Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Exilenova+
Added 06 Dec 2025

Exilenova+

@exilenova_plus
Number of subscribers: 183 472
Photos: 9,000
Videos: 12,500
Links: 1,300
Description:
Питання, реклама, співпраця, поділитися новиною та вашими матеріалами: @Exilenova_Bot Ми також є в X та в Instagram: https://x.com/exilenova_plus Банка підтримки каналу: https://send.monobank.ua/jar/8tzF4LrYhe

👥 Number of subscribers

183 472
Average/Day:: +3046
Average/Week:: +16618
Average/Month:: +45176

👁️ Average views per message

32 201
Average/Day:: 9,740
Average/Week:: 46,114
ERR: 17.55%

📊 Messages per Day

2.1
Last day: 0
Week average: 7.3
Average per day: 2.1

Logo change history

Status change history

Officially not confirmed 2025-12-06

Wall

Telegram statistics channel

👁 24,000 26-04-18 11:23
СБУ влаштувала результативне «полювання» в Криму: уражено 3 кораблі, РЛС і логістику ворогаБійці Центру спецоперацій «Альфа» СБУ провели комплексну операцію на ТОТ АР Крим, під час якої уражено одразу три військових кораблі рф:▪️ Великий десантний корабель ВМФ рф «Ямал»▪️ Великий  десантний корабель ВМФ рф «Азов»▪️ Військовий корабель невстановленого типу.Також є дані про ймовірне ураження протидиверсійного катера проєкту 21980 «Грачонок».Окрім того, безпілотники «Альфи» СБУ пошкодили блок антен комунікаційної системи «Дельфін», РЛС МР-10М1 «Мис-М1», резервуари з паливом на нафтобазі «Югторсан». СБУ системно і послідовно нищить ворога по всій лінії фронту, включно з тимчасово окупованим Кримом. Воїни Служби знижують боєздатність флоту, цілеспрямовано підривають логістику та позбавляють противника можливості повноцінно використовувати півострів як військову базу. Кожне ураження кораблів та критичної інфраструктури має накопичувальний ефект і напряму впливає на здатність рф вести війну. Ця робота не зупиниться: інтенсивність і глибина операцій СБУ лише зростатимуть, поки ворог не втратить можливість діяти на українській території.
👁 23,800 26-04-14 11:29
ENG below⚡️⚡️Ракети SCALP вдарили по місцю зберігання ударних БпЛАУ рамках зниження наступального потенціалу російського агресора вчора та у ніч на 14 квітня підрозділи Сил оборони України завдали уражень по низці важливих об'єктів.⚡️Так, наші воїни били по місцях зберігання ударних безпілотних літальних апаратів у районі аеропорту “Донецьк” на ТОТ Донецької області.Удару завдано підрозділами Повітряних Сил Збройних Сил України із застосуванням крилатих ракет SCALP та керованих авіаційних бомб GBU-39.⚡️Ударними українськими БпЛА уражено склади боєприпасів противника в районах населених пунктів Азовське Запорізької області, Урзуф та Куликівське Донецької області. Втрати противника та масштаби завданих збитків уточнюються.💪 Сили оборони України продовжать вживати заходів для зниження наступального потенціалу російських окупантів і припинення збройної агресії рф проти України.Далі буде! 💥 Слава Україні! 🇺🇦⚡️⚡️ SCALP Missiles Strike UAV Storage SiteAs part of efforts to reduce the offensive capabilities of the Russian aggressor, yesterday and during the night of April 14, units of the Ukrainian Defense Forces carried out strikes on a number of key targets.⚡️ In particular, our forces targeted storage facilities for strike unmanned aerial vehicles (UAVs) near Donetsk Airport in the temporarily occupied territory of the Donetsk region.The strike was carried out by units of the Air Force of the Armed Forces of Ukraine using SCALP cruise missiles and GBU-39 guided aerial bombs.⚡️ Ukrainian strike UAVs also hit enemy ammunition depots in the areas of Azovske (Zaporizhzhia region), as well as Urzuf and Kulykivske (Donetsk region).Enemy losses and the extent of the damage are currently being assessed.💪 The Defense Forces of Ukraine will continue taking measures to reduce the offensive capabilities of the Russian occupiers and to stop the armed aggression of the Russian Federation against Ukraine.To be continued! 💥 Glory to Ukraine! 🇺🇦
