Source
CryptoEnjoy 🍀 | Ну і мої думки по конфлікту Трампа і Ілона..Новина пиздець погана, мак...
9 000 Views/Reach
2025-06-05 18:28
Message №4054
Ну і мої думки по конфлікту Трампа і Ілона..Новина пиздець погана, максимально, по відчуттям все ж найти сили і продати спот це гарне рішення, но я слабохарактерний і не можу це зробити..- Дві наймедійніші людини в світі, з найбільшим баблом публічно стараються під*їбати один одного за неточності, ЦЕ НЕ БИТВА РАДИ БАБОК, це битва ради авторитету, я не здивуюсь якщо наступним президентом буде Ілон ( НЕ МОЖЛИВО, ТУТ ПОМИЛИВСЯ, ЧОМУ В КОМЕНТАХ НАПИСАНО), тому ця битва інтересів не вирішиться легко, це буде до моменту коли один з поступиться, дивлячись на історію їх життя - це буде не скоро.- Америка найбільша країна по суті, розвалитись може зсередини, тому Ілон і байтить як мені здається на громадянську війну, підштовхуючи що Трамп піздабол і взагалі став президентом саме через НЬОГО ( опитування в його твіттері , мені здаєтсья прямим байтом)- Вся ця хуйня з ростом держ боргу + цього поносу призведе скоріше за все до відкладення будь яких позитивних новин по крипті..Єдиний гарний ісход буде :- Ілон почне байтити що США бомжі, Трамп розвалить країну а спасінням буде крипта... шанс на це около 0.Ситуація говна, да можете написати ти ж недавно знову був буліш, переобуваєшся, НО БЛЯТЬ ЯК ЦЕ МОЖНА ПРЕДУГАДАТИ БУЛО ТО?!ми повинні не вірити, а відштовхуватись від фактів, які змінюватись можуть кожних 5 хвилин.ALL UP TO YOU.