Source
CryptoEnjoy 🍀 | МЕДВЕДЬКА АТАКУЄ! Але не всюди, тому і хотів зробити пост чи я займаюс...
7 830 Views/Reach
2026-02-22 21:09
Message №4862
МЕДВЕДЬКА АТАКУЄ! Але не всюди, тому і хотів зробити пост чи я займаюсь після плотного отсосу на фьючах..Думаю я вас не здивую якщо скажу - тими ж фьючами, фьючі це те що мені давало гроші на дистанції, проблема лише в РМ, коли я не вірив у падіння і усереднював пози доводя їх до мільйоних, в ті моменти 10% падіння = 100к луза, зі словами ну нижче ж нема куди, ладно цей пост не про це.Кароче я стараюсь шортити зараз роздуті монети, ті що не здулись, і ті яких медведька не атакує, беру стоп 3-4% і просто перезаходжу, не заходжу на пампах, різких змінах ціни, та коли парсери гудять..Повірте таких монет ТОНИ, вот 3 штучки вам для звернення уваги https://coinmarketcap.com/ru/currencies/sky/https://coinmarketcap.com/ru/currencies/memecore/https://coinmarketcap.com/ru/currencies/myx-finance/Вроді здається МУХА впала до 0.8 баксів, АЛЕ це 800 МІЛЬЙОНІВ ФДВ, зрівняйте з іншими через СМС, з $M це взагалі пздц, думаю по смс все досить чудово видно.У всіх монет такого стилю один паттерн = 99% токенів в команди, тому важливо ставити стоп, возити можна куда завгодно.Але як бізнес це не функціонуюча модель, в них нема прибутку від слова зовсім, а значить рано чи пізно люди витянуть цю лікву з ринку яку в ньому тримають.Виділив на цю хуйню 10к собі, буду дрчоитись СУПЕР ЛОУ сайзами, просто щоб не було *скучно* в ринку, та не страждати хуйнею, так сказати вид роботи, чи принесе це прибуток - не знаю, я завжди стараюсь шукати логіку в ринку а її тут нема.