🏴Екітіке з великою вірогідністю порвав ахілл. Це дуже серйозна травма, реабілітація звичайно триває до року, це означає, що француз пропустить ЧС, та половину наступного сезону. Хто можливо знає колишнього гравця «ПСЖ» Кімпембе, то він відновлювався 600+ днів від цієї травми, а зараз грає в Катарі, і в 30 років не зміг повернутися на топ рівень. Дуже шкода Уго, один з кращих трансферів літа, дуже міцний нападник, і просто по людські шкода, бо було дуже багато критики коли його купляли, а по факту заграв та закрив роти хейтерам. Хто б що не говорив, але повністю провальний сезон «Ліверпуля» можна і трохи скинути на невезіння. Спочатку смерть Жоти, потім почались травми. Леоні з хрестами, Ісак на 5 місяців, Бредлі до кінця 2026 року, Фрімпонг постійно травмований а зараз Екітіке. Тому все на провал керівництва закидати не потрібно. Але все одно, якщо закрити очі на це все, я думаю у Слота було достатньо часу, щоб як мінімум налагодити гру до кінця сезону, по факту вчора грали тільки в другому таймі. Треба змінювати його обовʼязково влітку, навіть якщо закінчить у зоні ЛЧ, все одно сезон можна назвати повністю провальний, бо зона ЛЧ для «Ліверпуля» то мінімум. Хто реально потрібен «Ліверпуль» то це Луїс Енріке. Це його скоріш за все останній сезон в «ПСЖ», я думаю це був б ідеальний варіант. Так, на декілька років, але нормалізувати ситуацію вистачить. Він зможе прямо в лице гравцям сказати що вони зараз гівно і треба доводити їм зворотнє, як це було у «ПСЖ». Або звичайно Хабі Алонсо, але це вже на довге майбутнє, якщо звісно не провалиться. Вчорашній виліт, я думаю це останній цвях в карʼєрі Слота в «Ліверпулі». Дуже здивуюсь якщо його залишать.
🏴 Огляд 32-го туру. «Арсенал» продовжує штормити. Програли в себе вдома «Борнмуту», тим самим передав естафету в руки «Сіті», і ускладнив собі життя. А «вишні» приблизилися до зони єврокубків. 🏴1-2🏴«Ліверпуль» вперше за три тури переміг в АПЛ і тепер має відрив від шостого місця в чотири очки, до третього місця три очки. Не все так жахливо як здавалося декілька турів назад. 🏴2-0🏴Де Дзербі програв одразу свій дебютний матч «Сандерленду» і не зміг вийти із зони вильоту. А «чорні коти» доречі від шостого місця в двох очках. 🏴 1-0🏴Битва двох єврокубкових команд які боряться за зовсім інші задачі закінчилась миром. Команди після активного першого тайму, вирішили зберегти сили на Єврокубки. 🏴1-1🏴«Челсі» піднасрав «Арсеналу», і попри те що програв, так дозволив «Сіті» покращити різницю голів своїми привозами. «Сіті» зараз на ходу, і все залежить від них, а «Челсі» продовжує йти на дно. 🏴 0-3 🏴«МЮ» чекав на футбол так довго, і одразу програв «Лідсу» в принциповому дербі. Пропустили одразу два голи в першому таймі, потім ще отримали червону, ну але змогли максимум забити тільки гол. Бруно приблизився на один асист (17) до рекорду Анрі (20). 🏴1-2🏴Інші матчі туру: 🏴 4-0 🏴🏴 2-2 🏴🏴 0-2 🏴🏴 2-1 🏴 Як такий вам формат? Я думаю кому лінь читати а хоче просто глянути результати, саме те😁
Знаєте, давайте пройдемося ще раз по «Ліверпулю». Зараз команда просто як нещасні котенята, в них зараз просто немає того менеджера до якого вони та вболівальники звикли. Того тренера який міг б завести команду, який після поразку наприклад як з «Брайтоном» міг зібрати їх так якось підбадьорити, який може також завести трибуни чи вболівальників, команда та фани до такого звикли, і жили вони з цим 9 років. Арне Слот не такий тренер, він навіть не схожий на такого, він спокійний, прагматичний, можливо тактик, але не мотиватор чи психолог, а такі здібності теж важливо мати і бувають саме вони вирішують долю деяких матчів а навіть трофеїв. Арне Слот реально не поганий тренер, але не його це команда, «Ліверпуль» не мега стабільна команда за роками, навіть з Клоппом були спади і провали, але він збирав команду назад, а у Арне думаю цього не вийде. Найкращим варіантом було прямо зараз звільнення Слота, поставити умовного Джеррарда до кінця сезону, він б можливо дав позитивний поштовх команді, і могли б закінчити хочаб в зоні ЛЧ, а влітку забирати Алонсо. Таке відчуття ніби він створений для «Ліверпуля», він емоційний, може завести трибуни, і сам раніше в команді залиш не маленький слід. У Слота шансів утриматися мало, гра не змінилася, в чемпіонаті поки везе і думаю із-за цього він ще тримається, в кубках з позором вилетіли, залишилась ЛЧ де на них чекає володар тої ж ЛЧ….
