Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ЕнергоБізнес
Added 14 Jul 2024

ЕнергоБізнес

@energobiz
Number of subscribers: 1 813
Photos: 6,260
Videos: 358
Links: 5,180
Description:
Офіційний Telegram-канал журналу "ЕнергоБізнес" Наш сайт: https://e-b.com.ua Інформаційна співпраця і розміщення матеріалів, звертайтеся: [email protected] дзвоніть: 067-250-41-32 або 099-704-42-47
Source

ЕнергоБізнес | Volvo відмовляється від зобов'язань продавати лише електричні авто до ...

Telegram community logo - ЕнергоБізнес ЕнергоБізнес @energobiz
197 Views/Reach 2024-09-12 13:11 Message №4569
🛞 Volvo відмовляється від зобов'язань продавати лише електричні авто до 2030 року🚗 Шведський автовиробник Volvo заявив, що відмовляється від своєї мети продавати лише електромобілі з 2030 року на тлі зниження попиту на електричні авто в Європі. Компанія, що належить китайському концерну Geely, була одним із перших автовиробників, які пообіцяли повністю перейти на виробництво електромобілів. Це сталося в 2021 році, і компанія тоді заявила, що продаватиме тільки чисті електромобілі (BEV) з 2030 року. Тепер Volvo говорить про зміну «ринкових умов» та «споживчого попиту».🔋 Сьогодні Volvo обіцяє, що до кінця десятиліття щонайменше 90% її продукції припадатиме на електромобілі, включаючи гібриди, що заряджаються (PHEV). Решту від 0% до 10% продажів можуть бути представлені «звичайними» або «м'якими» гібридами, тобто електрифікованими бензиновими/дизельними машинами, в яких не передбачена електрична зарядка авто «від розетки».🛻 Компанія повідомляє, що в другому кварталі 2024 року частка електромобілів (включаючи гібриди, що заряджаються) у її продажах склала 48%, а частка тільки «чистих» електромобілів 26% – більше, ніж у інших виробників «преміального класу».🚘 «Ми твердо переконані в тому, що наше майбутнє – за електрикою… Проте очевидно, що перехід до електрифікації не буде лінійним, а клієнти та ринки переходять на електромобілі з різною швидкістю», – заявив генеральний директор Volvo Джим Роуен.🚖 Одночасно з новими зобов'язаннями щодо продажу електромобілів Volvo також «пом'якшила» свої кліматичні цілі. Тепер компанія зобов'язується зменшити викиди СО2 на автомобіль на 65-75% до 2030 року порівняно з 2018 роком. Раніше мета полягала у зниженні викидів на 75% у той же період часу.🚨 Продажі електромобілів у Європі стагнують. На відміну від Китаю, де енергетичний перехід транспорті йде з прискоренням. Європейські автовиробники перебувають під дедалі більшим тиском конкуренції з боку китайських виробників електромобілів.#Слава_Україні!🇺🇦