Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ЭНЕРГОДАР СЕГОДНЯ
Added 14 Jul 2024

ЭНЕРГОДАР СЕГОДНЯ

@energodartime
Number of subscribers: 25 119
Photos: 22,100
Videos: 5,090
Links: 10,000
Description:
На цьому каналі ви можете дізнатися про все, що відбувається в нашому УКРАЇНСЬКОМУ місті. Instagram: https://instagram.com/surapistoletov

👥 Number of subscribers

25 119
Average/Day:: -36
Average/Week:: 0
Average/Month:: +524

👁️ Average views per message

9 304
Average/Day:: 9,520
Average/Week:: 9,894
ERR: 37.04%

📊 Messages per Day

2.4
Last day: 10
Week average: 3.7
Average per day: 2.4

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 10,700 25-12-05 15:54
СБУ та НАБУ викрили народну депутатку України на підбурюванні до надання хабаря у 250 тис. доларів СШАСлужба безпеки, НАБУ та САП викрили у Києві злочинну групу, яку очолювала народна депутатка України.За даними слідства, учасники цього угруповання запропонували представнику бізнесу за 250 тис. доларів США організувати накладення санкцій Ради національної безпеки і оборони України на компанію-конкурента.Як встановило розслідування, депутатка залучила до «схеми» свого помічника і декількох посередників, один з яких відповідав за отримання хабаря. За матеріалами справи, під час перемовин про суму та строки передачі неправомірної вигоди фігуранти погодилися розділити виплати на два транші.Для власної перестраховки та гарантованого стягнення всієї суми неправомірної вигоди представнику компанії вказали написати розписку про начебто запозичення коштів. Співробітники СБУ та НАБУ задокументували факт отримання посередником першої частини хабаря на суму 125 тис. доларів США прямо в центрі Києва.Після отримання траншу «клієнту» повідомили, що цю частину нібито передадуть посадовцям РНБО. Утім, ані членам РНБО, ані іншим посадовцям кошти так і не передали, оскільки фігуранти не змогли знайти особу, яка б погодилася вчинити незаконні дії.Під час обшуків за місцями роботи та проживання народної обраниці та її спільників виявлено докази злочинної діяльності.На підставі доказової бази, зібраної співробітниками СБУ, НАБУ та САП, учасникам угруповання повідомлено про підозру за ч. 4 ст. 27, ч. 4 ст. 369 Кримінального кодексу України (підбурення до надання службовій особі, яка займає особливо відповідальне становище, неправомірної вигоди за вчинення службовою особою в інтересах того, хто надає таку вигоду, дій з використанням службового становища, вчинене за попередньою змовою групою осіб). Вирішується питання про обрання фігурантам запобіжного заходу.
👁 4,360 25-12-01 08:53
СБУ затримала агента фсб, який готував ліквідацію українського військового у ЗапоріжжіКонтррозвідка Служби безпеки запобігла замовному вбивству воїна-розвідника Сил оборони у Запоріжжі. За результатами дій на випередження у місті затримано агента фсб, який готував ліквідацію бійця елітного розвідпідрозділу Десантно-штурмових військ ЗСУ.Зловмисник намагався закласти саморобний вибуховий пристрій (СВП) у помешканні військового, щоб потім віддалено підірвати його.Як встановило розслідування, підготовкою теракту займався завербований фсб 44-річний інженер з охорони праці місцевого медзакладу.За матеріалами справи, він здавав в оренду кімнату, в якій воїн проживав під час ротації після виконання бойових завдань на південному фронті.«Доповівши» про це фсб, агент отримав завдання забрати зі схрону вибухівку та приховано встановити її біля вхідних дверей в оселі військового.Співробітники СБУ завчасно викрили ворожий задум і затримали фігуранта на етапі підготовки теракту.Під час обшуку за місцем його проживання вилучено електродетонатор і додаткові комплектуючі до СВП, а також інші докази контактів з фсб.За даними слідства, фігурант був завербований рашистами через його знайомого, який проживає у тимчасово окупованому Мелітополі та працює на російську спецслужбу.Одночасно з виконанням основного завдання агент «зливав» ворогу геолокації діючих енергооб’єктів на території міста, які окупанти планували атакувати керованими авіабомбами.На підставі зібраних доказів слідчі Служби безпеки повідомили затриманому про підозру за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану).Зловмисник перебуває під вартою без права внесення застави. Йому загрожує довічне ув’язнення з конфіскацією майна.Комплексні заходи проводили співробітники СБУ в Запорізькій області за процесуального керівництва обласної прокуратури.
