Source
English Monsters | Santa Claus можна вимовити і як "сена клоз" ☃️ , і як "сента клоз" 🧦 ...
1 400 Views/Reach
2025-12-03 18:02
Message №2486
Santa Claus можна вимовити і як "сена клоз" ☃️ , і як "сента клоз" 🧦 Чому?Santa зазвичай вимовляємо як /ˈsæntə/, тобто зі звуком /t/. А інколи американці "викидають" цей приголосний і слово звучить як /ˈsænə/. Детальніше про це – у відео з каналу Rachel’s English. Claus теж має кілька хитрих дрібничок у вимові 😈 По-перше, /au/ вимовляємо як середнє між "о" та "а" в американській англійській (але аж ніяк не "ау"). А по-друге, остання літера s вимовляється як /z/ (а не /s/).Обов'язково подивися відео від нашої тічерки Божени, щоб закріпити вимову Santa Claus 🎅❄️ А ще нагадаємо, що цієї суботи ми зустрічаємося на speaking club поговорити про різницю між святкуванням Різдва в Україні та Штатах! І також спробуємо створити рецепт свого ідеального свята.📆 Зустрічаємося онлайн (в зумі) що два тижні по суботах об 11:00⏰ Спікаємо 90 хвилин👩🏻💻 Лише по 5 учнів у кожній групі + тічер/ка🎤 Дві групи за рівнями: для вищих та середніх рівнів💸 550 грн (для наших учнів – 500) за один спікінгЗареєструватись, щоб поспікати з Монстрами можна ось тут: https://engmonsters.in.ua/speaking-clubsКількість місць обмежена, тож поспіши!