Source
El Futbólicо | Іспанський футбол | Ла Ліга | | Всім відомо, що в «Барселоні» публічно висловлюють невдоволення Хав’...
761 Views/Reach
2025-07-10 12:23
Message №16072
🤔 | Всім відомо, що в «Барселоні» публічно висловлюють невдоволення Хав’єром Тебасом – через офіційні заяви, через свої ЗМІ, будуючи повістку саме в цьому напрямку. І от наразі клуб має два випадки, за якими може спокійно скинути Тебаса з посади вождя Ла Ліги.Перший був навесні, коли Хавʼєр оприлюднив конфіденційні дані про ФФП «Барси», після чого видалив заяву на прохання клубу. Однак, замість цього прохання Жоан Лапорта міг подати офіційну скаргу до CSD, яка мала б передати її до TAD – у Тебаса вже є «жовта картка», тож при другій він буде дискваліфікований як мінімум на рік.І от другий випадок стався, як пише Мігель Галан, зараз. Самому Галану я би не вірив у всіх ситуаціях, тому що він пише багато тексту, але велика його частина – банальна маніпуляція. Однак, тут він ділиться саме інформацією, а не думками, тож до уваги варто взяти. За його словами, Тебас виклав «Атлетіку» інформацію, яку не міг давати, стосовно становища «Барселони».Якщо це правда, то «блаугранас» мають вже дві справи, з якими буквально за одним подихом можуть прибрати Тебаса.Питання: чому «Барселона» цього не робить? Чому повістка розходиться зі справами? Чому клуб постійно голосує за ініціативи Тебаса і підвищення його ЗП, паралельно створюючи вигляд, що Хавʼєр їх душить і не дає нормально дихати?Чому «Реал Мадрид» чіпляється за кожен момент і буквально штурмує суди позовами проти Тебаса, здобуваючи першу «жовту картку» і майже досягаючи другої, поки «Барселона» маючи такі можливості, залишає Тебаса на посаді президента?Можемо зафіксувати: якщо «Барселона» почне діяти так, як говорить її повістка і подасть скаргу до CSD або напряму до TAD на Тебаса, розіграю преміум-підписку на каналі.@elfutbolico