Source
їж, читай, смійся | Мене не питали, а я скажу.Я не любила Ірину Фаріон, бо вона казала баг...
64 Views/Reach
2024-07-20 19:35
Message №644
Мене не питали, а я скажу.Я не любила Ірину Фаріон, бо вона казала багато людоненависницьких речей, багато шкідливих слів.В той же час я особисто знаю людей, які ще задовго до 2022 року українізувалися саме завдяки тому, що в їхнє поле контенту потрапила тоді ще геть не популярна блогерка Ірина Фаріон. І, звісно, жоден її позитивний вклад не відміняє її шкідливих мізогінних висловів, висловів проти російськомовних військових та українців зі сходу нашої країни. Вона мала б понести відповідальність за слова та дії, які шкодили.Але жодні шкідницькі вислови не є дозволом на те, аби людину вбили просто посеред вулиці. І мені страшно жити в суспільстві, де деякі люди на бачать в цьому поганого.Все-таки я теж ходжу вулицями.Тому мої співчуття близьким та рідним, бо якою б не буда людина це завжди втрата, моя повага за позитивні впливи на деяких людей, моя неповага за негативні впливи.Сподіваюся, вбивця і замовники будуть покарані.В часи, коли щодня жере страх бути вбитими росіянами, не хочеться мати страху ще й через ризик бути вбитими співгромадянами.