Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Elio’s room 🕊️
Added 06 Dec 2025

Elio’s room 🕊️

@elios_room
Number of subscribers: 1 526
Photos: 2,690
Videos: 619
Links: 484
Description:
Вітаю всіх друзів і не друзів в своєму супер крутому каналі 💋

👥 Number of subscribers

1 526
Average/Day:: -2
Average/Week:: +13
Average/Month:: +75

📊 Messages per Day

4
Last day: 1
Week average: 5
Average per day: 4

Status change history

Officially not confirmed 2025-12-06

Wall

Telegram statistics channel

👁 188 26-06-10 20:29
💬 Нове повідомлення!https://t.me/elios_room/7741Сукаааа, я буквально тільки сьогодні про це думала.Мене так смішить ця фраза: «Ну вона ж просто популярна». Просто популярна? Серйозно?Людина не стає популярною з повітря. Вона не прокидається одного дня з тисячами підписників просто тому, що їй пощастило. Якщо косплеї були б посередніми, якщо б у них не вкладалися сили, час, нерви, гроші та купа роботи, ніякої популярності б не було.Чомусь багато хто бачить лише результат, але не бачить всього, що стоїть за ним. Не бачить годин підготовки, пошуку образів, пошиття костюмів, гриму, фотосесій, монтажу та постійного вдосконалення своїх навичок.І так, щоб бути медійною людиною теж потрібно докладати чимало зусиль. Це не якась магічна кнопка «стати популярною». За кожною великою аудиторією стоїть величезна кількість роботи, яку більшість просто не помічає. Тому аргумент «вона просто популярна» звучить максимально дивно. Вона популярна саме тому, що її контент подобається людям і тому, що в нього вкладено набагато більше, ніж комусь може здатися на перший погляд.↩️ Змахни для відповіді
👁 245 26-05-25 17:21
📣Анонс по фанкону:🗓Шукаю на перший день фестивалю:📽️1. 2х операторів, з камерами, ND фільтрами.По оплаті - пишіть в особисті, готовий обговорювати. Час роботи - 4 години, орієнтовно 14:00 - 18:00. Окрім оплати - також надаю квиток на 2 дні фесту. 😊2. 3х помічників операторів.По задачам:🟢Допомога оператору з обладнанням, його переносом. 🟢Відбір косплеєрів для відео. Тут мається на увазі, що потрібно буде обирати цікаві образи та запитувати дозволу на зйомку для оператора. 🟢Роздавати візитки зацікавленим людям (якщо хтось запитає де можна буде подивитись відзнятий контент). Підходить і пропонувати не треба 😅По оплаті - 500 грн година + квиток на 2 дні фанкону. Час роботи - 4 години, орієнтовно 14:00-18:00🗞Контент план:1. Дефіле на місці (1 оператор + 1 помічник, біля сцени). Приклад стилю зйомки. 2. Дефіле по доріжці (1 оператор + 1 помічник, на зовнішній частині локації)Приклад стилю зйомкиБуде лежати доріжка, по якій косплеєри будуть дефілювати вперед (ходити поруч і розстеляти доріжку не потрібно буде). 3. Розмовні відео - 1 помічник для відео які я записуватиму (без фіксованого місця, треба буде ходити). Тут потрібно буде допомагати з роздачею подарунків, візитівок, переносом обладнання (сумки від техніки, пакети і т.д) ❗️❗️❗️Важливо, для операторів: Матеріали по зйомці буде необхідно залити на хмару до 20:00 того ж дня. Посилання на хмару з достатньою кількістю памʼяті надаю 😌Якщо когось зацікавив будь який пункт - пишіть в особисті в ТГ @be3x_me
👁 376 26-03-27 16:52
K-POP PARTY IS BACK 🔥Київ, час знову збиратись на танцполі!🪩 28 березня на нас чекає вечір old k-pop ностальгії та нової ери BTS.BIGBANG | EXO | Girls’ Generation | 2NE1 | Block B | Super Junior | Blackpink | GOT7 і багато інших.Треки 2-3 покоління k-pop, а також старі хіти ATEEZ та Stray Kids, які вже стали класикою наших old school вечірок.💿 Пісні, під які виросло ціле покоління фанів і які ми слухали ще у далекому 2015. І водночас - новий альбом, нові треки та ера BTS, яку ми святкуємо разом! 💜🫂 І як завжди на наших вечірках - навіть якщо прийдеш сам, ти знайдеш своїх.ЩО БУДЕ НА ВЕЧІРЦІ:🎧 K-pop DJ set🔥 K-pop cover dance від команди WOTS📸 Фотограф - щоб у вас залишились фото з цього вечора🎁 Розіграш нового альбому BTS серед усіх, хто придбає онлайн-квиток🎁 Розіграш паку соджу (6 пляшок) серед усіх, хто прийде у дрес-коді🎉 І багато сюрпризів протягом вечораДРЕС-КОД (не обовʼязковий, але дуже вітається)▪️ червоний колір▪️ образи, натхненні новою ерою BTS “Arirang”▪️ або old school k-pop вайбВартість квитків:🎟️ 390 грн - перші 100 квитків, а також для всіх постійних відвідувачів - хто був на 5+ вечірках🎟️ 450 грн - наступні 100 квитків і далі🎟️ 500 грн - при вході🔞 Вхід: 17+ (16-річні – в супроводі повнолітнього)КВИТКИ:📷 uaverse_events🔵 @uaverseukraineЦе буде вечір, де нова ера BTS і old k-pop ностальгія зустрінуться в одному сеті!See ya на танцполі 🪩