👁 20,000 26-04-08 11:09
Вогняну писанку до нафтотерміналу у Феодосії Птахи СБС доправили у межах «Easter Delivery», вполювали «Бук», «Тор», «Зоопарк» та відвідали низку військових лігв.•Випалювання бурʼянів навколо резервуарів з паливом на «Морськом нефтяном термінале» у Феодосії (ТОТ Крим) в передчас Чистого четверга реалізовано волелюбними українськими Птахами 9 бату «Кайрос» 414 обр «Птахи Мадяра». 🔥ЗРК «Бук-М3» виявлено та декласовано Птахами 1 оц СБС у ТОТ Запорізької обл🔥ЗРК «Тор-М2» впольовано та дефлоровано Птахами 413 оп СБС «Рейд» у ТОТ Донецької обл🔥рідкісну вже РЛС «Зоопарк-1М» просмажено Птахами 1 оц СБС у ТОТ Запорізької обл. Токсичний радіолокаційний комплекс контрбатарейної боротьби з високою точністю, лютий ворог артилерії СОУ.🔥багаточисельні хробачі склади МТЗ попалено Птахами 9 бату «Кайрос» 414 обр СБС «Птахи Мадяра» у нп Суходільськ, ТОТ Луганської обл🔥склади БПЛА та пункт передполітної підготовки дронів смолоскипом палав у нп Степне, ТОТ Донецької обл, прикурювали пілоти 413 окремого полку СБС «Рейд».Слідкувати результати СБС наживо:Онлайн-табло СБС «ПІДРАХУЙКА»https://sbs-group.army/МАДЯР🇺🇦08.04.26🔵МАДЯР🎞МАДЯР👥МАДЯР👥RB📷МАДЯР🇺🇦СБСонлайн«ПІДРАХУЙКА»СБС
👁 25,100 26-04-04 07:10
Птахи СБС знищили РЛС з комплексу ЗРК С-400 в Феодосії, ЗРК «Тор» та ще чортову дюжину військових обʼєктів, КСП, ТПД, складів, 2 хаби Shahed у болотах Курщини та Брянщини. •Птахи 9 бату «Кайрос» 414 обр «Птахи Мадяра» в ніч на 4 квітня вполювали багатофункціональну РЛС зі складу ЗРК С-400 «Тріумф».Ця РЛС виявляє в т.ч. гіперзвукові цілі за 600 км, автоматично супроводжує до 100 цілей одночасно та наводить до 72 ракет. Розгортається протягом 5 хвилин. Токсична приблуда.•ЗРК «Тор» відпрацювали Птахи 1 ОЦ СБС в районі нп Зачатівка, у ТОТ Донецької обл•ЗУ-23-2- зенітна установка, як елемент ППО для боротьби з БПЛА на базі маталиги, нп Лозівський, у ТОТ Луганської обл (1 ОЦ СБС)•Цистерну з паливом знищено в р-ні нп Новосімейкіне, у ТОТ Луганської області (1 ОЦ СБС)Серед низки уражених Птахами СБС вночі військових обʼєктів:•логістичний хаб 5А у Новополтавці, ТОТ Запорізької обл•логістичний хаб 35А у нп Червоне Поле, ТОТ Донецької обл•ТПД підрозділів 3А у нп Шульгинка та Біловодськ у ТОТ Луганської обл•КСП та пункти зосередження живої сили підрозділів зі складу 36 омсбр, 143 мсп, 160 омсбр, 18 мсд у Голубицьке та В.Новосілка (Дон обл ТОТ), Самійлівка (Запоріж.обл), Біловодську та Шульгинці (Луг обл ТОТ), а ще на склади МТЗ та ПММ, тощо**за координації Центру глибинного ураження Сил Безпілотних Систем. ‼️Сумісно з іншими підрозділами глибинного ураження СОУ вночі проти 4 квітня відпрацьовано ДВА ХАБИ та пункти передполітної підготовки БПЛА Shahed у Навля (Брянської обл,рф) та на аеродромі Халино (Курської обл,рф).🔥🔥🔥Ну і Птахи 1 оц СБС завітали на вибухонебезпечну тальятеллу до Тольятті, про що нікому ні слова.Далі буде…Слідкувати результати СБС наживо:Онлайн-табло СБС «ПІДРАХУЙКА»https://sbs-group.army/МАДЯР🇺🇦04.04.26🔵МАДЯР🎞МАДЯР👥МАДЯР👥RB📷МАДЯР🇺🇦СБСонлайн«ПІДРАХУЙКА»СБС
👁 29,900 26-03-29 09:11
