Source
El Futbólicо | Іспанський футбол | Ла Ліга | | Якось Хав'єр Тебас дуже сильно хвалив керівництво «Кадіса» та проєкт...
295 Views/Reach
2026-04-27 12:00
Message №18278
🇺🇦 | Якось Хав'єр Тебас дуже сильно хвалив керівництво «Кадіса» та проєкти, що ті запускали за гроші з CVC. Але, як це майже завжди відбувається з президентом Ла Ліги, все пішло по брудному шляху (ніби він не знав). Тепер тільки суд може врятувати «Кадіс» від зникнення.Розповідаю.Мануель Віскайно та Рафаель Контрерас отримали 6 мільйонів євро з сезону 2020/21 як спортивний директор та директор з технологій відповідно. І ще 4,3 мільйона євро зарплати як члени ради директорів. Плюс все, що вони отримали як президент та співпрезидент Nomadar.Вони незаконно присудили собі зарплату до 2 мільйонів євро в Прімері, 1 мільйон євро в Сегунді та 600 000 євро в Прімері RFEF. Суддя зобов'язав їх повернути ці 4,3 мільйона євро за позбавлення «Кадіса» його активів.Але слідкуйте за їхньою схемою, щоб уникнути повернення грошей Кадісу:Вони скликали збори акціонерів 8 травня, на яких Віскайно та Контрерас, без будь-яких юридичних повноважень, затвердили оцінку їхньої роботи як членів правління у розмірі 4,3 мільйона євро, яка, як вони стверджували, буде компенсована сумою, яку вони заборгували Кадісу за рішенням суду. Вони не повертають «Кадісу» жодної копійки! Вони також висувають пункт, щоб заборонити будь-якому акціонеру залучати власного нотаріуса для ведення протоколів та документування інцидентів. Крім того, це загрожує акціонерам штрафами до 150 000 євро, якщо вони поділяться інформацією із Загальних зборів з третіми особами, включаючи радників чи журналістів.
«Кадіс» вже витратив 30 мільйонів євро від CVC (аванс, який має бути повернутий з відсотками, тому вони щороку отримують менше телевізійних грошей):▪️9 мільйонів євро, змусивши Ла Лігу інвестувати половину в підписання контрактів, а іншу половину – у скорочення боргу;▪️7 мільйонів євро інвестували у фонд Гадеса, пов'язаний з Контрерасом та Віскайно, витративши 2,3 мільйона євро на зарплати. Фонд придбав земельну ділянку за 2,1 мільйона євро, знаючи, що будівництво заборонено, і зрештою її було експропрійовано. Фонд було закрито для ліквідації у 2024 році. «Кадіс» втратив усі ці 7 мільйонів євро, за винятком незначної вартості експропрійованої землі;▪️Ще одну земельну ділянку було придбано за 6,9 мільйона євро в Ель-Пуерто для надуманого проекту, який ще не реалізований. Вони намагаються залучити кошти, майже 300 мільйонів євро через компанію під назвою Nomadar, яка, за словами її аудитора, має 78 000 євро готівкою та накопичений збиток у розмірі 4,1 мільйона доларів;▪️14,1 мільйона євро на зарплати Nomadar, зайві, непотрібні та нецільові витрати.Під виглядом збору коштів для SportCity реальність така, що «Кадіс» втрачає гроші одразу, і ці гроші йдуть на невдалі рішення, які призводять до втрат «Кадіса», тоді як значна частина опиняється в кишенях адміністраторів клубу та Nomadar, які є однією і тією ж компанією.Поточним мажоритарним акціонером «Кадіса» є Кіке Піна з 48% акцій після того, як суддя визнав незаконним збільшення капіталу, організоване Віскайно за домовленістю з Контрерасом для розмивання та усунення Кіке Піни.Схеми, яким можуть позаздрити навіть у дніпровських офісах...@elfutbolico