🔥Великий апдейт по заробітку на Binance ❗️І так криптани, зараз ми зайшли в невелику перерву по жирним дропам на Альфі, але окрім неї ще є багато різних спопсобів тут заробляти. Тож, давайте розберемо та дізнаємось які дропи нас чекають найближчим часом:Для новачків:👉Якщо увас випадком, ще не має акаунта на Binance, або ви хочете створити собі додатковий, для вас є чудова пропозиція де можна одразу легко отримати до 140$ на акаунт✔️Реєструємось на Binance за 👉 цим посиланнямі виконуємо завдання з ➡️ цього постаТакож, додатково я готовий з вами обговорити мотиваційні умови, якщо ви хочете створити новий акаунт і плануєте робити в подальшому різні активності - пишіть - @ecryptoid (більший бонус, покриття комісій, пдітримка)Якщо, вже давно в темі то робимо апдейт по активностях:
Спот промо на Binance в яких є місця🟢EDEN - 43к місць - посилання🟢Жирний пул $XPL в майже в $10 мільйонів за спот торгівлю від $1к - посиланняРозклад виплат винагород по спотовим промо на ближчий час:7.10 - OPEN9.10 - LINEA10.10 - HOLO11.10 - PUMP15.10 - ZKC18.10 - AVNT20.10 - BARD
Розклад по Binance Alpha:Тут не забувайте про халявні 15 поінтів 👉 деталініше в пості
Наступні роздачі:6.10 10:00 Airdrop$LYN7:10 17:00 Airdrop$KGEN??.09 Airdrop $MRLN??.09 Airdrop $KO
✔️Booster Program на Web3, які теж насипють досить гарно.✔️Безстрокові та фіксовані стейкінги до 200% APR - сорінка🔶Binance (знижка 10% на комісії): Посилання для реєстрації 💬 єКрипта чат | 🔴 Ютуб канал| 🟣TikTok | 🔵Discord
💵Підсумки по Binance Alpha за вересень❗️Криптани, хочу підбити підсумки скільки можна було заробити за вересень з Binance Альфа маючи два акаунти. Я взяв за приклад свою ситуацію і свої два основних акаунти. Звісно, що це не базова ситуація і результати у всіх різні, але можу сказати, що вересень по Альфі поки найпрофітніший.
Які дропи вдалось забрати:100 SOMI - 48$200 OPEN - 245$7700 LINEA - 230$849 HOLO - 600$90 ZKC - 124$4000 STBL - 101$100 BARD - 100$3200 BLESS - 150$180 XPL - 153$100 MIRA - 145$500 FF - 250$1000 XAN - 168$В сумі: 2314$
Що булоб якби не зливав дропи і тримав до сьогодні:100 SOMI - ціна токена 0.7$ - 70$ 200 OPEN - ціна токена 0.42$ - 85$7700 LINEA - ціна токена 0.026$ - 102$849 HOLO - ціна токена 0.2$ - 118$90 ZKC - ціна токена 0.43$ - 38$4000 STBL - ціна токена 0.36$ - 1436$100 BARD - ціна токена 0.92$ - 92$3200 BLESS - ціна токена 0.027$ - 86$180 XPL - ціна токена 1.03$ - 187$100 MIRA - ціна токена 0.58$ - 58$500 FF - ціна токена 0.17$ - 86$1000 XAN - ціна токена 0.11$ - 110$В сумі: 2468$
‼️Як бачите, що тримаючи токени суму показує більшу, але це виняток бо всі дропи витягнув один лише STBL який люто запампили, а інші токени добряче укатались і баланс був би в декілька раз меншим.Як у вас профіт в цьому місяці? Задоволені?🔶Binance (знижка 10% на комісії): Посилання для реєстрації💬 єКрипта чат | 🔴 Ютуб канал| 🟣TikTok | 🔵Discord
💵Виплатив кешбек за Gate Alpha за перші два тижня вересня❗️Загалом, бачу тенденція "крутіння" Альфи на Gate падає, але ті хто залишається думаю з новою механікою + кешбеком вже мають непоганий профіт. Ось до прикладу дохід по моїй стратегії:
Витрати:✔️Щоденний об'єм 64$ - витрати 1$ за день - 10$ за 10 днів✔️Щоденний об'єм 128$ - витрати 2$ за день - 10$ за 5 днівВ сумі за 15 днів - витрат 20$ (без кешбеку)Профіт по нижній проходці:✔️Середній дроп 7$✔️В середньому 8-9 дропів можна отримувати за 15 днівВ сумі виходить 63-65$ - 20$ - 45$ за 15 днів👉Також за ці 15 днів можна приймати в нових активностях на Альфі і пробувати отримувати додатковий дохід.