👁 9,020 25-11-27 10:37
25.11.2025 Міністерство економіки, довкілля та сільського господарства України опублікувало оголошення про конкурс до Наглядової ради Енергоатому. Дедлайн подачі документі 18-00 год 04 грудня цього ж року.І після ознайомлення з цим оголошенням складається враження, що Енергоатому просто пороблено. Адже умови конкурсу є доволі сумнівними. Це слідує з аналізу критеріїв які унеможливлюють участь кандидата у номінації. Всі ці критерії мають базуватися на вимогах чинного законодавства, зокрема ст. 11-3 Закону України «Про управління об’єктами державної власності». У цій статті встановлено, що кандидат не може бути незалежним членом Наглядової ради, якщо він протягом останніх трьох років отримував доходи від підприємства, працював у ньому працівником. А якщо був посадовою особою такого підприємства то встановлено пʼятирічний термін обмеження. Закон логічний, збалансований і не відсікає людей довічно — лише запобігає конфлікту інтересів або іншим подібним ситуаціям.Але в оголошенні про конкурс Енергоатому чомусь “переписали” закон. Три роки зникли. Замість цього з’явилась вимога: якщо ти хоч коли-небудь отримував дохід від Енергоатому — ти взагалі не маєш права брати участь у конкурсі.Це виглядає як викривлення закону. Водночас, в оголошенні у профільних вимогах йдеться про наявність досвіду в атомній енергетиці. І ось виникає питання, де ж його брати в Україні той досвід як не в Енергоатомі?!Хто і навіщо це зробив — питання відкрите. Але очевидно одне: знову відбувається підміна понять, створення штучних фільтрів і моделювання умов, за яких формування Наглядової ради стає як мінімум сумнівним. А дуже велика кількість по справжньому достойних незалежних кандидатів з України які пройшли свій карʼєрний шлях в Енергоатомі і реально розуміють рамку проблеми позбавлені можливості на участь у конкурсі.Такі дії підривають довіру й створюють враження, що хтось дуже не хоче появи професійної та справді незалежної Наглядової ради в Енергоатомі. Замість прозорості — видимі маніпуляції. Замість дотримання закону — ручне конструювання правил.І ось після всього, що ми бачили останніми місяцями в енергетиці і в управлінні Енергоатомом мені особисто це вже не виглядає випадковістю.Але все ж сподіваюсь що це технічна неточність і що організатори цього конкурсу приведуть умов конкурсу у відповідність до вимог чинного законодавства!І останнє на що я б хотів звернути увагу. Панове можновладці. Перестаньте розраховувати лише на іноземців і робити меншовартісними українців. В попередньому борді Енергоатому були іноземці, бачили чи повинні були бачити корупцію і банду Міндіча-Галущенка, але тихенько мовчали і отримували щомісячно 10 тис. дол. В Україні безліч висококваліфікованих спеціалістів які будуть ще краще в нинішніх умовах. Просто дайте можливість їм прийняти участь в конкурсі і не створюйте штучних фільтрів.Олег ПОЛІЩУК.
👁 3,770 25-11-24 10:04
⚡️У Південноукраїнську поліцейські затримали зловмисника за нанесення тілесних ушкоджень, що спричинили смерть поліцейського.