👁 393 26-02-24 10:52
Найгіршим у травмі є неможливість її прожити. У англійській мові є таке слово як numb. Аналогом є мабуть термін «оніміння», але воно не повністю передає сенс. Це не просто оніміння. Це мерзотна обмʼяклість, це неможливість відчути, це відсутність можливості хоч якось рухати та мати контроль над онімівшою часткою себе. І для мене це гірше за будь-який біль.Біль можна прожити. Можна прокричати, можна виплакати, виговорити, виписати, розкидати речами по кімнаті. Можна проговорити по мільйону разів. Можна в кінці кінців бути побаченим у цьому болі, що викликає почуття близькі до катарсису. А оцей numb неможливо прожити. Цю пустоту не можна відпустити, не можна відчути. Вона наче ніяк і не турбує. Спогади змазані, почуття незрозумілі. Ну було і було, чого тут говорити. Тільки чомусь сил вистачає тільки на беззмістовний думскрол. Тільки чомусь прокидаєшся по ночам та дивишся у стіну. Тільки чомусь буває важко дихати. Тільки чомусь хочеться курити цигарку за цигаркою. Тільки чомусь психіатр виписує тобі рецепт та попереджає про ризик звикання до препаратів.Я говорю про війну без якихось емоцій. Я можу розповідати факти та події. Я залишаюсь спокійною та описую це так, наче це була якась епопея з ЦНАПом - щось муторне, побутове. Не тому що це легко прожилось. А тому що мозок все ще знеболює ту жахливу діру, яку війна пробила всередині мене. І всередині кожного з нас. І нам доводиться жити з цією анестезією, якось ніяково рухаючи онімілою частинкою душі. Я сподіваюсь, що колись нам стане сил зняти це знеболення і все це прожити. Стане сил це виплакати, викричати, виговорити. Стане сил повернути ту ампутовану частку нас, яка жила, мріяла, планувала, відчувала. Я сподіваюсь, що одного дня наш світ знову стане настільки безпечним, що ми дозволимо собі прожити весь цей біль та травму. У такі дні такі сподівання стають особливо пронизливими.
👁 456 26-02-03 00:04
Сьогодні вперше за всі роки війни я відчула тваринний страх при думці, що мені потрібно на вокзал Чому я блять в 2026 році, в поколінні діджиталізаціі, розвитку всього навкруги, поки в інших місцях створюють машини часу та планують експедиції на інші планеті я повинна тваринно боятись їхати 7 годинну поїздку в поїздіАдже я з самого ранку знала про сьогоднішній ризик нічного обстрілу і найжахливіше було бачити те, як кількома днями до цього всі новинні стрічки були заповнені відео матеріалами з місця, де шахед влучив у поїзд, котрий їхав в тому ж напрямку, що зараз їде мійМене ніколи не тривожили подібні речі і я завжди була для себе за гг, у котрого безкінечні життя , але чим далі в ліс тим більше ти скидаєшся до заводських настройок та просто починаєш «існувати в таких обставинах»Я їду в поїзді і у мене на фоні постійне відчуття «а що якщо зараз єбане? Я б не хотіла помирати горівши заживо будучи в коробці металу без змоги вибратись звідси.» Я їду тут, знаючи, що ракети летять з місця мого виїзду в місце мого приїзду. А ще більше в мене зносить башню від думки, що зараз мої близькі грають гачу 50/50
👁 411 25-12-11 17:06
Зустрічайте четвертий випуск календаря Stand with Ukraine! 🔥Унікальна серія косплей-календарів повертається з новим, абсолютно неймовірним виданням!Цього разу у стилі Pin-Up ❤️ Цей стиль про сміливість, грайливість, упевненість і неймовірний шарм. Pin-Up завжди був про силу жіночності, про героїнь, які надихають, заряджають енергією та надихають у найскладніші періоди історії.Такі ж і наші образи: яскраві, стильні, з ноткою фантазії й водночас із важливим нагадуванням — війна триває, і ми не маємо права зупинятися.💛 Весь прибуток від продажу календарів передаємо на підтримку Сил Оборони України.Це видання — наш вклад у нашу спільну перемогу.📸 Stand with Ukraine — більше ніж календар.Це подяка тим, хто тримає небо й землю.Це спосіб показати, що наша фан-спільнота сильна, об’єднана й готова допомагати.Цього року свої образи для календаря представили талановиті косплеєрки:Січень: Bellatrix AidenЛютий: MilaБерезень: PugoffkaКвітень: MukhaТравень: Tornado Червень: Elio Липень: Lika_KetСерпень: E_KATNВересень: Elsie Vi Жовтень: Dryoma Листопад: Daria Hime Грудень: Yunogana Фотограф: Pugoffka💙💛 Приєднуйтесь до місії!Замовляйте календар сьогодні — ставайте частиною великої справи та наближайте перемогу разом із нами.🛒 Доступно на Top Comics:у розмірі L та XL А також у Darius Shop за посиланням!#StandWithUkraine #CosplayForUkraine