P.S. Так, думаю що багато хто скаже що 45$ це фігня за 2 тижні (порівнюючи з Бананом чи іншими активностями), але тут я в день витрачаю 1хв на обєм і 1хв на дроп - думаю за цей витрачений час ці кошти вартують того. Тож, поки працюю по такій стратегії. Будуть зміни, звісно буду передивлятись і приймати рішення.🔗Посилання для реєстрації Gate.io з "плюшками" від єКрипта💬 єКрипта чат | 🔴 Ютуб канал| 🟣TikTok | 🔵Discord
✖️Короткий Гайд по OKX Boost (Alpha) + знижка 20% на комісії❗️Криптани, завтра буде перший дроп на OKX Alpha і ми дізнаємось на скільки це прибуткова історія. На мою думку, так як це LINEA, то дроп може бути доволі приємний + ще не багато людей налетіло в Альфу.Як почати:🟢Переходимо 👉 OKX WEB3 за посиланням щоб одразу отримати знижку в 20%. Якщо немає реєструємо гаманець (БЕЗ КУС)🟢Закидаємо кошти на баланс, чим більше - тим краще 🟢Починаємо робити обʼєми, робимо старий-добрий KOGE (поки найоптимальніше)Як працює Альфа (Boost) на OKX Web3:➡️Баланс: рахують як середній за 15 днів (тримав $100 → середній буде $100; тримав половину часу $300, половину $100 → середній $200).➡️Торгові обсяги: теж мають свою математику:🟢 Стейбли й топ монети – множник 0 (обсяг не рахується).🟢 Середні типу UNI, DOGE – будуть зараховані🟢 Меми й дрібні капи – теж зараховують, але між собою їх крутити не можна, бо тоді обсяг просто не врахують.
Приклад свапів:✔️Свап ЕТН (токен групи 1) на DOGE (токен групи 2) з обсягом 2000$. Множник = 0,25. Обсяг Boost = 2000$ × 0,25 = 500$✔️Свап SOL (токен групи 1) на мем-токен (інші) з обсягом3000$. Множник = 1. Обсяг Boost = 3000$ х 1 = 3000$✔️Свап USDT (токен групи 1) на USDC (токен групи 1) з обсягом 5000$. Множник = О. Обсяг Boost = 5000$ × 0 = 0$
P.S. Поки, якщо коротко то механіка так працює. Завтра постараюсь зробити більш детальний гайд на ютубчику.💰 Реєстрація на OKX WEB3 з кешбеком 20%💬 єКрипта чат | 🔴 Ютуб канал| 🟣TikTok | 🔵Discord
💵Ще один непоганий спосіб куди можна влаштувати стейбли - фарм LINEA❗️Я думаю багато хто знає цей проєкт по довгому тестнету і от зараз проект роздає 1B LINEA ~$35M учасникам пулів ліквідності та лендінг протоколів.Наші дії:✔️ Поповнити Web3 гаманець USDC/USDT/ETH(на вибір) у мережі ETH + $3-5 в ETH для комісій✔️ Конвертувати активи у мережу LINEA через брідж✔️ Під'єднати Web3 гаманець на сторінці✔️ Обрати бажаний пул ліквідності Etherex або лендінг та перейти на нього ➡️Важливо — деякі пули мають обмеження по заносу! Наприклад USDT aave вже вичерпаний✔️Під'єднати Web3 гаманець в пулі або лендінгу з пункту 4 та закинути кошти у пул✔️ Тепер ви фармите базовий APY в монеті активу + LINEA Деталі нагород
• Загальний пул: 1B LINEA ~$35M• Метод нарахування: пропорційно до вашої суми + залежно від часу• Розподіл нагород: 27.10.25 40% нагород доступно для клейму. Решта — лінійний вестинг 45 днів, розлок щодня
Скільки можна заробити? APR буде на рівні 10-20% в залежності від того в який пул або лендінг ви занесете. Якщо монетка дасть ікси від поточної ціни премаркету — відповідно дохід буде більше.💬 єКрипта чат | 🔴 Ютуб канал| 🟣TikTok | 🔵Discord
🔥В кого накопичились AP беремо участь в Pre-TGE Hemi Network $HEMI від Binance Wallet❗️Криптани, бачив в чаті, що багато хто вже накопичив достатньо балів і не забирає FCFS дропи, то альтернативою є TGE та Pre-TGE, але тут потрібно 3 BNB та 240 Point, за участь спишуть 10 AP і продати можна їх буде тільки під час лістингу, який поки що невідомо коли. Якщо для вас всі ці умови підходять то беремо участь.
Деталі по PRE-TGE $HEMI :🟢Виділено на сейл: 100,000,000 $HEMI (1% від загальної пропозиції)🟢Збір: $150,000 в $BNB🟢Ціна $HEMI: $0.0015 в BNB 🟢Ліміт на акаунт: до 3 BNBВажливо: токени які ми отримаємо неможна буде продати відразу, все залежить від команди проекта.
