Source
✙➔КІБЕРНЕТИЧНЕ СМІТТЯ✙➔ | Два прапорщики ввечері сидять на складі і похмуро п'ють горівку.- Слух...
10 Views/Reach
2025-03-05 08:29
Message №28678
Два прапорщики ввечері сидять на складі і похмуро п'ють горівку.- Слухай, Петрович. Тобі не здається, що ми потихеньку деградуємо? Дивись: наші дні одноманітні. З ранку ми встаємо, йдемо строїти роту, зайобуємо солдатів до вечора, а ввечері ми йдемо на склад, де упиваємося горівки, з ранку встаємо, і так далі. Тобі ніколи не хотілося якось урізноманітнити наше дозвілля?- Ти маєш рацію, Палич. Хотітися хотілося, але як?..- О, я тут погортав журнал, там пишуть, є безліч методів. Наприклад, можна в щось пограти. Ось хоча б у загадки.- Загадки? Це як?- Це досить просто. Я загадую якесь слово або, скажімо, поняття, а ти починаєш ставити мені запитання, щоб я міг відповідати тільки «так» чи «ні»: солодке? солоне? їстівне? неїстівне? кругле? квадратне? — і в такий спосіб намагаєшся вгадати, що я задумав. Давай?- Хм… Ну що ж, загадуй.І Палич загадав "тачка з гівном".- Давай, Петрович, став питання.- Та-ак, питання. Ну, ось, скажімо… це крадуть? Точніше, це можна спиздити?- Е-е… Ну, в принципі, в принципі, можна.- Тачка з гівном.#анігдот