Знаєте, коли я дивився цей матч, то мене чомусь більше дратувало як коментували коментатори а не сама гра нашої збірної. При рахунку 0-3 на 78 хвилині коментатор говорить, що в нас є шанс, а ні одного слова за те, що в нас гра гівно, нічого. Нашій збірній вже давно було потрібно робити ставку на якогось іноземного тренера і це було потрібно робити ще після того як з Азербайджаном зіграли 1-1. Ми в тій групі набрали 10 очок, з такими валідольними іграми, що язик не повернеться сказати, що по ділу. В тій групі, окей друге місце було б нормою бо там Франція, ну в інших іграх мали спокійно набирати 12/12 очок, а не грати, мучитися до останніх хвилин. А тут просто позор, немає що сказати, якщо хочете найти в цій грі якийсь позитив то йдіть краще послухайте того коментатора, бо він вважає, що ми гідно грали. Ну це був повний треш, при тому, що Швеція сама то не грала у футбол, три голи після помилок, це бля що? Добре, краще дивитися АПЛ або Чемпіоншип і бути спокійним, гірше цього може бути гра «Тоттенгема», і то, не факт. Знову без мундіалю, можливо в 2030) Уявіть, 20 років без ЧС. А ось Косово та умовна Боснія чи Уельс ще мають шанси там пограти…
«Челсі» та «Ліверпуль» так сильно не хочуть в ЛЧ, що змагаються хто з них гірше, і тим самим зробили різницю відставання з восьмого місця по пʼяте в чотири очки. Максимально для мене дивний сезон, для вас думаю теж, таке відчуття, що ми повертаємось в якийсь 2004 рік, коли командам вистачало і 60 очок, щоб потрапити в ЛЧ а 40 очок не гарантують участі в АПЛ. Вже не терпиться подивитися на таблицю після 38 туру, і забути цей сезон як страшний сон. Ви просто уявіть які речі в перспективі можливі в цьому сезоні. • «Арсенал» стає чемпіоном вперше за 22 роки і «Тоттенгем» вилітає в Чемпіоншип.• «Евертон» може закінчити чемпіонат вище ніж «Челсі», «Ліверпуль» та «Тоттенгем». • «Ноттінгем» перемагає у Лізі Європи та вилітає в Чемпіоншип. • «Брентфорд» та «Евертон» одночасно можуть попасти до Ліги Чемпіонів. • Знову шість команд потраплять до Ліги Чемпіонів наступного сезону. Другий сезон поспіль. • Дві команди («Пелас» та «Форест») які зайняли місця нижче десятого. можуть закінчити сезон з єврокубком. Повірите і це все можливо, звісно всі ці пункти в один момент не можуть статися, але хочаб один пункт може здійснитися і вже не скажеш, що це виглядає як щось фантастичне.
Дивіться, без хейту в сторону «Арсенала», але їхня гра залишає бажати кращого, і мені, чесно кажучи, цікавіше подивитися інший матч. Але давайте реально: такі зараз реалії АПЛ. Ми бачимо, як важко всім топ-клубам і як складно даються перемоги. Стайлу Гвардіоли вже давно немає, його футбол зараз уже не виглядає чимось фантастичним. «Арсенал» у цьому безладі виявився кращим, виявився готовим до такого футболу. Складається враження, ніби вони наперед бачили, як саме проходитиме чемпіонат. Тому якщо вони візьмуть титул, це буде цілком заслужено саме в такому сезоні. Бо якщо брати попередні роки, то з такою грою вони максимум боролися б за зону Ліги чемпіонів. Це не команда, яка могла б на рівних грати проти праймових команд Пепа чи Клоппа, сорі, але там реально мало шансів. Зараз зовсім інші реалії, і ми мусимо дивитися на чемпіонат Англії саме таким, яким він є. Але якою б не була гра «Арсенала» як претендента на чемпіонство, навіть якщо вона здається слабкою, треба віддати їм плюс за те, що вони змогли підлаштуватися під ці умови, а можливо навіть задати тренд. Можливо, я помиляюся, але на 90% думаю, що «Арсенал» стане чемпіоном. Зазвичай каркаю , коли так кажу, але тут усе виглядає логічно.