Як прийняти участь в Booster Program:➡️Потрібно мати від 61 AlphaPoints➡️Відкриваємо Binance Wallet➡️Перевір, чи маєш достатньо Alpha Points➡️Виконуй завдання щотижня у Booster Challenge➡️Слідкуй за оголошенням офіційної дати торгів $HEMI🗓Старт події Pre-TGE: сьогодні 15:00 завершення 17:00🗓Booster Program: розпочалась‼️Є мінімальні ризики - токен можуть не залістити, але так як подія виходить на Binance то думаю вони дійсно мінімальні.🔶Binance (знижка 10% на комісії): Посилання для реєстрації💬 єКрипта чат | 🔴 Ютуб канал| 🟣TikTok | 🔵Discord
💵Приймаємо участь в IDO AKEDO на KuCoin + байбекБіржа KuCoin запустила IDO для всіх, де ми можемо закинути свої USDT або KCS і за це отримати монети AKE, цікаво те що тут біржа запропонувала байбек якщо токен опуститься нижче ціни сейлу. Нижче розпишу як це працює.Наші дії для участі в IDO:✔️Реєструємось на 👉 Kucoin+KYC✔️Переходимо 👉 за цим посиланням✔️Заносимо свої кошти та чекаємо на результати Деталі сейлу🟢Токенів на продаж: 800M AKE (0.8%)🟢Період: 18.08 — 21.08 04:00 UTC🟢Ціна: $0.0004🟢Ліміт підписки: $10k *можна занести під кінець🟢Вестинг: 100% розлок🟢Загальна пропозиція: 100B AKE🟢Початкова циркуляція: 22.8%🟢Інвестиції: n/a🟢Лістинг: 21.08
Як працює байбек?Якщо після лістингу ціна впаде нижче $0.0004 і протримається 48+ годин у будь-який момент впродовж 30 днів, KuCoin викупить ваші токени.Також, це проєкт буде завтра на TGE Binance Alpha, що є гарним сигналом, що ікси тут мають бути.🗓Час проведення вже стартував і триватиме до 21.08 04:00 UTC🕯Лістинг: 21.08‼️ВАЖЛИВО: Хто зареєструється на біржі за посилання з публікації є можливысть для вас зробити VIP-4 та отримати деякі додаткові "плюшки" після реєстрації пишіть @eCryptoid💰 Реєстрація на Kucoin💬 єКрипта чат | 🔴 Ютуб канал| 🟣TikTok | 🔵Discord
🔥Кешбек - 50% за об'єми на Gate Alpha від єКрипта❗️Криптани, як і говорив що можу повертати вам 50% кешбеку за ваші витрачені комісії на Gate Alpha. Хочу розписати вам детальніше, як це буде працювати:
Про комісії:Наразі, я маю в партнерському кабінеті Gate - 50% комісій за об'єми на Gate Alpha. Тобто, якщо наприклад користувач X - крутить об'єм на Gate Alpha в 256$ і витрачає на це 4$ комісії - мені приходить 2$ кешбеку. З цих коштів, я повертаю вам 50% - тобто 1$.Про процес розрахунку:➡️Створив ось таку таблицю - ТИЦЬ (де буду вести звітність по нарахуванню та розрахункам)➡️Починаючи з понеділка 11.08 - кожні два тижні я буду повертати вам 50% комісій. Тобто, наступна виплата буде в понеділок 1.09.➡️Куди відправляти кошти можемо обговорити окремо, або я просто буду це робити на ваш UID внутрішнім переказом. Думаю так буде всім зручно.
✔️Наразі троє людей відправили свій UID - @eCryptoid, я перевірив, що вони дійсно являються рефералом і 1.09 я розішлю їм кешбек.Якщо ви збираєтесь теж крутити Альфу на Gate, або вже крутите і являєтесь рефералом - напишіть @eCryptoid - вирішимо питання з вашим кешбеком.🔗Посилання для реєстрації Gate.io з "плюшками" від єКрипта💬 єКрипта чат | 🔴 Ютуб канал| 🟣TikTok | 🔵Discord
‼️ВАЖЛИВО - думки про сейл токена $PUMPКриптани, я думаю ви бачили анонси, що 12.07 відбудеться сейл токена $PUMP проєкту PumpFun (головний сервіс по "щиткам" на Solana). Тож, хочу поділитись своїми думками з приводу цього, адже сейл буде майже на кожній біржі.Що тут не так?➡️По перше, загальний саплай токенів 1 трильйон - ну страшного нічого в цьому немає можна сказати, адже є купа щитків з таким саплаєм які входять в топ CMC, але якщо ви подивитесь на ціну токена під час сейлу - то побачите що стартова ціна 0.004$ а це 4 мільярди команда хоче зібрати. Як думаєте чи вийде в них це? Мені здається риторичне питання.Хайп!➡️Звичайно, хайпу тут підняли чимало і думаю що з $PUMP буде дуже багато різних активностей - можливо навіть його "запамплять" якимсь дивом. А далі звичайно як і більшість проєктів вкатяться в дно, бо на мою думку команда хоче обкешиться адже навіщо ще створювати токен, який нікому не потрібен.P.S. Якщо ви провели свій аналіз та дуже хочете зайти в сейл, то найкраще як по мені це зайти на MEXC для нових там хочаб ціна на 40% менша. Доречі, це другий пост такого формату. Як цю рубрику назвати?)💬 єКрипта чат | 🔴 Ютуб канал| 🟣TikTok | 🔵Discord