За інформацією Головного управління Національної поліції в Миколаївській області подія сталась вночі 23 листопада. Під час сварки 27-річний місцевий мешканець завдав удару правоохоронцю. Слідчі затримали зловмисника у процесуальному порядку. У ніч на 23 листопада під час патрулювання у Південноукраїнську правоохоронці помітили бригаду швидкої медичної допомоги та чоловіка без ознак життя. На місці події поліцейські зʼясували, що загиблим є поліцейський управління поліції охорони, який перебував поза службою. Під час проведення першочергових заходів правоохоронці відділення поліції № 3 Вознесенського райуправління зʼясували, що між потерпілим та зловмисником виникла сварка, під час якої той завдав удар правоохоронцю, а після втік. Від отриманих травм 22-річний поліцейський помер на місці події. Для встановлення остаточної причини смерті тіло потерпілого направили на проведення судово-медичної експертизи. У ході низки слідчих та розшукових дій, а також за допомогою аналітиків кримінального аналізу, поліцейські встановили особу зловмисника та місце його знаходження. Слідчі поліції затримали фігуранта у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Йому готується повідомлення про підозру за ч. 2 ст. 121 Кримінального кодексу України «Умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого». За скоєний злочин йому загрожує до десяти років позбавлення волі. Досудове розслідування триває.
👁 9,190 25-11-15 10:50
Подивилась засідання Комітету ВР з енергетики та ЖКХ у зв'язку з розглядом проекту постанови та заяви про звільнення С.Гринчук.Нардепи дякували їй за роботу (окремо відзначу О.Кучеренка))), і тільки нардепи від фракції "Голос" не дякували та задали їй запитання по суті в світлі її згадування на плівках Міндіча. На запитання Inna Sovsun чи була з нею співбесіда з Рокетом-І.Миронюком перед призначення на посаду міністра енергетики, вона, Гринчук, заперечила цей факт. На уточнення: а ви з ним знайомі? Гринчук відповіла: зараз це не має значення. На запитання Ярослав Железняк взагалі перервала свою онлайн участь...Огидно було бачити ці подяки від нардепів... Абсолютно несуб'єктні особи, які потрапили в Верховну Раду випадково. Дуже соромно за них... На плівках ж Міндіча Рокет сказав однозначно, що саме він платить зарплату Гринчук.Я дивилася на цю ганьбищу та думала, що історія з С.Гринчук мені нагадала історію з Еміне Джапарової. Остання робила успішну кар'єру в системі МЗС, була першим заступником міністра закордонних справ, в лютому 2024 була призначена на посаду очільника постійного представництва при міжнародних організаціях у Відні, до якого так і не доїхала. Зате за сфальсифікованими документами допомогла виїхати у Відень свому чоловіку - одіозному спільнику Коломийського -Г.Боголюбову. І в липні 2024 після публічного скандалу подала у відставку. Дівчата, як же так виходить, що ви псуєте свою кар'єру, репутацію та життя через корумпованих чоловіків, які вас відверто використовували?!Як же треба не поважати себе, не мати жіночої гідності, щоб таке робити заради істот, що вас недостойні?!Ольга КОШАРНА.
👁 9,440 25-11-11 11:01
🫸 А зараз я вам розкажу історію, як Герман Галущенко зробив з Ради співучасників депутатів та Уряд цього свого проекту заробляння мільярдів «Енергоатомі».🚫«Шлагбаум», або схема мораторія на виконавчі впровадження була відома. Більш того ми в ТСК її розслідували і в результаті була відмінена. Тут мій колега Макс Хлапук вів цю історію більше двох років. 🗳️Тож, 22 травня 2024 року Рада (я і тоді не голосувала за цю діч) приймає мінімальною кількості 227 голосів закон #8316 про мораторій на банкрутство державних об'єктів критичної інфраструктури.🙅‍♂️Норми не стосуються «Енергоатому» (хоча Галущенко вже пару разів намагався в закон енергетичні компанії засунути, був послан). Тому Галущенко разом з своєю бандою йде на пряме порушенн закону. 27 липня 2024Одна військова частина Нацгвардії укладає контракт з ТОВ «УКРОП».30 липня 2024НАЕК «Енергоатом» підписує договір з ТОВ «УКРОП» про участь як співвиконавця в державному контракті.31 липня 2024Енергоатом надсилає копію цього договору до Мінстратегпрому (окремо від основної заяви).1 серпня 2024Енергоатом подає до Мінстратегпрому заяву про включення до переліку підприємств, за якими зупиняються виконавчі дії.До заяви додає лише листи від ТОВ «УКРОП» і Нацгвардії про відсутність заперечень, але без обов’язкового договору субпідряду.2 серпня 2024Мінстратегпром видає наказ №95 — включає Енергоатом до переліку боржників, щодо яких зупиняються виконавчі провадження під час воєнного стану.