Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - El Futbólicо | Іспанський футбол | Ла Ліга
Added 14 Jul 2024

El Futbólicо | Іспанський футбол | Ла Ліга

@elfutbolico
Number of subscribers: 1 780
Photos: 9,670
Videos: 2,350
Links: 5,620
Description:
Авторський канал Данила Моісеєнкова про іспанський футбол. Підтримка каналу: 4441 1111 2596 0975 Канал для новин: @elfutboliconews ⚠️ Цей telegram-канал містить матеріали, ПРИЗНАЧЕННІ ВИКЛЮЧНО ДЛЯ осіб, СТАРШИХ 21 РОКУ.
Source

El Futbólicо | Іспанський футбол | Ла Ліга | | Постійно, коли у фіналі Кубка Іспанії грає баскська команда, або ж н...

🇪🇸 | Постійно, коли у фіналі Кубка Іспанії грає баскська команда, або ж наваррська «Осасуна», або каталонці, загалом колектив з регіонів з сепаратистськими настроями, гімн Іспанії освистують.Єдиним виключенням став «Еспаньйол», гравці та вболівальники якого навпаки, співали мелодію гімну, в якому немає слів.А от фанати «Реал Сосьєдада» минулої суботи виключенням не стали, і після того, як усі вийшли критикувати освистування гімну Єгипту, у багатьох закінчилося терпіння і щодо свисту на адресу іспанського, для них рідного гімну. Окремий матеріал з пропозицією вирішення цієї проблеми випустило видання MARCA: Річна заборона на участь у Кубку для клубів, чиї вболівальники освистують національний гімн.Суботній фінал Кубка Іспанії знову став винятковим видовищем. Спортивна частина була захопливою, а місто Севілья стало свідком численних прикладів зразкового співіснування між обома групами вболівальників. Проблема сталася напередодні матчу, коли освистували національний гімн Іспанії, що, на жаль, стало звичним явищем у цій грі, коли політика переважає над спортом.Щось явно не так, або, можливо, взагалі нічого не робиться, коли освистування національного гімну Іспанії на події такого масштабу вважається нормальним явищем. Маскування цього під нібито демонстрацію свободи слова може призвести до сприйняття, що все дозволено. Те саме стосується випадків, коли освистують гімн іншої країни або коли ображають групу людей, як це нещодавно сталося на деяких матчах збірної Іспанії.Якщо частина фанатів вважає, що гімн не представляє їх, вони повинні мовчати та виявляти повагу. Дотримання гімну не є обов'язковим, і логічно приймати незгоду в певних межах. Це просто питання ввічливості.Оскільки це трапляється не вперше, час вжити заходів. Підозріле опоганення видовища таким чином – це перемога для неповажних та невихованих. Спортивні органи повинні дослідити способи радикального припинення цієї традиції, яка посилає світові шкідливий сигнал про цю країну та її розуміння спорту та інституцій.Настав час включити такі правопорушення до дисциплінарного кодексу або правил змагань. Якби освистування гімну призвело до річної заборони на участь у турнірі, багато хто б двічі подумав. Давайте зробимо це. Крім того, це змусить клуби перешкоджати та просувати кампанії, що закликають своїх радикалів відмовитися від такої поведінки. Освистування національного гімну – це не спорт. Досить. Не часто я погоджуюся в чомусь з MARCA, але тут можна прийняти їхню позицію. Скажу навіть більше: зняття очок, закриття стадіонів, фінансові штрафи, дискваліфікація – всі ці санкції мають застосовуватися до клубів за поведінку фанатів. За расизм, за кидання предметів, за освистування гімну тощо.Без нормальних покарань не буде мотивації у самих клубів та вболівальників вирішувати ці проблеми.@elfutbolico