Source
Гомер-енергетик | We will drill baby drill - оголошено надзвичайний стан в енергетиці СШ...
1 400 Views/Reach
2025-01-21 14:03
Message №215
We will drill baby drill - оголошено надзвичайний стан в енергетиці США 🇺🇸Ми будемо бурити, мала))Під соусом надзвичайного стану, який потрібен саме для того, щоб робити схожі речі простим розчерком пера. Такий формат прийняття рішень вже обкатаний в Україні. Вони 🇺🇸 будуть бурити газ і нафту, тому що вона у них під ногами. Це їх товар, який Америка буде просувати і продавати світу. Брудно і неекологічно, але поки і не на Гренландщині. Трамп почав скасовувати преференції для зелених технологій (зарядки, електромобілі, пільги для землевідведення під ВДЕ) з одного боку, з іншого скасовувати «санкції» проти традиційної енергетики. Таким чином Трамп робить економічне змагання більш справедливим. Нехтуючи ESG-фактором навкруги якого так багато європейських танців. Це впровадження законів Дикого западу - перемагає сильніший 💪🏻Сила Трампа в його непередбачуваності, яке виражається в тому що його заяви а тепер вже і дії йдуть в повну протилежність з політичним нарративом західних країн останніх десятиріч. Право сильного, економічний прагматизм, зневага до мігрантів, звернення до Бога - старі забуті цінності далекого минулого.Паризька угода підписана 195 країнами, які викидають 93% парникових газів, була таким собі ліберальним ідеалом єднання заради високої загальної мети. З відходом США ця статистика з математичної точки зору погіршиться на 11% у викидах, а реально зовсім обнулиться. Адже країни конкуренти: Китай, Індія та їх сателіти - зроблять той самий крок на вихід. Спотові ринки газу, електроенергії на інагураційну промову ніяк не зреагували. То ж вітаю Вас з введенням надзвичайного стану. Але тут вже скаржитися на «недолуге рішення» нема кому.💫 ГОМЕР-енергетик 💫