Source
ECO & ESG: навігатор рішень | ❓ Підприємство планує встановити горизонтальні ємності для зберігання...
545 Views/Reach
2024-12-05 11:00
Message №4093
❓ Підприємство планує встановити горизонтальні ємності для зберігання пального власного використання ємністю (від 20 000 л і більше). Ці ємності будуть по різних виробничих майданчиках. Чи підпадає така діяльність під ОВД? Якщо так, то процедуру необхідно проводити по кожному виробничому майданчику окремо, чи разом по підприємству? Кожен виробничий майданчик має діючий дозвіл на викиди.💬💬💬Відповідь: Здійснення оцінки впливу на довкілля є обов’язковим у процесі прийняття рішень про провадження планованої діяльності, визначеної частинами другою і третьою статті 3 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» (надалі – Закон).Пунктом 4) ч.3 ст. 3 Закону передбачено діяльність щодо поверхневого та підземного зберігання викопного палива чи продуктів їх переробки на площі 500 квадратних метрів і більше або об’ємом (для рідких або газоподібних) 15 кубічних метрів і більше.Діяльність щодо експлуатації ємності для зберігання пального 20 м3 і більше підпадає під дію Закону.Нормативне регулювання щодо специфіки проведення процедури (по кожному виробничому майданчику окремо чи разом по підприємству) відсутнє 🙅♂️За практикою проведення ОВД процедуру проводять…Детальніше 👉 https://cutt.ly/eeXv8hp5