Такий тур АПЛ виходить дуже цікавим. Командам, які беруть участь у єврокубках, доведеться прийти до ротації, бо в будь-якому випадку, навіть якщо в когось уже майже немає шансів продовжити свій шлях у єврокубках, потрібно виходити на ті матчі й показувати хоча б щось, щоб вже остаточно не плюнути фанат в обличчя. Є очні зустрічі, тому буде дуже цікаво. Мій прогноз із дев’яти команд максимум чотири виграють у цьому турі. Між собою грають лише чотири, але там цілком можлива й нічия. Думаю, зараз у їхніх головах більше того, що потрібно постаратися в матчах посеред тижня, ніж на вихідних. Повна концентрація має бути тільки у «Сіті» та «Арсенала», бо там на кону чемпіонство. А командам, які борються за ЛЧ чи інші місця, ще можна дозволити собі втрати очок, тому подивимося.Найкраща ситуація зараз у «МЮ») повна концентрація лише на АПЛ і все. Я ще пам’ятаю, як на початку сезону писав, що вони будуть мінімум у першій п’ятірці та проб’ються в Лігу чемпіонів. Також говорив, що «Ліверпуль» не стане чемпіоном, хоча тоді після літа й такого старту п’ять перемог поспіль здавалося, що вони можуть забрати титул. Буде час повернуся до того, що я тоді прогнозував.
🇪🇺 Ну що, можна сказати по вчорашніх матчах.Почнемо з «Арсеналу». Скажу так: для нейтрального фаната там було мало цікавого. «Баєр» ніби й класно зіграв, але питання в тому, що «Арсенал» так грає, вони дають супернику м’яч і можливість грати. На «Емірейтс» буде друга гра, і вона може бути дуже схожою. Але там уже «Арсенал» більше вестиме гру, тому я не сумніваюся в їхньому проході.По «Челсі»… Не розумію рішення випустити Йоргенсена. До цього він майже не грав, тільки матч з «Астон Віллою», де він дійсно зіграв класно, окей. Але навіщо випускати його на таку важливу гру? По-перше, він привіз третій гол. По-друге, з восьми ударів у ствір витягнув тільки три. П’ятий м’яч, як на мене, він мав ловити.Якщо дивитися по грі, то «Челсі», на мою думку, був кращим. Пропустили, по суті, контратаку — таке з кожним буває. А четвертий гол, який забив Хвіча, там би, мабуть, ніхто не врятував. Як на мене, результат трохи незаслужений. Шкода, я вірив у них. Але, думаю, для них виступ у турнірі вже майже закінчений — забити три «ПСЖ» буде дуже важко. Хоча якась імовірність ще є. Особисто я в прохід не дуже вірю, але буду за них вболівати.По «Сіті»… Абсолютно заслужена поразка. Взагалі не зрозуміло, що бля вони робили на полі??? Ще й пощастило, що Доннарумма потягнув пенальті інакше могло бути ще гірше. Чесно кажучи, шанси у них приблизно такі ж, як і у «Челсі», дуже примарні. І тут я теж не вірю в камбек.Я казав, що мінімум три англійські команди побачимо далі. Тут я вже промовчу, бо може так статися, що не буде жодної.Якщо дивитися на ці ігри, то скажу одразу: зараз немає англійського клубу, який реально заслуговує виграти Лігу чемпіонів.
