Source
ЕнергоБізнес | В "Енергоатомі" новий керівник: Світлана Гринчук провела зустріч зі зм...
363 Views/Reach
2025-08-21 15:06
Message №6327
💡 В "Енергоатомі" новий керівник: Світлана Гринчук провела зустріч зі зміненим складом правління🤝 Міністр енергетики України 🇺🇦 Світлана Гринчук зустрілася з новим керівництвом "Енергоатому". На зустрічі були присутні Голова наглядової ради Ярек Неверович, новопризначений в.о. голови правління Павло Ковтонюк та його попередник Петро Котін.🔄 Напередодні, 21 серпня, Наглядова рада "Енергоатому" задовольнила заяву Петра Котіна про звільнення. Виконуючим обов'язки голови правління на час проведення конкурсу призначили Павла Ковтонюка, який до цього очолював Рівненську АЕС.👍 Міністр висловила впевненість, що значний професійний досвід Павла Ковтонюка дозволить йому ефективно керувати компанією. Окремо Світлана Гринчук подякувала Петру Котіну “за роки багаторічної відданої праці та гарантування безпечної й ефективної роботи атомних електростанцій в найскладніший період”.🏗 Варто зазначити, що попередній очільник "Енергоатому" Петро Котін активно виступав за добудову енергоблоків №3 та №4 на Хмельницькій АЕС. Він був прихильником ідеї використати для цього обладнання з недобудованої болгарської 🇧🇬 АЕС "Белене". Однак ця угода з Болгарією 🇧🇬 провалилася. Тепер проєкт добудови ХАЕС-3 та ХАЕС-4 необхідно реалізовувати, шукаючи альтернативу болгарським реакторам.#Слава_Україні🇺🇦 #пошир|підпишись 📲|підпишись на youtube EB💥