Source
CryptoEnjoy 🍀 | ФОМО!Зараз буде найтяжчий період в крипті для багатьох з нас.> Хтось п...
6 970 Views/Reach
2025-07-16 10:27
Message №4223
ФОМО!Зараз буде найтяжчий період в крипті для багатьох з нас.> Хтось продав спот до пампу.> Хтось купив на лоях, заробив грошей та думає що життя вдалось> Хтось тільки прийшов в крипту, бо всюди показують легкі гроші, та здається що пора вливатись і ставати мільйонером.Хто тримав спот та продав до пампу, я взагалі не знаю що ви зараз відчуваєте, моя психіка не витримує навіть пампа культа(наблюдати за цим) , хоча я дотримав основний портфель до 3к за ефір, а хто здався та продав раніше, я думаю варто піти до психотерапевта, я очевидно не ззнаю що вам порадити, але раджу лише не брати кредитів та не відігруватисьТі хто заробив великі для себе гроші, яких ви ніколи не тримали в руках, заземліть їх хоч частину, я знаю вам здається цей текст дибілізмом, типу ну я вже заробив зроблю це знову, але нагадую я обнулявся 6 разів, я з 00 доходив до 10 та 50 тисяч доларів та знову до 0, декілька разів, тому я знаю про що пишу, це як виграти в лотерею, не потративши хоч частини - ви не виграли насправді, а якщо ви їх зіллєте дальше буде дуже велика депресія + щодня в голові буде лише думка а що я міг на це зробити.Ті хто тільки прийшов з тіктоку, чи дізнався про крипту від таксиста, НІЧОГО не розуміє але дивиться як люди заробляють десятки тисяч, вам також тяжко, вам здаєтьсящо це легко, зараз період ДЕ БУДЕ НАЙБІЛЬШЕ КУРСІВ ПО КРИПТІ, не купуйте жоден з них, хто заробляє на крипті не продасть курс, та не спалить темку , тому що ви його конкурент, а продасть той хто НЕ заробляє на крипті, чудове відео ХАМАХИ про принципи трейдерів - силка, КУРСИ - СКАМ, банально гляньте що каже Гаврилів, він ніхуя ніколи не шарив в крипті, в його грошей думаю меньше чим в в 90% адмінів тг каналів, але курси робляться повним ходом.===============Зараз буде період де кожен буде сходити з розуму, я напевно почну плотно бухати, я хз як справлятись з моральним навантаженням якщо мій спот дасть ще х2 після продажу і т.д, поставте певні таргети, продати буде тяжко, але бути вічним холдером - не те за чим ви сюди йшли, нетворкайте, виходьте на вулиці, всіх бабок не заробити, проводьте час з коханими, кароче навчіться жити поза криптою хоч трішки, а то вона зламає вашу психіку.ЦИФРА НА ЕКРАНІ != ГРОШІ, ЦЕ ВСЕ ЩЕ ЛИШЕ ЦИФРА НА ЕКРАНІ!