Source
CryptoEnjoy 🍀 | Новий токен ТРАМПА, Підготовка:Вийшла новина в відомому твіттері ( ТУТ...
6 500 Views/Reach
2025-04-20 17:55
Message №3815
Новий токен ТРАМПА, Підготовка:Вийшла новина в відомому твіттері ( ТУТ) що Трамп має запустити ще один токен, інфа не є підтвердженою, в WCJ я не знайшов згадок, тому шанси не великі але є, весь твіттвер гуде в цьому, давайте підготуємось ПРАВИЛЬНО! - його інфа що вийде до кінця місяцяНа мою думку, новий токен присвячений ГРІ, тому якихось диків іксів чекати не варто, але 3-5х консервативних + арбітраж на сайз варто мати1. Я НЕ РАДЖУ СТАВИТИ КОПІТРЕЙДИНГ НА СТОРІНКУ ТРАМПА ( може бути як з Pengu, вас в моменті візьме по капі як ВВП Індії тобто 200+B, тому якщо ставите копітрейдинг то ставте сліпаж 200% або меньше) - копітрейдинг на солані через цього бота - Bloom (вкладка AFK MODE)2. Токен може бути як в солані так в ефірі, в інші мережі я не вірю, АЛЕ НЕ ТРИМАЙТЕ ВСЕ В НАТИВНИХ ТОКЕНАХ, попередній раз токен вийшов в парі до USDC, і свапати солану було складно з помилками, тому беріть 50 на 50 стейбл\токен. SOL + USDC і ETH+USDT ( саме в мережі ефіру) я буду по 5к в кожному з цих.3. Якщо токен буде на ефірі буде багато фейлів, газ потрібно буде підкручувати руками а юнісвап ляже, я буду брати Сігма Ботом який ніколи не підводить, тому 75% ETH я кину на нього , аналогічно якщо токен буде в бейзі чи бск цей бот працює4. Якщо токен буде в будь якій іншій нативній EVM мережі відразу пишу про найшидший міст, сюди можна перегнати буде ефір на BASE, ARB і т.д - Relay5. Токен може вийти спочатку не в твіттері а в Truth та на його сайті, залишаю силки - Trust без затримки (Силка) + сайт (силка)6. Я буду старатись тарити на 10к відразу і 20к згодом як зрозумію що це ТОЧНО НЕ СКАМ, також поставив парсер на твіттера 7. Якщо ви боїтесь що ви заснете\пропустите можно поставити БОТА який СПАМИТЬ В ЛС ДОХУЯ СМС при настройцы на токен,+ на нього можна крафтовий звук повісити такий бот є в бункері, якщо комусь треба деталі про бота - напишіть в лс кину відео як це працює.УСПІХІВ, Надіюсь ми заробимо, наче нічого не забув