🏴Ой, бідний «Тоттенгем», справді мені їх дуже шкода. Так, звісно, завжди хочеться пожартувати, щоб ми посміялися, але ситуація реально важка. Команда, яка останні років 15 була клубом, що постійно боровся за потрапляння в єврокубки, мала періоди, коли навіть могла брати АПЛ, була постійним учасником ЛЧ, доходила до фіналів кубків, навіть до фіналу ЛЧ, клуб, у який гравці хотіли переходити, де грали такі футболісти, як Сон, Кейн, Еріксен, Бейл та багато інших, просто за два сезони перетворилася на хлопчиків для биття, реально в щось дуже слабке.І знаєте, це ж не якийсь «Ноттінгем», «Саутгемптон», «Вест Гем» чи «Лестер», де команда 2–3 сезони грала добре, виходила в єврокубки, а потім здувалася. Ні, ми говоримо про клуб із великої шістки.У першу чергу, винне керівництво на 100%. Не може команда з таким підбором гравців настільки погано грати, просто не може. У тому сезоні вони змогли виграти ЛЄ? Змогли. Значить можуть. Проблема, як на мене, перш за все в підборі тренерів. Звільнення Постекоглу було нелогічним: він вивів їх у ЛЧ, взяв трофей, хоча в тому сезоні було дуже-дуже багато травм. І там реально Анже вже трохи забив на АПЛ, бо був певний запас, але команда дійшла навіть до 1/2 Кубка Карабао, що теж нормально — просто трохи не вистачило сил і гравців.Чомусь на початку сезону з «Тоттенгема» пішов Леві, і це виглядало дуже дивно. Значить, щось там уже відбувалося. Я особливо не заглиблювався в це, але й так зрозуміло, що щось було не чисто. Так, не всі його любили, але з ним команда перетворилася на сильний клуб. Багато хто зараз скаже: Та «Тоттенгем» не топ-клуб, у них майже немає трофеїв». Але ж топові гравці там грали? Грали. У фінали виходили? Виходили. Так, трофеїв мало — погоджуюся, тут питання менталітету. Але були сезони, коли «Тоттенгем» реально по грі був кращим за багато клубів, і за ними було дуже приємно спостерігати.Тому хто б що не казав, для мене ще буквально пів року тому «Тоттенгем» був топ-клубом і сильним брендом.Якщо брати ситуацію зараз, то треба повністю сконцентруватися на АПЛ. Із сильних суперників залишаються тільки «Челсі», «Ліверпуль» та «Вілла». Далі вони просто зобов’язані брати очки і не вилетіти, бо це буде найбільший провал цього століття у світовому футболі, а в історії англійського футболу, точно один із найбільших.Якщо в неділю вони не зможуть досягти хоча б якогось позитивного результату з «Ліверпулем», хоча б нічиєї, то треба звільняти Тудора. І, чесно кажучи, краще вже повернути Мейсона до кінця сезону, він не раз допомагав клубу в складних ситуаціях. Бо Тудор для мене — це просто тренерська шутка, топ-клуби не його рівень.І я не розумію людей, які будуть радіти вильоту команди. Так, звісно, такі історії подобаються, це привід для жартів, і я теж трохи пожартую. Але цей текст написаний абсолютно серйозно: я не буду радий їхньому вильоту. Це буде дуже погано для АПЛ стане набагато менше лондонських дербі, і для самого клубу це буде справжній крах.
🇪🇺 Сьогодні повертається ЛЧ, і особливо моя увага буде прикута до матчу «Ньюкасла» та «Барси».По-перше, чекаю там шалену атмосферу. По-друге, «Ньюкаслу» немає чого втрачати — вони можуть наробити шуму. По-третє, для «Барси» «Ньюкасл» зовсім незручний суперник, тому буде важко. «Ньюкасл» вміє підлаштовуватися під суперника — ми це вже не раз бачили. І те, що команда в суботу програла «Сіті» 1:3, на мою думку, нічого не означає.У матчі «Ліверпуля» я більш упевнений у «червоних». По-перше, є фактор реваншу за гру на попередньому етапі. По-друге, зараз «Ліверпуль» більш-менш почав показувати футбол.Матч «шпор» — взагалі найважчий для прогнозу. Але сьогодні в перемогу «Тоттенгема» я не вірю. У те, що вони можуть пройти далі — так, але скоріше завдяки другій грі.І щоб ви розуміли: «Атлетіко» з 2014 року у плей-оф ЛЧ вдома програв лише один раз — «Челсі». І то вони тоді навіть не грали на своєму стадіоні. Якщо ж брати саме їхню домашню арену, то вони жодного разу не програвали у плей-оф. Тому дуже сумніваюся, що «Тоттенгем» стане першим, хто це зробить.