13-го числа ми робили аналіз на основі двох джерел, які ведуть підрахунок застосування БПЛА сторонами.Тепер беремо ті ж самі канали і дивимось картину вже за майже весь березень (01.03-29.03).📄 У період 01.03-29.03, за звітами ПС України було збито/подавлено російських БПЛА:Загалом: 5317 БПЛАСереднє: 183 БПЛА на добуЗ урахуванням ±10% можливих влучань - приблизно 201 БПЛА на добу.▶️▶️▶️▶️▶️▶️▶️▶️▶️▶️▶️▶️▶️▶️📄 У період 01.03-29.03, за звітами Міноборони рф, було збито/подавлено українських БПЛА:Загалом: 7057 БПЛАСереднє: 243 БПЛА на добуЗ урахуванням ±10% - приблизно 267 БПЛА на добу.▶️▶️▶️▶️▶️▶️▶️▶️▶️▶️▶️▶️▶️▶️Цифри, м’яко кажучи, дуже показові.🤔 Чи це наслідок впливу подій на Близькому Сході, які могли зачепити виробництво російсько-іранських “шахедів”, чи причина в іншому - залишаємо вам для обговорення.І ще важливий момент: у ці розрахунки не входять БПЛА, збиті на ТОТ, оскільки росіяни їх просто не рахують.А це - додатково сотні, а то й тисячі дронів, включно з більш ефективними типами на кшталт FP-2 та інших.
👁 19,700 26-03-28 11:13
Птахи СБС подзьобали пускові установки Гербера/Shahed у Донецькому аеропорту, два ЗРК«Тор», вежі та склади у ТОТ.Серед цілей люто-незабутніх для хробаків ночей:•Пускові мобільні установки виявлено та понищено вночі 28 березня на території ДАП Донецьк Птахами 1 оц СБС•ЗРК «Тор-М2»- 29-ий засіб хробачої системи ППО протягом березня знищили пілоти 9 бату Кайрос 414 обр «Птахи Мадяра» у ТОТ Луганської обл•ЗРК «Тор-М1»- 30-ий засіб хробачої системи ППО протягом березня вполювали та уразили Птахи 413 оп СБС «Рейд» у ТОТ Запорізької обл•Склад РЕБ та БЧ, майстерня РЕБ знищено нп Луганське, ТОТ Донецької обл, пілоти 9 бат Кайрос 414 обр СБС «ПМ»•Склад МТЗ нп Благовіщенка у ТОТ Херсонської обл, Птахи 1 оц СБС•Склад ПММ, нп Айдар, ТОТ Луганської обл, пілоти 9 бат Кайрос 414 обр СБС «ПМ»•Склад МТЗ та БП нп Мангуш у ТОТ Донецької обл, Птахи 1 оц СБС•Вежі та комунікаційні вузли, нп Мангуш у ТОТ Донецької обл, Птахи 1 оц СБС•У пошуку ППО в ТОТ Дуганської обл знищено САУ «Гвоздика», батальйон Кайрос 414 обр «ПМ»За координації новоствореного Центру глибинного ураження Сил Безпілотних Систем. Вйо нарощуємо🫡🇺🇦Слідкувати результати СБС наживо:Онлайн-табло СБС «ПІДРАХУЙКА»https://sbs-group.army/МАДЯР🇺🇦28.03.26🔵МАДЯР🎞МАДЯР👥МАДЯР👥RB📷МАДЯР🇺🇦СБСонлайн«ПІДРАХУЙКА»СБС
👁 37,800 26-03-23 17:23
Головна drama-queen російського телеграму та за сумісництвом наш резервний канал останнім часом напевно переживає кризу середнього віку, або його настільки плавить що всім на нього похуй, що він воняє як тільки хтось його ткне палкою. Ти головне смішніше вий, коли твоє гівно затирають та набивай собі ціну, бо для спільноти це мед. Ми розуміємо, що бутилка СБУ, на якій ти опинився, придає тобі трішки сміливості, але май на увазі наступний раз тебе нікому буде відтягувати від параші та передавати цигарки із сосисками. Але то таке…,,,Про якісь зливи твоїх даних, ти коли перед підорами на ютубі своїм запливлим їбалом крутиш, то тебе щось приватність не турбує. Монобаночка для хугарденчіка на лівого хлопа оформлена напевно? Не їби голову давай, трагєдія. Поплач ще, може якась тьотя приголубить Славко, вийди на вулицю, погладь траву, подихай повітрям. Бо вже остаточно йобнувся на темі, що ти один в цьому світі.І не обовязково в кожному обіженому пості кидати свою «грамоту» від ссо з ксероксу А4, якщо ми будемо хвалитись всіма подяками, що в нас є, ліміту тг не вистачить. Адьос, доїдай
👁 20,200 26-03-14 11:03
