Source
El Futbólicо | Іспанський футбол | Ла Ліга | | Чекав на офіційне підтвердження і ось воно – RFEF дала «добро» Ла Лі...
543 Views/Reach
2025-08-11 14:43
Message №16200
🤡 | Чекав на офіційне підтвердження і ось воно – RFEF дала «добро» Ла Лізі на проведення матчу між «Вільярреалом» і «Барселоною» в Майамі.Це має бути 17-й тур, 20 грудня. Тепер сторони чекають на «ОК» від УЄФА, ФІФА та американської сторони.На мій погляд, це загалом корисне рішення для розповсюдження продукту на найбільш капіталізованому ринку світу. Та ж НФЛ також проводить матчі за кордоном, АЛЕ. В США немає такої «домашньої» традиції, як в Європі, тож тут порівняння може бути, але воно не ідеальне.До того ж, це напряму впливає на конкуренцію і змагання. Всі команди мають провести по 19 матчів удома і на виїзді. Натомість, нам пропонують, щоб один з учасників гонки за чемпіонство зіграв на один виїзний матч менше, а один з претендентів на зону ЛЧ на один домашній матч менше.А якщо подивитися на деталі, то по суті домашньою командою тут буде саме «Барселона» – у Майамі навряд чи є хоча б 10 людей, що є фанатами «субмарини». Що це, як не пряма маніпуляція результатами? Особливо враховуючи, що мова йде про теоритично один з найважчих виїздів Іспанії, яким є «Сераміка».У потенціалі корисна ідея, яка організовується через одне місце. Сподіваюся, УЄФА заблокує це, але шансів на подібне не бачу.———Як зараз відчувають себе вболівальники «Вільярреала», які розвалювалися в оплесках під лозунги «футбол для фанатів» під час анонсу Суперліги? Думаю, вони дуже задоволені.@elfutbolico