Source
їж, читай, смійся | Зла веганкаЧасто доводиться чути про небувалу агресивність веган_ок. М...
204 Views/Reach
2024-08-20 14:32
Message №665
Зла веганкаЧасто доводиться чути про небувалу агресивність веган_ок. Мовляв, лізуть в тарілку, всюди вилазять зі своєю ідеологією і не дають жартувати.В мене є непопулярна думка: українські веган_ки недостатньо агресивні. Велика частина наших ресурсів йде на пояснення, що ні до кого в тарілку ми не ліземо і забігати в мак і видирати в якогось невегана з рук бургер не будемо (любі мої, ви правда думаєте що "лізти в тарілку" - це щось буквальне?), максимум десь рекламу повісимо, може ви її побачите. Пояснення провокаторам, що ми не збираємося йти і вбивати всіх корів, аби невегани не могли їх більше їсти. Ну серйозно, прям дуже треба пояснювати, що невегани і самі з вбивством тварин впораються, а їсти "є що" не тому що стада нескінченні, а через такий банальний процес як розмноження? Або ось ще цікавинка. Час від часу питають: "Ви щооо, вважаєте себе кращими за інших? Як так! Агресивні! Злі! Лицеміри! Вважаєте всіх інших поганими." Так, вважаю. Як і вважаю, що я краща за тих, хто щодня б'є дітей, бо я не б'ю дітей. Я краща за аб'юзерів, що свідомо маніпулюють партнерами заради своєї насолоди, бо я вважаю ненормальним отримувати насолоду від страждань близької людини. Більше того, я вважаю себе кращою за серійних вбивць та ґвалтівників, бо ґвалтувати і вбивати заради насолоди, влади чи просто так (вбивство як самозахист то інше, звісно) - це протилежність моїм моральним принципам. Тому так, якщо ви вважаєте, що вбивати тварин норм, бо з їхньої плоті щось смачне виходить, я вважатиму себе кращою за вас.І наостанок. Люди такі: "Ооой, ви хочете, аби свійські тварини вимерли, злі вегани, вимирання це жорстоко". І всі якось хочуть уникнути злих слів про вимирання, а я хочу сказати: так, якщо вид не може вижити без постійної (зазвичай, медичної) підтримки людини, наприклад мопси, чіхуахуа, курки-несушки які несуть по 200+ яєць на рік і помирають від розривів задньго проходу, чи вівці, яких зробили настільки довгошерстними та з такими об'ємами зайвої шкіри, що вони без постійного догляду і кілька місяців не протягнуть - так, я хочу, аби вони через певну кількість років вимерли. Бо якщо ви створили істоту, яка щоденно страждає, зате ой яка вона класна - це ставлення як до речі. Це буквально синонім "мені все одно, що це створіння щодня страждає, я хочу, аби люди плодили їх далі, аби ще більше тварин страждало". І якщо ви так мислете, то я ще й вам можу вимирання побажати.Як бачите, я зла веганка. І я, звісно, не буду видирати у вас з рота ваш бургер, але і соромитися того, що мій бургер кращий, бо заради нього не ґвалтували, не відбирали дитину, не запирали в замкненому просторі і не вбили тварину, я не буду. І у вусі я маю ваші закиди про агресивність.Вважайте, це маніфест злої веганки, якій остаточно стало чхати на думку суспільства про мою злість та агресивність.Бо пропагувати відсутність експлуатації - це агресія. А рабство, в якому тримають відчуваючих істот, ґвалтують і вбивають - максимально миролюбива ідеологія.Не переплутайте.