⚡️⚡️Уражено аеродром “Майкоп” у Республіці Адигея рф. Уточнено результати ураження підприємства ВПК “Кремній Ел”⚡️У рамках протидії застосування оперативно-тактичній авіації противника нещодавно уражено інфраструктуру військового аеродрому “Майкоп” (Республіка Адигея, рф). За попередньою інформацією, є влучання по об’єктах інфраструктури аеродрому. 🔥Крім того, уточнено результати ураження підприємства воєнно-промислового комплексу противника “Кремній Ел” у Брянську. Зокрема, уражено основний виробничий корпус (виробництво інтегральних мікросхем до балістичних, крилатих та зенітних ракет різних типів). Унаслідок удару виникла пожежа на площі близько 1000 м² з подальшим руйнуванням даху зазначеного корпусу.️Також, уражено складське приміщення зберігання компонентів для виробництва мікросхем. Площа пожежі становила близько 400 м². Виробництво на підприємстві зупинено орієнтовно на 6 місяців.💥Системне ураження військової інфраструктури та підприємств ВПК противника триватиме до повного припинення збройної агресії російської федерації проти України.Далі буде! 💥Слава Україні! 🇺🇦
👁 28,900 26-03-10 06:04
Досить цікаві деталі щодо DeepStrike / Middle Strike з нещодавнього інтерв’ю головного конструктора Fire Point:▪️ Ударні дрони FP-1 та FP-2Дрон FP-2 створили на запит військових для ураження складів БК та командних пунктів на відстані 100–200 км від лінії фронту. Його бойова частина становить 105 кг, але після модернізації її планують збільшити до 158 кг.Оновлений FP-1 здатен доставляти 105 кг бойового навантаження на дистанцію до 1000 км.▪️ Мобільні пускиВід стаціонарних платформ відмовилися. Запуски здійснюють із вантажівок, замаскованих під цивільний транспорт, що значно ускладнює їхнє виявлення.Завдяки піростарту дрони можуть стартувати просто з місця — без попереднього розгону.▪️ Матеріали та виробництвоУ конструкції переважно використовують карбон і композитні матеріали замість алюмінію. Це зменшує радарну помітність і спрощує виробництво.Поточні потужності дозволяють випускати до 200 апаратів щодня.▪️ Навігація без GPSДля FP-1 та FP-2 застосовується технологія map-matching на базі нічних камер. Дрони орієнтуються за картами рельєфу та висот, що дозволяє точно вражати цілі навіть в умовах активної роботи РЕБ.▪️ Захист виробництваВиробництво розосереджене по різних регіонах України. Загальна площа перевищує 200 000 м² і включає понад 50 локацій.Ключові підприємства мають дублювання — у разі втрати одного майданчика виробництво можуть відновити приблизно за добу.
👁 26,600 26-03-08 08:34
4 березня БПЛА атакували завод «Уралхим», розташований у Кірово-Чепецьку, Кіровська область.З видимих ушкоджень можемо констатувати влучання двох БПЛА в район складу цеху №57 - виробництва аміачної селітри.Підприємство займається виробництвом аміачної селітри, яка є важливою сировиною для виготовлення вибухових речовин.Хронологія модернізацій підприємства:2019 - масштабна модернізація агрегату виробництва аміаку для підвищення продуктивності.2021-2024 - інвестиції в розширення виробництва добрив і модернізацію виробничих ліній (кілька млрд рублів).2025 - ремонт і технічне обслуговування агрегатів виробництва аміачної селітри (обидві установки).«Уралхим» входить до топ-10 підприємств рф за обсягами виробництва мінеральних добрив.Загальний випуск продукції на цьому майданчику становить близько 2,6 млн тонн добрив на рік.Також, за нашою інформацією, можемо попередньо підтвердити факт влучання БПЛА у виробництво аміаку.Через складнощі дорозвідки - зокрема наявність «сліпої зони» над об’єктом, спричиненої технологічними процесами - об’єктивний контроль наразі обмежений. Остаточну оцінку пошкоджень залишаємо до отримання додаткових даних.