Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Екстрені Южного
Added 14 Jul 2024

Екстрені Южного

@extrayuzhny
Number of subscribers: 7 025
Photos: 17,800
Videos: 3,630
Links: 3,280
Description:
Оперативні новини та екстрені події Південного (Южне), важливі повідомлення та інформація для безпеки мешканців громади.

👥 Number of subscribers

7 025
Average/Day:: -6
Average/Week:: -4
Average/Month:: +69

👁️ Average views per message

1 377
Average/Day:: 1,540
Average/Week:: 1,241
ERR: 19.6%

📊 Messages per Day

0.4
Last day: 12
Week average: 1.7
Average per day: 0.4

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 1,290 26-06-22 10:42
Сьогодні, як і щороку 22 червня, в Росії багато й дуже пафосно говоритимуть про Другу світову війну, про одну з її найбільш кривавих частин – напад нацистської Німеччини на СРСР. Про час, який для України завжди був нагадуванням про важливість миру та вшанування мільйонів безневинних жертв Другої світової війни. Це саме той час 20 століття, який мав би назавжди змінити ставлення будь-якої держави та світу в цілому до людського життя, а саме – утвердити життя як справжню найвищу цінність. Світових воєн і не було б, якби тодішні лідери керувалися цінністю людського життя, а не своїми імперськими мареннями. Сьогодні ж Росія почала цей день зовсім не зі вшанування пам’яті полеглих у Другій світовій війні і не із сигналів, які дозволили б наблизити закінчення війни цієї, що триває зараз, – війни Росії проти України, а з нових нічим не виправданих убивств. У Сумській області російський дрон убив дитину, бабусю і чоловіка. Маму та ще двох дітей цієї родини поранив. Будинок знищений. Звичайний будинок, зовсім не військова ціль… У Запоріжжі за цю ніч двоє убитих від російських ударів, ще сім людей поранені. На жаль, є втрати також в Одеській області, були удари по Херсонщині, Донеччині, Харківщині. Знов були російські удари по енергетиці на Чернігівщині. У цієї російської війни – жодної справедливої причини: Путін керувався абсолютно тим же, чим і попередні агресори. Він так само зневажає життя. Він так само марить якоюсь своєю неадекватною й нікому не потрібною «імперією». Треба завершувати цю війну, що вже п’ятий рік забирає життя людей. Ця повномасштабна війна триває вже довше, ніж Перша світова. Можливо, Росія хоче дочекатися, щоб ця війна тривала ще довше і від Другої світової. Але світ точно цього не хоче й точно може цього не допустити. Потрібен тиск на Путіна, тиск на Росію, щоб все це завершилось достойним миром і реальним, гарантованим захистом для життя людей. Україна дала всі пропозиції для дипломатії. Треба нашим спільним тиском на агресора завести Росію в таку точку, коли інших варіантів, окрім дипломатії і завершення війни, не буде. Дякую всім, хто допомагає нам захищати Україну! Дякую всім, хто допомагає нам захищати життя людей!
👁 726 26-06-21 19:15
🌊 Одещина вкотре стала центром сили та незламності, прийнявши Всеукраїнські спортивні змагання для ветеранів війни "На хвилі 2.0".Минулого року цей захід об’єднав понад 100 ветеранів. Цьогоріч – близько 200 Героїв з різних куточків України приїхали до сонячної Одеси, щоб підтримати одне одного та разом відчути силу спортивної спільноти.Відкриття змагань традиційно відбулося на інклюзивному пляжі Без меж в Одесі.На спортивних майданчиках учасники змагалися у чотирьох видах спорту. Але головна перемога цих змагань – не лише у медалях. Вона у дружбі, підтримці та нових можливостях, які відкриває спорт.Щиро дякую нашим Героям за прагнення рухатися вперед, а також організаторам і партнерам за спільну роботу над розвитком ветеранського спорту та створенням безбар’єрних можливостей.Вже з нетерпінням очікуємо на "На хвилі 3.0" – нові зустрічі, нові історії сили та нові перемоги у гостинній Одесі! Захід організовано Міністерством у справах ветеранів України та Громадською організацією "Вільні Воїни" спільно з Одеською обласною та міською військовими адміністраціями й міською радою у партнерстві з Stratcom Ukraine (проєкт "Ігри Нескорених" в Україні) у межах Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору, ініційованої першою леді Оленою Зеленською.
👁 1,100 26-06-20 15:11
