Source
Інфоцентр Євро Харків | Росія не знижує інтенсивності обстрілів Харкова. За лютий маємо 67 вор...
16 Views/Reach
2026-03-01 12:11
Message №32514
Росія не знижує інтенсивності обстрілів Харкова. За лютий маємо 67 ворожих атак. Якщо порівнювати з січнем (75 ударів), цифра ніби менша, але лютий коротший, тож фактично рівень небезпеки залишається на тому ж рівні.До того ж, агресор постійно «апгрейдить» те, чим нас атакує. Ті ж «Молнії» (а їх за лютий прилетіло 17) - це вже модернізовані версії, значно підступніші за минулорічні.Більше того, маємо перший прецедент - приліт FPV на оптоволокні.За місяць поранень зазнала 31 особа. Те, що в графі загиблих - нуль, я вважаю величезним везінням і заслугою екстрених служб. Буквально минулого четверга молода дівчина опинилася після обстрілу під завалами приватного будинку. Рятувальники дивом її врятували.Ми зафіксували наслідки влучань у всіх районах Харкова.Найбільше дісталося нашій енергетиці: окупант маніакально намагається вибити базу життєзабезпечення міста. Також під вогнем були промислові об’єкти, школи, торговельні точки та житлові будинки. Щодо руйнувань у житловому секторі, як завжди, опублікуємо окремий звіт. Загалом у режимі небезпеки харківʼяни прожили 395 годин 32 хвилини. Це понад 16 діб сумарно. В області ситуація ще критичніша - там тривога тривала 24 доби. Джерело: Ігор Терехов, міський голова Харкова.