Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - El Futbólicо | Іспанський футбол | Ла Ліга
Added 14 Jul 2024

El Futbólicо | Іспанський футбол | Ла Ліга

@elfutbolico
Number of subscribers: 1 780
Photos: 9,670
Videos: 2,350
Links: 5,620
Description:
Авторський канал Данила Моісеєнкова про іспанський футбол. Підтримка каналу: 4441 1111 2596 0975 Канал для новин: @elfutboliconews ⚠️ Цей telegram-канал містить матеріали, ПРИЗНАЧЕННІ ВИКЛЮЧНО ДЛЯ осіб, СТАРШИХ 21 РОКУ.
Source

El Futbólicо | Іспанський футбол | Ла Ліга | | «Бетіс» сьогодні приймає «Реал Ов'єдо», і загалом в останніх турах б...

🇪🇸 | «Бетіс» сьогодні приймає «Реал Ов'єдо», і загалом в останніх турах буде «суддею» зони вильоту, граючи проти більшості кандидатів на вояж до Сегунди.Однак зараз не про це. Франсіско Аларкон, тобто Іско, останній рік дуже багато лікується через травми, не пов'язані з хрустальністю, а скоріше з неймовірним невезінням. Суто ігрові моменти, де йому не щастить. Все дійшло до того, що зараз він відновився та грає, але... Іско вже казав, що лікарі йому заявляли напряму про те, що не можуть нічого гарантувати. А тепер:«Мені колись було гірше, але й краще. Я відчуваю, що вилізаю з ями, і я радий, що можу тренуватися з товаришами по команді, що знову отримую хвилини на полі, хоча я все ще відчуваю невеликий біль, але думаю, що найгірше вже позаду. Зараз легше з цим впоратися, бо ти бачиш це набагато ближче; я повертаюся в ритм команди, і легше бути терплячим, ніж раніше. Коли мені сказали, що не знають, чи я колись знову гратиму, тренування здавалися нескінченними через невизначеність щодо того, чи я повністю одужаю, чи ні, але зараз, здається, справи покращуються.Зараз я на півдорозі; я граю та тренуюся з ліками. Я закінчив курс кортикостероїдів, а на матчі зазвичай виходжу з якимось знеболювальним. Вони не можуть гарантувати, що я повністю одужаю або що я вилікуюся, бо навіть сьогодні немає нічого, що могло б відновити хрящ. Ми розглядаємо, які варіанти є для лікування травми». Я не експерт, але не думаю, що подібна ситуація може тривати дуже довго. Іско вже 34 роки, він переніс дуже складні травми і тепер може грати тільки на ліках, а медицина не знає, як повністю вирішити його проблему. Навряд таким чином Аларкон зможе грати ще кілька сезонів.@elfutbolico