Напередодні пан Президент Польщі зазначив, що Орден Білого Орла не є звичайною відзнакою. Це символ найвищої довіри Речі Посполитої. Він означає особливий зв’язок із Польською державою та особливу вдячність народу. Такий символ вимагає не лише заслуг, але й поваги до цінностей, які становлять фундамент нашої спільноти.Отже, якщо вважається, що цей особливий символ може залишатись у Катерини Другої, Беніто Муссоліні та Герхарда Шредера, то ми в Україні не будемо із цим сперечатись.Україна вдячна Польському народові за підтримку та співпрацю, яка відіграє значну роль у боротьбі за нашу і вашу незалежність від Росії. Україна ніколи не забуває солідарності та знає, що співпраця між державами і народами у нашому регіоні є однією з відчутних гарантій безпеки і для українців, і для кожної держави-сусідки.Україна продовжить захищатись у цій війні, що її розвʼязала Росія, і ми обовʼязково здобудемо достойний мир.Україна вдячна всім народам, державам та лідерам, хто буде й надалі з нами на шляху захисту свободи і хто буде разом з Україною гарантами повоєнного миру в Європі та нової реальної безпеки.Україна і надалі буде відкритою до всіх змістовних форматів взаємодії з Польщею, щоб постаратись не допускати різночитань складних і болісних сторінок минулого наших народів і забезпечити належну повагу всім безневинним жертвам 20 століття.І українці роблять усе від нас залежне, щоб у цьому столітті не допустити програшу Європи.Я пишаюсь нашими людьми і КОЖНИМ українським воїном – мільйонами українців та українок, які заслуговують на беззаперечну шану за героїзм, що проявлений Українським народом у захисті від російської агресії.Ми вважали, що саме Українському народові і нашій армії у 2023 році був адресований Орден Білого Орла. Так тоді говорилося. Сьогодні я відправив Орден пану Президенту Польщі. Думаю, майбутнє підтвердить шану до українців.Слава Україні!
👁 1,110 26-06-13 18:39
Ми чуємо від багатьох лідерів, що не тільки Європа потрібна Україні, але й Україна потрібна Європі, і це правда. І враховуючи довготривалі наміри Росії – те, що зараз російські бази будуються поблизу Європи вже навіть там, де військових баз не було в радянський час, – це точно свідчить, що без України, без наших спроможностей і нашого досвіду Європі може бути надзвичайно складно. Треба все це брати до уваги. Безпекові виклики від Росії – не на рік і не на п’ять років. Росія обрала довготривалу антиєвропейську, антидемократичну стратегію і під неї будує свою політику. Нічого іншого з Москви не чутно. Хіба що вони намагаються підкупити тих чи інших політиків тими чи іншими вигодами. Але не заради миру, а заради того, щоб ці політики просто продали Росії інтереси своїх націй та спільні інтереси Європи. Зрештою вони програють, як Орбан, але багато хто все одно намагається подружитись із путінськими гаманцями й заплющують очі на те, що відбувається реально. Я хочу подякувати всім тим, хто все ж таки бореться за свої народи й за інтереси Європи та за безпеку у Європі, безпеку з Україною. Персонально зараз я хочу подякувати Президентці Єврокомісії Урсулі фон дер Ляєн та Президенту Євроради Антоніу Кошті за спільну роботу і всім європейським лідерам, кожному й кожній, хто ухвалює сильні та справедливі рішення. Вітаю також і Молдову із цим прогресом. Україна й Молдова разом долають цю відстань до повноцінного вступу в Європейський Союз.
👁 1,320 26-06-11 18:07
⚡️⚡️Уражено НПЗ "Афіпський", об'єкти виробництва безпілотних систем та пункти управління противникаВчора та у ніч на 11 червня 2026 року підрозділи Сил оборони України завдали ураження низці військових, логістичних та промислових об'єктів російських окупаційних військ.⚡️У Краснодарському краї рф уражено нафтопереробний завод "Афіпський". За наявними даними підтверджено ураження цілі та пожежу на території підприємства.Афіпський НПЗ є одним із найбільших нафтопереробних підприємств півдня російської федерації. Річний обсяг його переробки становить 6,25 млн тонн на рік. Завод виробляє дизельне пальне, бензини, мазут та інші нафтопродукти, які використовуються для забезпечення економіки та військової логістики держави-агресора.⚡️На тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим уражено місце виробництва та спорядження морських безекіпажних катерів у Севастополі.Об'єкт використовувався для складання, оснащення та підготовки морських безекіпажних платформ, які залучаються противником для виконання завдань у Чорному морі.⚡️Також на ТОТ Криму уражено склад зберігання безпілотних літальних апаратів у районі населеного пункту Григорівка.⚡️Окрім того, уражено пункти управління противника в районах Давидівського, Новознам'янки, Бахмута, Селідового та Покровська на територіях Донецької та Луганської областей.⚡️Також завдано ураження пункту управління БпЛА противника в районі Новоандріївки Донецької області.⚡️У районі Довжанська на території Луганської області уражено район зосередження підрозділу безпілотних літальних апаратів окупантів. Крім того, у районі Авдіївки Донецької області уражено майстерню з виробництва та ремонту БпЛА.💪Сили оборони України продовжать системно знижувати спроможності російського агресора щодо ведення війни проти України.💥 Далі буде!🇺🇦 Слава Україні!Фото ілюстративне
