номер картки банки:4441111120743913⚜️🇺🇦🇺🇦🇺🇦⚜️***
👁 8,490 26-03-12 14:20
Весняний ППОцид. СБС знищено вже 19 елементів ППО протягом 01-12 березня.Птахи СБС знищили ще два ЗРК: пускову С-300В та ЗРК Тор в ніч 12 березня 2026 р. та низку військових цілей.•Пілоти 9 бату Кайрос 414 обр Птахи Мадяра, застосовуючи засоби middle strike FP-2 українського виробництва з бойовою частиною 60-100 кг, вцілили за ніч потяг з ПММ (прикурений та палав у ТОТ Луганської обл), пускову установку ЗРК С-300В (впольована та знищена нп Боровеньки, ТОТ Луганської), логістичний хаб, склад бп, та інші військові обʼєкти.•ЗРК Тор виявили та знищили пілоти «Рейд» 413 оп СБС поблизу нп Бердянське, у ТОТ Запоріжської обл.•1 оц СБС відпрацював у ТОТ Запорізької обл обʼєкти хробачого Рубікону: тимчасовий пункт дислокації, склади, рембазу та майстерню бпла одночасово у 4 населених пунктах ТОТ Запорізької обл.Паралельно силами СБС здійснюється щодобове глибинне ураження цілей по території боліт рф, про що інформує Генштаб ЗСУ.Робота ж Птахів СБС по обʼєктам у ТОТ - за координацією новоствореного КЦ глибинного ураження СБС.Онлайн-табло СБС «ПІДРАХУЙКА»https://sbs-group.army/МАДЯР🇺🇦12.03.26 🔵МАДЯР🎞МАДЯР👥МАДЯР👥RB📷МАДЯР🇺🇦СБСонлайн«ПІДРАХУЙКА»СБС
👁 10,200 26-03-08 11:29
⚡️⚡️Уражено ЗРГК “Панцирь-С1”, катер БК-16 та пункти управління ворога⚡️У рамках зниження наступального потенціалу російського агресора підрозділи Сил оборони України 7-го та у ніч на 8-е березня завдали серії уражень по військових об’єктах противника на тимчасово окупованих територіях України та на території рф.⚡️У результаті уражено зенітний ракетно-гарматний комплекс “Панцирь-С1” та десантний катер БК-16 у районі Новоозерного (ТОТ АР Крим). Остаточні результати та масштаби збитків уточнюються.⚡️Крім того, Сили оборони завдали серії уражень по пунктах управління противника. Зокрема уражено пункт управління БпЛА “Оріон” у районі Красносільського (ТОТ АР Крим), пункт управління БпЛА у Дунайці (Бєлгородська обл., рф), пункт управління БпЛА у районі Гуляйполя (Запорізька обл.), а також пункт управління БпЛА у Селидовому (ТОТ Донецької обл.).🔥Серед іншого уражено командно-спостережні пункти підрозділів російського агресора у районах Нижнього Рогачика (ТОТ Запорізької обл.), Новопетриківки, Волновахи та Селидового (ТОТ Донецької обл.).Ступінь завданих збитків та інші результати уточнюються.💥Системне ураження засобів протиповітряної оборони, пунктів управління та військової інфраструктури противника послаблює його можливості з управління військами, координації безпілотних систем та ведення бойових дій.Далі буде! 💥 Слава Україні! 🇺🇦