Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Євген Ситниченко/Перший заступник начальника Дніпропетровської ОВА
Added 03 Nov 2021

Євген Ситниченко/Перший заступник начальника Дніпропетровської ОВА

@evgendoberman
Number of subscribers: 3 724
Photos: 6,950
Videos: 1,250
Links: 48
Description:
Новини
Source

Євген Ситниченко/Перший заступник начальника Дніпропетровської ОВА | Обмін досвідом успішно реалізованих проєктів та спільний пошук вирішен...

Обмін досвідом успішно реалізованих проєктів та спільний пошук вирішення проблемних питань - мета, яка учора стояла перед учасниками Форуму регіонального лідерства Криворізького району. Серед учасників - перший заступник міністра охорони здоров’я Сергій Дубров, народні депутати України Юрій Корявченков, Володимир Захарченко та Олена Криворучкіна, радник начальника Дніпропетровської ОВА Олександр Фастовець, міський голова Зеленодольська Дмитро Невеселий та всі ті, хто прагне змін на краще у кожній громаді Криворізького району. Сьогодні, в умовах повномасштабної війни, яку розпочала росія на території України, перед нами постали ті виклики, які раніше могли здаватися далекими і навіть неможливими в нашій країні. Та зараз ми маємо боротися за свободу країни, підтримувати наших військових - і водночас забезпечувати гідні умови життя в мирних містах і селах. Підготовка навчальних закладів, особливо там, де рашисти знищили школи. Так, як, наприклад, сталося в місті Апостолове, де з трьох шкіл дві вже не відновити, а тому близько 1300 учнів тепер навчаються виключно онлайн. Або в селі Велика Костромка, де в жовтні 2022 року російська ракета повністю зруйнувала ціле крило, залишивши понад 200 дітей без можливості навчатися офлайн. Маємо спільно знайти варіанти, які дозволять дітям нарешті сісти за парти в стінах навчальних закладів. Одним із найскладніших викликів для усього Криворіжжя та, мабуть, Дніпропетровщини в цілому стало питання відновлення водопостачання після підриву рашистами Каховської ГЕС. Апостолівська та Зеленодольська громада потерпали від відсутності води більше року. Нарешті це питання на фінальному етапі, і найближчим часом мешканці і мешканки двох громад матимуть воду вдома. Цьому передувала величезна робота різних учасників - Дніпропетровської ОВА, Криворізької РВА, органів місцевого самоврядування та підприємства, яке забезпечує водопостачання. Дякую організаторам за такий масштабний та потрібний захід. Не зупиняємося і працюємо далі. З вірою у Збройні Сили України та нашого Президента!Разом до Перемоги! Слава Україні 🇺🇦