Source
ECO & ESG: навігатор рішень | ❓ Чи не буде порушенням норм екологічного законодавства, якщо ці паку...
376 Views/Reach
2025-04-29 10:33
Message №4234
❓ Чи не буде порушенням норм екологічного законодавства, якщо ці пакувальні матеріали не будуть включені до переліку відходів, оскільки за обліком вони належать до категорії товарно-матеріальних цінностей (ТМЦ)? Формально пакувальні матеріали справді утворилися, проте вони не мають статусу відходів. Як це вплине на складання Плану управління відходами? Чи існує ризик, що такий випадок може бути кваліфікований як приховування інформації про фактичне утворення відходів?💬💬💬Відповідь: До набрання чинності законодавства про розширену відповідальність, ваше підприємство виступає утворювачем відходів.В даному випадку підприємство як утворювач відходів та власник відходів, зобов’язане забезпечувати зберігання відходів у спосіб, що є безпечним для здоров’я людини та навколишнього природного середовища, та передавати відходи суб’єктам господарювання у сфері управління відходами протягом одного року з моменту їх утворення.Передача суб’єктам господарювання у сфері управління відходами відходів з метою збирання, перевезення та оброблення здійснюється на підставі договору, укладеного відповідно до законодавства, в якому зазначається код відходів згідно з Національним класифікатором відходів, їх обсяг, найменування та код операції з відновлення та/або видалення відходів.В іншому випадку дії можливо кваліфікувати як надання недостовірної інформації…Більше 👉 https://cutt.ly/wrjA9QmJ