👉 Це означає, що компанія тимчасово може не сплачувати борги кредиторам.29 серпня 2024Тимчасова слідча комісія (ТСК) отримує від Мінстратегпрому копії документів і починає перевірку.9 грудня 2024ТСК офіційно звертається до Мінстратегпрому з вимогою виключити Енергоатом зі списку — через відсутність належного договору субпідряду.25 грудня 2024Мінстратегпром відповідає, що не бачить підстав виключати Енергоатом із переліку боржників. Підпис — Герман Сметанін.Січень–лютий 2025Після оприлюднення ТСК матеріалів адвокат підрядника Енергоатому подає скаргу.У лютому 2025 підрядник звертається до Київського окружного адмінсуду з позовом проти Мінстратегпрому.26 червня 2025Міністр Сметанін видає наказ №84 — Енергоатом виключено з переліку боржників, щодо яких зупиняються виконавчі провадження.🤬🤬🤬 Весь цей час схему тягнув тоді ще Міністр енергетики Герман Галущенко. ▪️Разом з Петром Котіним (екс- голова Енергоатом, від Міндіча)▪️Разом з Якобом Хармутом (головний по фінансам Енергоатому, від Міндіча)▪️Разом з Пушкар Сергій (вже зараз член НКРЕКП, тоді головний за виконавчі провадження, на зарплаті у Міндіча). 💁‍♂️Всі в ОП знали, що це схема і тому ….Германа Галущенко зробили ще і Міністром юстиції. Тобто головний по….виконавчим провадженням в країні))))) 🏭 Схема і досі діє на інших державних підприємствах, якщо що. Теж в більшості через МіндічаОсь вам і всі докази у скрінах. 🎬Раджу подивитися відео https://youtu.be/6c9aHe02uT0?si=95zcoZB5WzXRWp1I
👁 9,170 25-10-30 09:40
Миргородська працювала начальником Регіонального відділення Фонду державного майна України по Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській області з січня 2019 року до початку травня 2023 року, до цього була начальником Регіонального відділення Фонду державного майна України по Дніпропетровській області (2011-2016, 2018-2019). Миргородська є обвинуваченою у кримінальному провадженні № 42019040000000727 від 28.11.2019 – у справі про незаконне заволодіння майном Державного підприємства «Шовкорадгосп «Щорський» (Дніпропетровська обл., Криничанський р-н, смт Щорськ, вул. Матросова, 1). Під час вручення чиновниці копії обвинувального акту, вона з нецензурною лайкою вдарила майора поліції. «Потім казала що вона працює на дорозі та намагалася жартувати про сутенера, а далі казала, що вона не Миргородська Г. Ю. та гуляє по трасі, назвала поліцейських та працівників прокуратури злочинною групою, які пристають до неї. Розумієте – у робочий час начальник РВ ФДМУ гуляє по трасі, а кошти за це отримує з бюджету», – йдеться на сайті Інформаційного Агентства «Активні Громадяни». За насильство чиновниці вручили підозру за ч. 2 ст. 345 (Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу) у кримінальному провадженні № 42021040000000545 від 21.09.2021 року. Епічне відео поведінки Г.Миргородької можна подивитеся за посиланням в першому коментарі.Що стосується «ефективності» діяльності цієї вугільної камарильї, то якщо раніше худо-бідно Комбінат виробляв 35 т концентрату урану на місяць, то зараз – 6 т. Не до підвищення виробничих показників цій банді мародерів. Іх завдання – вкрасти по максимуму та звалити.КМУ зберігає мовчання, не реагує на звернення Атомпрофспілки, ППО СхідГЗК, народних депутатів України щодо беспредел,у що влаштували ці вугільні «керівники» на стратегічному підприємстві. Вражаюче скорботна байдужість з боку уряду…Ольга КОШАРНА.
👁 9,180 25-09-25 16:50
