Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ЭНЕРГОДАР СЕГОДНЯ
Added 14 Jul 2024

ЭНЕРГОДАР СЕГОДНЯ

@energodartime
Number of subscribers: 25 119
Photos: 22,100
Videos: 5,090
Links: 10,000
Description:
На цьому каналі ви можете дізнатися про все, що відбувається в нашому УКРАЇНСЬКОМУ місті. Instagram: https://instagram.com/surapistoletov
Source

ЭНЕРГОДАР СЕГОДНЯ | Останнім часом в публічному просторі стали з'являтися деякі цифри із н...

Telegram community logo - ЭНЕРГОДАР СЕГОДНЯ ЭНЕРГОДАР СЕГОДНЯ @energodartime
9 540 Views/Reach 2026-06-19 09:15 Message №38470
Останнім часом в публічному просторі стали з'являтися деякі цифри із нової Енергетичної стратегії України, що розробляється разом зі Світовим банком. Нагадаю, що попередня Енергостратегія до 2050 була затверджена весною 2023 року (!). Тобто, кожний новий міністр енергетики розробляє нову Енергостратегію, традиція в нас така))). Гігантська цифра - 54 ГВт встановленої потужності, що озвучена Д.Шмигалем - на мою думку, абсолютно нереальна. До повномасштабного вторгнення при працюючих великих енергоємних підприємствах та населенням, яке ще не виїхало за кордон, максимум споживання в морози було 25-27 ГВт. Зараз - треба 18-19 ГВт в пики морозів. Передбачається, що на все це треба 383 млрд дол ( як не згадати Р.Шурму, який в Лондоні на конференції з відновлення в презентації, яку готувала КШЕ, оголосив про необхідність в 400 млрд дол. Після чого всі наші партнери посміялися та не виділили навіть грантові гроши, які планували). Ще знайшла, що 27% планується електроенергії на ВДЕ, 25% - газова генерація, решта - ядерна енергетика. 3, 2 ГВт - малі модульні реактори у кількості 20 штук. Решта - великі енергоблоки за технологією АР-1000. ХАЕС-3,4 теж передбачається на залишках будівельних конструкцій з реакторами невідомого виробника. Як я розумію, з цими цифрами Д.Шмигаль поїде на чергову конференцію з відновлення в Гданськ. Як ви вважаєте. що подумають наші стратегічні партнери та міжнародні фінансові організації, коли побачать таку чергову відверту маниловщину?!)))Ходімо по колу та граблях із року в рік за кожного із останніх міністрів енергетики, процес безперервний якийсь з нульовим результатом для енергетики...Ольга КОШАРНА.