Source
El Futbólicо | Іспанський футбол | Ла Ліга | | RFEF, здається, почала виконувати обіцянки Рафаеля Лоусана і змінюва...
622 Views/Reach
2025-06-26 12:39
Message №16031
😗 | RFEF, здається, почала виконувати обіцянки Рафаеля Лоусана і змінювати CTA – сьогодні офіційно оголосили про звільнення всієї верхівки цього клоповника одномоментно.Свої посади втратили наступні мафіозі та брехуни:– Луїс Медіна Канталехо (президент);– Антоніо Рубінос Перес (заступник президента);– Вісенте Лізондо Кортес (віцепрезидент);– Бернардіно Гонсалес Васкес (віцепрезидент);– Хосе Луїс Лесма Лопес (віцепрезидент);– Карлос Клос Гомес (директор VAR).2 липня RFEF публічно представить нову структуру Технічного комітету арбітрів (CTA), а також команду, яка візьме на себе керівництво організацією.Це щодо офіційної інформації. Згідно поки що неофіційної, структура CTA теж зміниться – зʼявиться фігура СЕО, який при цьому буде людиною зі сфери, не повʼязаної з арбітражем, а під ним вже будуть спортивні радники і керівники. Також Комітет має вийти з прямої структури RFEF, але незалежності не буде – тепер до Федерації у питанні керівництва CTA приєднається Ла Ліга.———Факт змін – позитивний. Самі зміни – поки що декоративні. СТА є настільки дискредитованою організацією, з таким синьо-гранатовим слідом корупції, що простим звільненням верхівки тут не обійтись.Важливим буде те, хто прийде замість тих, кого прибрали. Це може бути якийсь Фернандес Борбалан, що буде тим самим, якби вони повернули Негрейру. Це може бути (хоча навряд) Матеу Лаос (мій фаворит). Варіантів кілька.Але ще більш важливим стане те, які повноваження матиме новий голова (не СЕО). А найголовнішим буде те, наскільки прозорою стане система: чи буде обʼєктивна система оцінювання, до якої зроблять відкритий доступ; чи буде таблиця арбітрів, де можна побачити хто і на якому рівні працює; чи будуть публічно пояснювати помилки; як проходитимуть підвищення і пониження, надання міжнародних рекомендацій і так далі?Поки ми не отримаємо чітких відповідей на всі ці (і не тільки) питання, зміни можна вважати суто декоративними.@elfutbolico