Source
вибачайте пане треш | ШЕРШНЯЧИЙ ЗБІР🐝Вітання спільноті справжніх СТІМЕРІВ!Вриваємося в літо ...
2 800 Views/Reach
2025-06-06 13:02
Message №32111
🐝ШЕРШНЯЧИЙ ЗБІР🐝Вітання спільноті справжніх СТІМЕРІВ!Вриваємося в літо не лише з розіграшем, але й розпочинаємо новий Масштабний збір. Такого в нас ще не було))Постійні учасники спільноти мають памʼятати групу Форт Буаяр, якій тогоріч ми неодноразово допомагали. Тепер же ФБ в повному складі увійшов спочатку до РУБАК, а віднедавна до ББпС «Шершні Довбуша» 68 ОЄБр.І ми за старою традицією продовжуємо їх посилювати. Тому, всі охочі та спроможні стімерята, долучаємося до збору на Mavic 3 (+ додаткові батареї).Окрім того, що ми допоможемо військовим захищати нас, передбачаються ще й подарунки. Для цього збору ми заручилися підтримкою магазину GGSTORE, такими українськими розробниками: Brinemedia, IKKOSAMA, AGaming+, TERNOX, Pavlo Petrov, shostak.games — які підкинули нам трохи ключів на різноманітні ігри. ➖Хто задонатить суму від 50 грн. — гарантовано отримає рандомний ключ, ігор дуже багато.⬇️ На перші 300 поповнень гарантований ключ (2 ключа на людину)➖@Bratkovich77 кидаєте скрін поповнення=лутаєте ключик. Протягом збору, ми з військовими, подумаємо, ще над сюрпризами для найтоповіших донатерів.‼️Тож наша ціль: 100к. Кінцевої дати не визначаємо. Як відомо, на війні все треба на вчора. Тим паче Шершні на одному з найтяжчих напрямків — Покровському, тому терміновість маєте розуміти самі.За ефективною роботою підрозділу можна слідкувати ТУТ. Віримо в силу нашої спільноти!Слава ЗСУ! Слава Україні!https://send.monobank.ua/jar/7LTmdDa6Hs