👁 1,500 26-06-07 16:41
💥ССО провели серію ударів по нафтосховищах у КримуПідрозділи Middle-strike Сил спеціальних операцій уразили нафтобазу ‘‘Семиколодезянська’’ та нафтовий термінал в окупованому Криму у ніч проти 7 червня.Нафтобаза ‘‘Семиколодезянська’’ у селищі Єди-Кую, яке окупанти називають Леніне, розташована приблизно за 200 кілометрів від лінії бойового зіткнення. Окупаційні війська використовують її як перевалочний пункт для зберігання та транспортування мазуту, дизельного пального, бітуму тощо.На цій нафтобазі розташовані дев’ять резервуарів ємністю від 700 до 3000 кубічних метрів. Там завантажують цистерни та перевозять їх Кримом та іншими окупованими територіями України для потреб військ противника.Українські безпілотники у Феодосії за 250 км від ЛБЗ уразили морський нафтовий термінал. На об’єкті розташовані сім резервуарів для палива ємністю 10 тисяч та 20 тисяч кубічних метрів. Термінал є багатофункціональним комплексом з перевалки нафти і нафтопродуктів іззалізничних вагонів-цистерн на морські судна. Окупанти використовують цей комплекс для забезпечення окупованого Криму паливом на випадок надзвичайних ситуацій на півострові.Ураження нафтопереробної інфраструктури ворога знижує його економічні та логістичні спроможності. ССО продовжують асиметричні дії для стратегічного знесилення ворога вести війну проти України. Сили спеціальних операцій: Завжди за межею!🕊Instagram 😎Facebook📹YouTube 🧵Threads👥X 🔗 Вакансії в ССО
👁 1,210 26-06-02 15:00
Доповідь керівника ГУР МО Олега Іващенка. Деталі щодо російського виробництва ракет: об’єкти, відстані, кількість, шляхи постачання критичних компонентів і верстатів, особи та компанії з інших країн, які допомагають Росії обходити санкції. Готуємо оновлення наших заходів протидії – українських та в координації з партнерами. Важливо, щоб тиск на Росію зростав. Знаємо також, що одним із ключових напрямків для подальших російських ударів по Україні – військових, політичних та пропагандистських – обрано українські компанії, які демонструють прогрес у розвитку всіх типів ракетних технологій. Росія визначає це як стратегічну загрозу для себе – спроможність України виробити власну балістичну систему й локалізувати виробництво антибалістичного захисту. Будемо реагувати. Воєнна розвідка здобула й нові внутрішні російські документи з політичного планування, зокрема такі, що стосуються відносин України з Молдовою, державами Південного Кавказу, Близького Сходу та Затоки. Знаємо, що одним із ключових російських політичних завдань є обмеження наших безпекових, економічних та інших стратегічних зв’язків із відповідними країнами. Вважаємо, що Росія цим тільки підтверджує, що й ми в Україні, і наші партнери рухаємося правильним курсом до більшої безпеки та подальшої розбудови свого суверенітету, а також повної нейтралізації російського впливу. Вважаємо, що Європі варто значно більше підтримувати кожен із тих народів, в кого Росія вчепилася своїми зубами й намагається не відпустити на свободу. Зараз це особливо стосується Вірменії – напередодні виборів в цій країні. Це питання не просто про той чи інший політичний вибір народу, а про фундаментальне право народу самостійно обирати для себе майбутнє. Європа має необхідну спроможність, щоб підтримати основоположні правила, які завжди працювали й працюватимуть на безпеку. Будуть наші відповідні пропозиції у роботі з партнерами. Дякую всім, хто допомагає!
👁 1,720 26-05-29 13:21
рф планує вдарити по житловим будинкам, готелям, університетам та енергетиці Києва та Львова, — монітори ▪️На зараз вважається що ворог зацікавлений кількома напрямками. Ворог повністю провів розвідку м. Києва, західних та північних його околись (сектор Вишгорода та сектор Вишневе), кількох районних центрів правобережжя Київщини. ▪️Ворог має точки інтересу на сході (Дніпропетровщина: Дніпровський, Павлоградський, Криворізький райони). Та ворог провів обширну розвідку точок інтересу на заході. ▪️На заході першочергово комплексно Львів (по різноманіттю цілей подібно до Києва) та по району Рівненщини, Хмельниччини, Франківщини, Житомирщини.