Source
БЕБ | Бюро економічної безпеки України | Наживалися на дітях: в Одесі викрили схему розкрадання понад 12 млн гр...
1 990 Views/Reach
2026-06-22 14:02
Message №11367
👭Наживалися на дітях: в Одесі викрили схему розкрадання понад 12 млн грн на ремонті позашкільного закладу➡️В Одесі викрито схему заволодіння коштами міського бюджету під час ремонту у закладі дитячої та юнацької творчості.🕵🏻♂️Детективи ТУ БЕБ в Одеській області встановили, що службові особи Управління капітального будівництва ОМР спільно з представниками підрядної організації організували механізм привласнення бюджетних коштів.📝Після підписання у 2019 році договору на ремонт та укріплення фундаментів будівлі, виникла потреба у додатковому фінансуванні. У 2020 році провели новий тендер на понад 46 млн грн, переможцем якого знову стала та сама компанія.▫️Надалі до актів виконаних робіт вносили недостовірні відомості: частину робіт не виконували взагалі, вартість матеріалів та обладнання завищували, а до звітності включали роботи, які фактично не проводилися.❕Службова особа, відповідальна за технічний нагляд, підписувала акти з недостовірними даними, що дозволило безпідставно перерахувати підряднику бюджетні кошти.💰За попередніми оцінками, збитки територіальній громаді Одеси становлять понад 12,1 млн грн.👨🏻💼Службовій особі Управління капітального будівництва ОМР повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 364 КК України. Колишньому та нинішньому керівникам підрядної організації інкримінують заволодіння бюджетними коштами в особливо великих розмірах та службове підроблення (ч. 5 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України). Обох фігурантів оголошено в розшук.⚖️Досудове розслідування триває. Встановлюється повне коло осіб, причетних до злочину.🔣ПІДПИСАТИСЬ🇺🇦 FB | Х | INSTA | YOUTUBE