‼️ Світлана Гринчук: Міжнародна спільнота має посилити тиск на рф для якнайшвидшої демілітаризації та деокупації ЗАЕСЗапорізька АЕС другий день - у блекауті, що є суттєвим порушенням умов нормальної експлуатації станції. На цьому наголосила Міністр енергетики України Світлана Гринчук у дописі на своїй сторінці у Facebook.«Найбільша в Європі атомна електростанція працює на дизель-генераторах. Це вже 10-й блекаут ЗАЕС», - підкреслила вона. Понад три роки, впродовж яких ЗАЕС перебуває під окупацією рф, Україна продовжує забезпечувати електропостачання об’єкта зі своєї енергетичної системи. Але через черговий обстріл окупантів знову пошкоджено єдину лінію електропередачі, що живила ЗАЕС, зазначила Міністр.📌 Світлана Гринчук нагадала, що тільки минулого тижня у Відні вона провела низку зустрічей на полях 69-ї Генеральної конференції МАГАТЕ, де ключовою темою обговорення була ситуація на ЗАЕС.За результатами конференції було ухвалено резолюцію, в якій МАГАТЕ вимагає негайної деокупації Запорізької АЕС та її повернення під повний контроль України. Документ, підтриманий 62 державами-членами, містить прямий заклик до невідкладного виведення всього неуповноваженого військового та іншого персоналу із ЗАЕС.«Міжнародна спільнота має нарешті наважитися на рішучі дії – необхідно посилити тиск на росіян для якнайшвидшої демілітаризації та деокупації станції. Повернення ЗАЕС під повний і легітимний контроль України – єдиний шлях до відновлення ядерної безпеки в регіоні. Зволікання – неприпустиме. Безпека найбільшої атомної станції Європи – це безпека всього світу», - резюмувала Міністр.
👁 6,750 25-09-17 14:37
"Бельгійські, італійські та румунські регулятори у сфері ядерної та радіаційної безпеки розпочали передліцензійну оцінку малого модульного реактора EAGLES-300 зі свинцевим охолодженням. Міжнародне агентство з атомної енергії підтримує цей проект як пілотний проект у рамках своєї Ініціативи з гармонізації та стандартизації в ядерній галузі.Під час церемонії підписання, що відбулася 15 вересня на полях Генеральної конференції МАГАТЕ у Відні, Консорціум «Іглз» та Федеральне агентство з ядерного контролю Бельгії (FANC), Національна інспекція з ядерної безпеки та радіаційного захисту Італії (ISIN) та Національна комісія з контролю за ядерною діяльністю Румунії (CNCAN) офіційно розпочали міжнародну ініціативу з попереднього ліцензування реактора EAGLES-300."Довідково: Чотири європейські організації з ядерних технологій у червні цього року створили Консорціум Eagles для розробки та комерціалізації малого реактора EAGLES-300 з метою проведення першої демонстрації до 2035 року. Угоду підписали Бельгійський центр ядерних досліджень SCK-CEN, Італійське національне агентство з нових технологій, енергетики та сталого економічного розвитку ENEA, італійська компанія Ansaldo Nucleare та румунська державна організація з координації ядерних досліджень і розробок RATEN.EAGLES-300 — це малий модульний реактор четвертого покоління зі свинцевим охолодженням. Минулого року ця конструкція, яка тоді називалася EU-SMR-LFR, була однією з двох пропозицій щодо швидких реакторів зі свинцевим охолодженням, обраних Європейським промисловим альянсом з малих модульних реакторів, ініціативою Європейської комісії, спрямованою на сприяння та прискорення розробки, демонстрації та розгортання перших проектів SMR у Європі на початку 2030-х років."Ольга КОШАРНА.https://world-nuclear-news.org/articles/regulators-unite-for-pre-licensing-of-european-smr-design
👁 11,100 25-09-05 17:37
Рівень води у ставку-охолоджувачі на ЗАЕС з моменту руйнування Каховської греблі знизився на понад 3,2 метра, — МАГАТЕРівень води у ставку-охолоджувачі ЗАЕС знизився трохи більше ніж на 3,2 м з моменту руйнування Каховської греблі. За останні 3 місяці він знизився майже на 60 см. «У зв'язку з цим на ЗАЕС було прийнято рішення про будівництво ізолюючої греблі у каналі ставка-охолоджувача, що постачає воду до декількох систем станції», — проінформували в агентстві щодо дій окупаційної адміністрації на ЗАЕС.Наразі ЗАЕС використовує мобільні насоси для перекачування води з головного ставка-охолоджувача у вказаний охолоджувальний канал, висота якого — близько 14,1 м. Це дозволяє іншим насосам подавати охолоджувальну воду на трансформатори головного реакторного блоку та інші важливі робочі системи. «Ми будемо продовжувати дуже уважно стежити за цим питанням, оскільки надійний доступ до охолоджувальної води має вирішальне значення для ядерної безпеки», — заявив гендиректор МАГАТЕ Рафаель Гроссі.