▪️Першочергово в цілі для удару по Києву противник міг вибрати цивільні житлові та нежитлові будинки, житлову інфраструктуру ВНЗ (вищого навчального закладу), інфраструктуру водовідведення та аерації (водне забезпечення частини столиці), підстанції високої напруги, готелі, залізниця/логістика, військові цілі. ▪️Далі в цілях значна кількість ОПК та будівель держустанов. Згідно інтересів противника, саме житлова інфраструктура скупчена в Святошинському районі (Святошин та північна, центральна частини Борщагівки переважно). ▪️Загалом в Києві розподіл переважної кількості цілей різного типу — Святошинський, Солом'янський/Голосіївський, Шевченківський/Подільський, Печерський, Дарницький райони.▪️У Львові це ВНЗ, генеруюча та розподільча енергетична інфраструктура, залізниця, ОПК, аеродромна інфраструктура, Держустанови, історично-культурна інфраструктура та військові цілі. У Львові в зонах інтересу противника кожен район опиняється наразі.▪️По інших областях переважно ОПК, аеродромна, військова інфр.
👁 1,470 26-05-26 10:21
Втрата документів на нерухомість — неприємна ситуація, але це не означає втрату права власності. Документи можна відновити, і в більшості випадків це цілком стандартна процедура.ГО «Захист Держави» інформує про основні кроки відновлення:1️⃣ Визначте дату реєстрації майна.• Якщо майно зареєстроване після 01.01.2013:інформація зберігається в Державному реєстрі речових прав. Зверніться до ЦНАП або нотаріуса та отримайте витяг.• Якщо реєстрація була до 2013 року:потрібно звернутися до БТІ або архіву органу, який здійснював реєстрацію.2️⃣ Отримайте дублікат (залежно від типу документа)Нотаріальні договори (купівля-продаж, дарування, спадщина):зверніться до нотаріуса, який оформлював угоду, або до державного нотаріального архіву.• Свідоцтво про право власності:зверніться до органу, що його видав (місцева рада, БТІ тощо).• Якщо документи відновити неможливо: подавайте позов до суду для визнання права власності.📄 Підтвердженням права власності можуть бути: витяг з Держреєстру, дублікат договору або свідоцтва рішення суду.📌 Для звернення зазвичай потрібні:паспорт, РНОКПП, заява, підтверджуючі документи (за наявності) та квитанція про оплату адмінзбору.Якщо діє представник — обов’язкова нотаріальна довіреність.Залишились питання? Звертайтесь за безкоштовною юридичною консультацією до ГО «Захист Держави»:📞 0(800) 33 29 29Сайт • Фейсбук • Ютуб • Інстаграм
👁 1,630 26-05-25 14:10
Законтрактували рекордну кількість далекобійних артилерійських пострілів 155 мм — зекономили мільярди та купили військовим ще десятки тисяч боєприпасівДалекобійні артилерійські постріли 155 мм — один із найбільших запитів фронту. АОЗ ДОТ уже законтрактувала найбільшу в історії агенції партію цих пострілів — і на фронт їх приїде на десятки тисяч більше, ніж очікувалося спочатку. Наше бачення закупівель — конкурентні процедури: багато учасників, зрозумілі правила, найкращі умови для держави та виконання контрактів у строки. Кожна гривня повинна посилювати Сили оборони — через справедливість, контроль і відповідальність.У рекордній закупівлі далекобійних артилерійських пострілів 155 мм переможцями стали 6 виробників. З усіма вже підписали контракти на постачання для Сил оборони. Конкуренція та прозорі умови дали змогу зекономити 16% від початкової суми — це мільярди гривень. У результаті вдалося додатково законтрактувати ще десятки тисяч пострілів. Незабаром ворог відчує цю різницю на собі. Наступний крок — масштабування конкурентних закупівель на FPV, mid-strike та deep-strike дрони. Улітку переходитимемо до тендерних процедур у всіх можливих оборонних закупівлях. Більше конкуренції та економії — більше засобів для знищення росіян. За завданням Президента системно масштабуємо конкурентні закупівлі в обороні, щоб зробити постачання зброї для фронту швидшим, прозорішим та ефективнішим. Будуємо систему, де зброю закуповують за реальними ТТХ та ефективністю, а правила однакові для всіх виробників. Це мінімізація людського фактору, чесна конкуренція, ефективніше використання коштів і швидше постачання зброї на фронт. Важливо, що система також зменшує залежність від одного постачальника. Великі закупівлі можуть розподілятися між кількома виробниками.Частина процедур проходитиме в електронній системі Prozorro. Водночас безпека оборонних підприємств і людей залишається пріоритетом, тому процес запускаємо поступово та з урахуванням усіх ризиків. Україна посилює оборонну систему та підзвітність навіть під час війни. Будуємо систему закупівель із прозорими правилами й рівними умовами для всіх виробників.