Source
CryptoEnjoy 🍀 | LIGHTER - ШОРТ ДЕ КОЖЕН ЗМОЖЕ?Повний пост розбір чому лайтер ( токен L...
7 960 Views/Reach
2025-12-26 11:48
Message №4708
LIGHTER - ШОРТ ДЕ КОЖЕН ЗМОЖЕ?Повний пост розбір чому лайтер ( токен LIT, не путати з LIGHT то інший проект) - ВАРТО ШОРТИТИ!1. Заробітки протоколу, ЛАЙТЕР, АСТЕР, ХАЙПЕР — тут видно що лайтер заробив з фісів 40 млн при тому що АСТЕР вже 450 мільйонів, різниця в 10 разів! Тобто НОРМАЛЬНОЇ К-СТІ ГРОШЕЙ НА ОТКУП ТАМ НЕМА ( + РЕЙЗ ТУТ ЛИШЕ 70 ЛЯМІВ)2. При ціні 3.3 долари - ФДВ 3.3 ЯРди, капа на виході мінімум 25% дроп+ щось оплатили біржам+ промки і т.д, беремо косервативно 30% = 990 МЛН капи.В Астера капа 1.75 млрд проти 990 млн в Лайтера, але в першому варіанті комісії х10 + cz, навіть це НЕ МОЖЕ втримати ціну, астер валиться просто в ад.Навіть якщо команда роздасть 50% дропа собі ( а таке більше чим можливо) в ринку буде мінімум 10% реального дропа, що при фдв 3.3 ярда = 330 млн РЕАЛЬНИХ грошей, якщо лайтер за весь час заробив дай Бог 300 млн відняти зп розрабам і гарне життя = це ніхто не відкупить, а багато хто з вас хоче холдити\купувати лайтер? я також думаю ніхто.3. Не можливість кабалу, так як лайтер відразу буде на всіх біржах ( я думаю і апбіт і бінанс спот) то це забирає максимально можливість такого ж кабального запуску як у HYPE + забирає всі козирі з рукава, ну типу що ще має вплинути на ціну? лістингів нових не буде, стейкінг? - кому він треба, знижки на комсу? - хто там буде торгувати? - загалом багато бірж ліститься лише для того щоб команда сама могла продавати тону токенів в стакан не розмиваючи ліквідність4. Команда настільки жадна до бабок що вона навіть ставки на полімаркеті раді 3 млн бабок з нових кошельків забирали, можете глянути шейрси на YES вижно що там багато новорегів робили ставки на лоу-сайз, забавно коли проект що оцінюється в 4 млрд доларів пиздує створювати СОТНІ нових кошелів, поповнює їх з біржі щоб ще заробити 3 млн, скоріше за все вони просто максимально вижимають з цього запуску.5. Навіть мем токен не роздали як і обіцяли * щоб не розмивати ліквідність *, але я бачу це як НЕ РОЗДАЛИ ЩОБ НЕ ПАМПИТИ ЩЕ МЕМ, якщо просто роздати і воно все піде в стакан , ціна буде 0, відповідно це спортить основний запуск лайтера, а тратити гроші на памп не хотілось, тому краще придумати відмазки і знову нічого не дати.6. Штучно накрутили TVL в основному пулі ( Justin Sun закинув 50 млн) + приватний Turtle закинули дохуя мільйонів, тобто зараз доступно для всіх на 100% закидати в пул через Turtle прямо перед лістингом, така ж хуйня була в Linea просто штучно показують цифри а що з ціною LINEA можете самі глянути.======Загалом я практично не бачу НІЯКОЇ можливості росту коли буде токен ( не відноситься до премаркета) на премаркеті завжди мало ліквідності і команда жадібна, тому може виєбати\затримати дроп\ще якусь хуйню зробити, але коли вийде токен це просто шорт з будь якої ціни і до 0.8 бакса як мінімум за 2 місяці часу, коли набирати вам шорти я не знаю, просто поділився своїм ресерчем