Source
EXMO Margin Oфіційний (UA) | Всім привіт.🪙 Ще в листопаді я говорив, що падіння в кінці минулого мі...
117 Views/Reach
2025-12-30 18:10
Message №3978
Всім привіт.🪙 Ще в листопаді я говорив, що падіння в кінці минулого місяця та подальший відскок сформують діапазон, у межах якого біткоїн рухатиметься до кінця року. У процесі учасники ринку кілька разів намагалися підняти ціну вище $95 000, але ця зона виявилася непереборною, і в результаті актив знову дешевшав.Як і передбачалося — увесь період до кінця року біткоїн рухався у флеті, у чітко визначеному діапазоні зі зрозумілими границями.Однак вже два тижні ринок ніби застиг, рух відбувається у мінімальному діапазоні, суттєвої активності немає, і більшість трейдерів зайняли вичікувальну позицію.Це також пов'язано зі святковими днями, коли активність на ринку значно падає. Але я хотів би виділити ще один нюанс: самі очікування подальшого руху розділилися серед учасників ринку.Одні очікують глибшого падіння до району $75 000, але в позиції поки не заходять, оскільки надають перевагу чіткішим сигналам. Інші впевнені, що цей період — це накопичення, і ціна незабаром зросте. Але при цьому теж не відкривають позиції. Виходить, що зараз усі зайняли обережну, вичікувальну позицію, та й у святкові дні рішення ніхто не приймає.Тому основна ставка — на січень, саме тоді ми побачимо сплеск активності. Особисто я схиляюся до продовження падіння активу до нижньої межі — $80 000.У січні каталізаторами руху будуть економічні та політичні події, наприклад зміна керівництва ФРС, до якої вже неодноразово закликав президент США. У разі зміни Пауелла може розпочатися цикл зниження ставок ФРС, що спровокує хвилю волатильності на ринку.
@Olegfedishin #BTC📊 Торгувати