Source
ЕнергоБізнес | Австралія запускає свій план боротьби з надлишками електроенергії в го...
410 Views/Reach
2025-07-01 11:56
Message №6022
🇦🇺 Австралія запускає свій план боротьби з надлишками електроенергії в години пікового вироблення ВДЕ🔋 Уряд Австралії запускає програму вартістю 2,3 млрд австралійських доларів ($1,5 млрд), яка передбачає компенсацію домогосподарствам 30% вартості накопичувача електроенергії, за умови, що в будинку також встановлені сонячні панелі. Розмір компенсації переглядатиметься не рідше одного разу на рік і поступово знижуватиметься до 2030 року.☀️ За статистикою, близько третини домогосподарств у країні вже встановили сонячні панелі, але лише одне з 40 із них встановило акумулятор. Влада вважає, що рішення допоможе пом'якшити різкі коливання цін, які роблять ринок електроенергії в Австралії одним з найбільш волатильних у світі через розвиток приватної сонячної енергетики.✨ Місцеві експерти вважають, що надлишок ВДЕ не вплине на надійність енергопостачання промислових підприємств, особливо у деяких штатах. Швидше, навпаки, Австралії потрібно ще інтенсивніше розвивати ВДЕ, оскільки до 2028 року Новий Південний Уельс, Південна Австралія та Вікторія можуть зіткнутися з дефіцитом електроенергії.#Слава_Україні🇺🇦