Source
Чутки ЕПФК | epfk_kringe_botКуди написати анонімну жалобу у епфк, щоб з Чуйкіной Лю...
1 970 Views/Reach
2024-04-08 09:52
Message №935
@epfk_kringe_botКуди написати анонімну жалобу у епфк, щоб з Чуйкіной Людмилою Анатоліївною з педагогічного відділення провели якусь бесіду? Це жахливий викладач, жахливий куратор. Вона переходить межу та не те що оре на учнів, вона ображає, постійно має претензії та вважає що її предмет найголовніший. Якщо чесно я її боюся, прямо боюся хоча вона веде труди і це не мало б складати проблеми. Як куратор вона постійно винуватить групу у всьому, ігнорує повідомлення. Коли студент не виконує щось та пише причину, як от наприклад що забув пароль від мудлу, вона каже «твої проблеми, треба було записувати». Як висновок цю проблему вирішив інший викладач, котрий не мав це робити. Я розумію що Людмила Анатоліївна жінка «у віці», але це вже нестерпно. Вона сміється з робіт, сміється з учнів і парадує. Якщо чесно це можна назвати «обезьянничеством», але я не маю на меті образити її. Терпець увірвався, куди написати ще я не знаю, але знаю що на цей канал підписана студ рада. Можливо якщо це дійде до них, вони посприяють вирішенню цього питання. Дякую.